• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Plac Zabaw » List.
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
    Candy
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 25 Sierpień 2011, 02:53   

    <center>Kochana Weroniko!</center>
    Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale wstąpię do klasztoru. Myślę, że odkryłam to pierwszego maja w Twojej przyczepie kempingowej, gdy widziałam Cię zdejmującą ciuchy z mojej najlepszej przyjaciółki. Jestem pewna, że jesteś zawstydzona wystarczająco, by zrozumieć jak strasznie się poczułam. Zwracam Ci Twoje kanapowe poduszki, ale zostawię sobie wyniki Twojego badania krwi jako wspomnienie. Powinnaś także wiedzieć, że powiem władzom o fetyszu bakłażana.

    <center>Z bólem,
    Candy!</center>


    Pozwoliłam sobie troszeczkę zmodyfikować, żeby tekst był bardziej poprawny, jeżeli chodzi o język polski it.
    Feste
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 25 Sierpień 2011, 11:03   

      Kochana Karolinko!
      Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale sprzedaję się. Myślę, że odkryłam to kiedy twój pies wpadł w amok z George'em Bushem i jego żoną i widziałam Cię siedzącą na moim doniczkowym awokado. Jestem pewna, że jesteś zawstydzona wystarczająco, by zrozumieć, że Święty Mikołaj nie istnieje. Zwracam Ci Twój pierścionek, ale zostawię sobie Twoją fotografię jako wspomnienie. Powinnaś także wiedzieć, że zawsze będę pamiętać fetysz bakłażana.

      Spal się, pozdrowienia dla Twojej szurniętej rodzinki,
      Feste.
    Jou
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 3 Marzec 2012, 08:06   

    Kochana Jun
    Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale sprzedaję się. Myślę, że odkryłam to kiedy wytarłaś w Twojej przyczepie kampingowej i widziałam Cię wycinającą swoje inicjały i Kaczora Donalda. Jestem pewna, że jesteś wystraszona wystarczająco, by zrozumieć, że zmieniłam płeć. Zwracam Ci zdjęcia z Los angeles, ale zostawię sobie Twój list samobójczy jako wspomnienie. Powinnaś także wiedzieć, że zawsze będę pamiętać inkarnację jako Eskimos.
    Spal się ,
    Jou
    Veis
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 3 Marzec 2012, 09:50   

    Kochany Zanie !
    Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale nie lubię Cię.. Myślę, że odkryłem to kiedy rzuciłem w Twojej przyczepie kempingowej i widziałem Cię ignorującego moje doniczkowe awokado. Jestem pewny, że jesteś wystraszony wystarczająco, by zrozumieć że Święty Mikołaj nie istnieje. Zwracam Ci Twoje kanapowe poduszki, ale zostawię sobie wyniki Twojego badania krwi jako wspomnienie. Powinieneś/aś także wiedzieć, że nigdy nie drwiłem otwarcie naszą przyjaźń.

    pozdrowienia dla Twojej szurniętej rodzinki.,
    Veis
    Ciel



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 3 Marzec 2012, 15:50   

    Kochany Tyku!
    Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale Twoje nozdrza są obraźliwe. Myślę, że odkryłam to kiedy zacytowałam Świętego Mikołaja w damskich ciuchach i widziałam Cię wycinającą/ego swoje inicjały w moim doniczkowym awokado. Jestem pewna, że jesteś wystarczająco wystraszony, by zrozumieć że zmieniłam się w śmieciarza. Zwracam Ci Twoje listy miłosne, ale zostawię sobie Twój list samobójczy jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że nigdy nie lubiłam fetyszu bakłażana.

