• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Archiwum X » Karty Postaci » Annaris
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
    Annaris
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 10 Grudzień 2010, 22:51   Annaris

    Imię: Annaris

    Nazwisko: Retnoth

    Wiek: wizualnie ok 21

    Orientacja seksualna: Sądzę iż w jego przypadku ciężko jest określić to nawet samemu Annarisowi

    Rasa: Kapelusznik

    Ranga: Upiór Herbaciany

    Moce:

    Nazwijmy ją pierwszą
    Ciężko jest nazwać coś co łączy w sobie wiele rzeczy, tak że stają się jednością a zarazem... ale nie teraz o tym. Prawda? Powiem to tylko Tobie i w zaufaniu Alojzy.
    Widzisz Pierwsza jest niezwykle przydatną umiejętnością, gdyż dzięki niej mam niektóre z cech zwierzęcych. Ohh na przykład widzę w ciemności, bardzo dobrze słyszę, a moje ciało jest giętkie jak wężowe, gdybym chciał wspiąć się po ścianie zrobiłbym to jak pająk! Pierwsza jest niezwykła prawda Alojzy?
    Jednak wszystko ma swoje granice. Skrzydła mi nie wyrosną, ogona nie dostanę, a paznokcie nie zamienią się w pazurów. Zdajesz sobie sprawę jakie to nieprzyjemne uczycie Alojzy?

    + dodatkowa moc: czytanie w myślach

    Umiejętności:
    W czym jestem dobry?
    Alojzy, Alojzy, mój głupiutki przyjacielu. W całym moim życiu nauczyłem się tak wiele, a jednak sądzę iż najlepiej idzie mi szermierka. To pewnie przez pierwszą gdyż jestem taki zwinny, ale bardzo długo uczyłem się fechtunku.
    Oh i przyjacielu! Niezwykle szybko czytam. To z pewnością spowodowane jest ilością książek które wręcz pochłonąłem w dzieciństwie i obecnie.

    Charakter:
    - Charakter każdej żywej istoty kształtuje strach. Tak moi drodzy strach. On nas napędza do życia, zmusza do wyborów, wymaga i nakazuje. Chociażby ten największy strach przed śmiercią - to on napędzana nasze życie.
    A gdyby tak istniała istota nie znająca strachu?
    Nie to nie możliwe.
    Taki ktoś nie ma prawa bytu. Jesteś ją w sobie w stanie wyobrazić? Ja nie. Może i nazywają mnie szaleńcem, ale czy nie uważasz że mówię z ogromnym sensem? W końcu moje słowa nie są bezładną plontaniną zbędnego bełkotu.
    Uwielbiam herbatę? Czy ty też ją lubisz? Najlepsza jest z odrobiną mleczka... jak to nie o tym mówiłem? Oczywiście że rozmawialiśmy o herbacie! Ja nigdy nie mówię o niczym innym.
    Oh nie! Ser nie nadaję się do herbatki! Oczywiście można dodać go do kanapek na podwieczorek jednak...
    Mój wygląd? Cóż Ci w nim przeszkadza? Przecież wyglądam całkowicie normalnie, tak jak każdy inny obywatel naszej krainy. Nie rozumiem jak możesz twierdzić iż się wyróżniam. Toż to zakrawa o kpinę! Gdybym Cię nie znał pomyślałbym że próbujesz że mnie zadrwić, jednak wiem, że tak naprawdę nie do końca rozumiesz. Bo przecież jakbyś mógł?
    To tak oczywiste...
    Spójrz Alojzy! Guzik. Uwielbiam ozdoby. Nawet taki guzik może nim być. Jakież to rozkoszne uczucie gdy patrząc w lustro widzisz na sobie własne dzieło! Też tak uważasz prawda? Ohhh... z pewnością! Jesteś niezwykle inteligenty, mimo posiadania tak małego móżdżka.
    Nie. Alojzy! To nie obelga. Wszakże dla mnie jest on maleńki.


    Wygląd zewnętrzny:
    Szara myszka słuchająca uważnie wykładu dziwnego człowieka, nie rozumiała z niego ani słowa. Jednak był on tak kolorowy i fascynujący że nie mogła oderwać od niego swoich czarnych mysich paciorków.
    Na jego głowie spoczywał wielki czarny cylinder, ubarwiony brązowymi kwadratami. Co ciekawsze rondo było tak duże że dziwny człowiek stawiał na nim dzbanek z którego dolewał sobie herbaty i myszka mogłaby przyrzec że i ona by się na nim zmieściła! Jednak to nic w porównaniu z faktem skąd wyciągną ów imbryk! Z kapelusza! Jak gdyby nigdy nic sięgając do cylindra wyciągnął imbryczek pełen herbaty. W swoim krótkim mysim życiu nie spotkała jeszcze tak dziwnej istoty. Jak zdążyła zauważyć nie tylko kapelusz był niespotykany w jego stroju... można powiedzieć że całość była specyficzna. Ogromne rozkloszowane rękawy zakończone koronką, na ramionach bufy, a do tego wszystkiego na tą śliczną kremową bluzkę założony był dziwacznie uszyty gorset, który według myszki zupełnie psuł cały efekt. Spodnie niezwykle krótkie i dziwnie obszerne. Dla myszki wyglądały jakby je nadmuchał. Poprzeszywane guzikami tylko i wyłącznie do ozdoby, i to tego jeszcze te dziwne skarpetki w kratę! Szaraczek widział wielu ludzi ale nigdy tak dziwacznie ubranych...
    A te jego buty! Myszka już na sam ich widok wzdrygnęła się. Nie chciała by nigdy potkać ich biegając po kuchennej podłodze.
    Nie rozumiała tylko jeszcze jednej bardzo istotnej rzeczy.
    Istota wyglądała na samicę, a mówiła tak jakby była samcem...

    Miejsce zamieszkania: Herbaciane Łąki

    Krótka historia:
    W budowie ^^
    Będę wdzięczna za ew info czy mam szanse na wybraną rangę bo chcę dopasować ew historię - mam pare pomysłów i tak to wygląda ')
    Nah
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 11 Grudzień 2010, 15:20   

    Po pierwsze moce. Pierwsza mi się nie podoba, wygląda jak kilka różnych na siłę wbitych w jedną. Mogę się zgodzić na cechy zwierzęcia, ale jednego konkretnego, i najwyżej trzy. Popraw.
    Druga w porządku. Nie poczytasz sobie w myślach kogoś, kto ma blokadę umysłu, wiadomo.

    Po drugie charakter.
    Cytat:
    W końcu moje słowa nie są bezładną plontaniną zbędnego bełkotu.
    Po pierwsze plątaniną, po drugie trochę są. Gdyby wybrać z tego pola zdania, które faktycznie opisują charakter postaci, na pewno wyszłoby ich poniżej pięciu. Popraw.

    Szanse na rangę są, więc pisz historię i zobaczymy, jak to będzie.
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10