• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Archiwum X » Eventy » Bracia Nieba i Piekła.
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
    Blaise
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 8 Maj 2011, 10:46   Bracia Nieba i Piekła.

    W obecnym evencie, który żyje tam sobie własnym życiem bierze udział, jeśli dobrze się orientuję- pięć postaci - wyłączając Mistrzów Gry, rzecz jasna. Taki fajny czytnik na dole mówi nam, że około 48/50 użytkowników jest z nami na dzień. Dlaczego, więc nie zorganizować misji dla tych, którzy się nie zmieścili?
    Poziom: Jak najbardziej A. Macie możliwość zostania Strachem, w końcu ta rasa ma taki przeuroczy kolorek, lub po prostu zginąć. Oczywiście nikt nie uśmierci Was bez zgody (trelemorele~~). Nie, ale serio, jak nie chcecie ginąć to tylko nóżkę i rączkę stracicie, o!
    Można też wyjść bez szwanku.
    Data rozpoczęcia: Jak się wszyscy zbiorą to się ustali.
    Gracze: do czterech, ewentualnie pięciu osób.
    Zarys:
    To, kiedy urodzi się dziecko w krainie luster jest określić łatwo, co się urodzi już trudniej. W pewnej wiosce, która leży daleko po za granicami Szkarłatnej Otchłani rodzina oczekiwała na takiego małego berbecia – to, że urodziła się dwójka to sprawa zupełnie inna. Nie do końca poinformowani rodzice zapisali w urzędzie narodziny Gabriela i Lucyfera, oh w ludzkim świecie chłopcy mieliby przerąbane! Tutaj zaś, nawet ktoś, kto wiedział o znaczeniu tak różnie nacechowanych imion, nie przejmował się z tym zbytnio. Ot, po prostu. Gorzej, że teraz dokładnie dziesięć lat później, ludzką dekadę, w owej wiosce zaczęły się dziać rzeczy dziwne i niewyjaśnione. Tamte tereny zawsze bardziej przypominały miasta urządzone na ludzką modlę niżby na lustrzaną nie były pełne tych niewyobrażalnych stworów buszujących na przykład w Lesie Drzwi. Otóż najpierw spłonął budynek, który jawnie możemy nazwać Ratuszem, a potem jeden pijaczyna widział wielkie stworzenie z opisów podobne do Conspectum. Po paru innych przypadkach skrzywdzenia lub zniszczenia miejscowa ludność zaczęła koczować przed domem owych braci oskarżając młodszego, Lucyfera, o spowodowanie tych wszystkich nieszczęść.
    Jednak czy kogoś, z kim żyło się na co dzień, dzieliło własne szczęścia i smutki, można zabić? Nie.
    Dlatego wkraczasz ty! Tego wszystkiego, co było u góry można się łatwo dowiedzieć od plotkarek w pobliskich miasteczkach. Zaś za dyskretne pozbycie się uciążliwego malca sowita nagroda.
    Nagroda:
    Ta część może się w każdej chwili zmienić, wystarczy, że ktoś z administracji szepnął słówko, że zbytnio szastam nagrodami.
    Są dwie wersje nagród, bo są dwie wersje zakończenia misji. Najlepsza i najsprawniejsza osoba w evencie otrzyma stworzenie o nazwie Conspectum lub Anceu.
    Dalsze nagrody to Bolerko-niewidko i Umbraculum.


    Zapisy poniżej.
    Sherry



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 8 Maj 2011, 18:34   

    U, to coś dla mnie *Q*
    Zapisuję się~
    Blaise
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 8 Maj 2011, 19:23   

    Jako, że odważyłaś się pierwsza i masz avcia z S. to jawnie mówię - masz u mnie chody @@".

    Ps. Oczywiście mogą zapisywać się również Ci dobrzy, by ochronić np. dzieciaka.
    Ichabod



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 8 Maj 2011, 20:14   

    To ja też się zapisuję! Będę obcinać głowy :)
    Seraphin



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 8 Maj 2011, 20:41   

    Blaise napisał/a:
    Ps. Oczywiście mogą zapisywać się również Ci dobrzy, by ochronić np. dzieciaka.


    Trzeba było tak od razu. :C Seraphin pójdzie się wtrącać, a jak.
    Mayfed



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 8 Maj 2011, 20:46   

    Hm, po pewnym namyśle zgłaszam się również.~
    Blaise
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 8 Maj 2011, 20:52   

    Ha jest nas czwórka i to wg mnie bardzo mocna. Czekam do wtorku na ostatnią osobę, jeśli się nie zgłosi trudno.
    Data rozpoczęcia: Wtorek 10.
    Aczkolwiek jest to dzień wywiadówki, więc wszystko jest niepewne.
    Ingravo



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 8 Maj 2011, 21:22   

    Ja chcę! Weź mnie! Weź! Tu i teraz weź mnie!
    Blaise
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 8 Maj 2011, 21:36   

    Oh, biorę Cię <3
    Kolejna niemoralna propozycja~
    Oj, Seraphin będziesz miał ciężko. W takim razie ogłaszam, że jutro koło 12 powinien się pojawić post wstępny.
    Z tego powodu, że jest tyle złych i niekoniecznie dobry, więc ogłaszam:
    Jak jakaś postać mary sue lub pseudo mary sue zechce dołączyć do sprawi mi wielką radość.

    EDIT:
    Event oficjalnie rozpoczęty. Życzę miłej zabawy i radzę, nie dać sobie odciąć niczego już na początku.
    PS. Moja propozycja dojścia jakiejś cudownej mary sue wciąż istnieje.
    Arthur
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 16 Maj 2011, 14:13   

    Cholera, nie ma szansy jeszcze się załapać D: ?
    Chciało by mi się chronić szczyla xD
    Blaise
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 16 Maj 2011, 14:49   

    Hmhm ~
    Przyjęty, aczkolwiek będę musiała Was jakoś rozdzielić, bo co za dużo to niezdrowo. Jak Sherry napisze swojego posta, po czym ja swojego to Twoja kolej. Aczkolwiek licz się z tym, że na początku będziesz sam *_*
    Ah i tak oto Arthur został pseudo mary sue .-.
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10