• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Archiwum X » Karty Postaci » Mad Hatter Yuu
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
    Mad Hatter
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 30 Listopad 2010, 23:26   Mad Hatter Yuu

    Co powie o sobie sama Mad Hatter:

    Zwą mnie: Dla nieznajomych - Mad Hatter Yuu, no bo przecież trzeba jakoś wypadać w towarzystwie. Kiedy jednak piłam codzienną herbatkę z panem królikiem, panem kotem, panami karłami i innymi moimi przyjaciółmi, nazwano mnie raz Tea, herbatka. No i mi się bardzo to spodobało, bo bardzo lubię herbatkę.
    Wiek: Kobiet się o wiek nie pyta! W każdym razie, nie powiem. W sumie to czy ja sama to wiem? Liczby nigdy nie były jakąś tam moją mocną stroną, ah! Wiem, że jestem tu jedną ze starszych osobistości.
    Orientacja seksualna: Widziałam ostatnio drwala, który posuwał w krzaku jakąś dziewoję... o czym to ja mówiłam?
    Moce: Mój wspaniały kapelusz nie ma dna, ale to cecha wspólna każdego kapelusznika. Poza tym.. z moich rąk wydobywa się śliczny, niebieski ogień! Wbrew mniemaniu ludności używam go do swoich sztuczek lub podgrzewania imbryka, gdzieżbym podpalał tym komuś zadek.. No, i podobno osoba, która spędza ze mną zbyt dużo czasu.. szaleje? To chyba wina kapelusznikowych oczu. (żeby potem nie było: wytwarzanie bardzo małych ilości błękitnego ognia, którym nie da się nikogo oparzyć i zarażanie innych swoim szaleństwem)
    Umiejętności: No więc, znam bardzo wiele sztuczek karcianych! Kiedy jestem trochę samotna to gram sobie w różne gry! Bardzo lubię grać w gry, prawie tak bardzo, jak pić herbatkę. No więc kiedy gram w gry, to ćwiczę, a później pokazujemy sobie sztuczki z panem królikiem! Jestem też świetna w parzeniu herbatki. Może to dla niektórych śmieszne, ale normalna osoba nie potrafi zrobić tego tak doskonale jak ja! No, i oczywiście kapelusze robię.

    Jakieś tam duperele:

    Rasa: Kapelusznik
    Ranga: Upiór herbaciany
    Miejsce zamieszkania: Kraina Luster

    Opis pani herbaciarki:

    Charakter: Osoba, która żyje własnym tempem. Gdzie była podczas wojny? Otóż chowała się ze swoimi urojonymi przyjaciółmi twierdząc, że dziewce nie uchodzi zaciągać się do wojaczki zwłaszcza, że potrafi tylko przyfasolić komuś patelnią, tudzież rozgrzanym imbryczkiem. Skoro o jej urojeniach mowa, składają się one na Pana Królika w gustownym fraku, dwóch Braci Karłów ze zrośniętymi głowami, pana Glizdogona, który ciągle bucha jej w twarz dymem ze swojej fajki i jakąś małą dziewczynkę, która ciągle chce tylko iść do domu. Jakaż ona irytująca! Ciągnąc dalej prawdopodobnie was zaskoczę, bo pomimo tego, że Tea jest zwyczajnie stuknięta (jak i inni przedstawiciele jej rasy) posiada kręgosłup moralny i potrafi myśleć! Lubi psocić i dokuczać, ale nie jest zła. Kiedy przychodzi odpowiednia pora - ukazuje szeroki wachlarz zalet. Uwielbia grać w pana, dupę biskupa, go, kibel, kręcenie filiżanką na wyzwania i kalambury. Nienawidzi zaś monopolu, dziwnego kwadratowego czegoś ze świata ludzi.
    Wygląd zewnętrzny: Cóż. Długie blond włosy, związane w piękny warkocz.. brudny warkocz. Zacznijmy od tego, że Tea sprawia wrażenie osoby, która się nie myje. Nie przywiązuje też wagi do ubrań, dzięki którym w świecie ludzi wzięto by ją za pospolitego, podartego menela. O dziwo roztacza wokół siebie piękną woń bzu i agrestu. Dużo osób zwraca jej uwagę na posklejane rzęsy, ale ona stara się to ignorować. Jej paznokcie są chyba plastikowe. Kapelusz - duma nie odstaje od reszty. Wielki, zakurzony cylinder z wczepionymi dziwnymi, posklejanymi rzeczami.

    Wspomnienia pani w kapeluszu:

    Ojej, no więc było tak, że pracowałam u arystokracji, robiąc masowo nakrycia głowy. Potem uciekłam, domu szukałam, na wojnę mnie zaciągnąć chcieli, a teraz jest jak jest. http://spectrofobia.cba.pl/post-vp174.html#174
    Vallet



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 1 Grudzień 2010, 15:20   

    Nie powiem - nie mam co zarzucić. Walnięta na tyle aby Vallet zaprosiła ją na herbatę w pół niesklejonych, tak - optymizm, filiżankach na herbatę i ciastko z cukierni o szlachetnej nazwie "Gondek". No ale mniej gadania o tym. Nijak pasuje mi na Upiora osóbka, która była zmuszona do służenia. Może jednak panienka by coś innego wybrała? Poza tym wszystko dobrze. Jeno ta ranga mnie gryzie - ewentualnie dopisać szczegółowo jakim cudem się na to stanowisko dostała.
    Mad Hatter
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 1 Grudzień 2010, 20:03   

    Generalnie, to żadna z rang mi dokładnie nie pasowała. o: Sama dałabym sobie zjawę herbacianą, połączenie dwóch chyba najlepiej zbliżonych. Bez dodatkowych mocy, bo to nie jest jakoś specjalnie ważne.
    Vallet



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 1 Grudzień 2010, 20:05   

    Hym, hym, hym. To może jednak Zjawa Deserowa?
    Mad Hatter
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 1 Grudzień 2010, 20:14   

    Też może być~ o:
    Vallet



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 2 Grudzień 2010, 21:03   

    No to z przyjemnością akceptuję. Miłej gry, ;)
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10