    Spal się,
    Ciel




    Wybryk natury

    Godność: Eva M. Markovski
    Wiek: 21 fizycznie, psychicznie z 55 i ciut
    Rasa: Człowiek z lustrzanym dziedzictwem? Zludziały Marionetkarz? Od pewnego czasu po prostu taktycznie omiń to pytanie.
    Nie lubi: wina(y)
    Wzrost / waga: 1,65m / 52,3kg
    Aktualny ubiór: ~grafitowy dwurzędowy płaszcz zimowy ~czarna, elastyczna bluzka z długim rękawem i szeroka spódnica za kolano z jasnego jeansu ~skórzany plecak-sakwa i granatowe okulary nerdy na nosie
    Znaki szczególne: ognistorude włosy, nienaturalnie jasnozielone oczy, piegowata skóra; tatuaż na prawej połowie pleców, blizny na lewym nadgarstku i brzuchu
    Pod ręką: ~plecak + pistolet + Animicus wśród bransoletek, Czarodziejska Wstęga, obecny Anceu
    Broń: naładowany Walther P99 Moriego
    Bestia: Mr. Limpet czyli Strach na Wróble, Anceu, który przedstawia się jako Victor, Renifer o imieniu Tytus
    Nagrody: Czarodziejska Wstęga, Animicus, Bursztynowy kompas
    Kryształ: 2,5g (nieoszlifowane)
    Dołączył: 25 Lip 2012
    Posty: 406
    Wysłany: 7 Luty 2013, 17:51   

    Zazwyczaj nie udzielam się poza fabułą
    (która też u mnie leży x.x ale zbieram się nareszcie, Loire! Sesja do przodu, więc czuję się w obowiązku odpisać, jako że mogę. I wcale nie zaczynam 11 lutego nowego semestru (:
    z prostego powodu braku czasu, ale do Spectro poczułam sentyment i smutno mi, że ginie śmiercią naturalną. Proponuję, by wskrzeszanie rozpocząć własnie od offtopu (:

    Kochany Kamilu!
    Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale zakochałam się w Twojej siostrze. Myślę, że odkryłam to kiedy położyłeś na mnie mankiety w Twojej przyczepie kempingowej i widziałam Cię pukającego w mojego ojca. Jestem pewna, że jesteś zawstydzony wystarczająco, by zrozumieć, że "Dom nie do poznania" jest beznadziejny. Zwracam Ci Twoje kanapowe poduszki, ale zostawię sobie Twój list samobójczy jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że zawsze będę pamiętać nienawiść do Legii Warszawa.

    Z bólem ,
    Iskierka
    _________________



    Iskra ma aktualnie włosy ścięte na boba, ich przód prawie sięga ramion.
    Na nosie okulary-nerdy od Furli.


    Sofia
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 13 Marzec 2013, 20:46   

    Kochany Amadeuszu!
    Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale nasz romans jest skończony. Myślę, że odkryłam to kiedy Twój krasnolud mnie pogryzł w Twojej przyczepie kempingowej i widziałam Cię siedzącego na bramkarza Manchesteru United. Jestem pewna, że jesteś wystraszony wystarczająco, by zrozumieć, że "Dom nie do poznania" jest beznadziejny. Zwracam Ci Twoją sztuczną szczękę, ale zostawię sobie wyniki Twojego badania krwi jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że zawsze będę pamiętać nienawiść do Legii Warszawa.

    Pozdrowienia dla Twojej szurniętej rodzinki.
    Sofia
    Didime
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 13 Marzec 2013, 20:53   

    Kochany Shinro!
    Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale mafia Cię potrzebuje. Myślę, że odkryłam to kiedy zobaczyłam skurczoną głowę w nowicjacie Hare Kriszny i widziałam Cię siedzącego na bramkarzu Manchesteru United . Jestem pewna że jesteś zawstydzony wystarczająco, by zrozumieć że nie ma rozwiązania tego problemu . Zwracam Ci zdjęcia z Los Angeles, ale zostawię sobie zapas oleju jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że powiedziałam mojemu psychiatrze o twoim fetyszu bakłażana.

    i jeszcze jedno
    Spal się

    Z ulgą.
    Didime

    (napisałam 2 na końcu, bo nie mogłam się zdecydować ;( )




    Sługa nicości {Zbanowany}

    Godność: Imię nasze jest Legion.
    Wiek: Byliśmy tu na długo przed wami, po nas nie będzie nikogo.
    Rasa: Jesteśmy tymi których zdradziliście rodząc się w świetle.
    Lubi: Szum synaps, taniec na ostrej krawędzi noża, samotne ogniska pośród bezgwiezdnej nocy, ciszę zwiastującą nadejście burzy.
    Nie lubi: Stygnących zgliszczy, tłumów płynących jak zanieczyszona krew w brudnej arterii, neonowych bogów, głucho dźwięczących czerepów.
    Wzrost / waga: Niebo zastało nas upadłymi, Otchłań wzniosłymi. / Dokładnie tyle by serce przeważyło pióro.
    Aktualny ubiór: Odziany w skórę wężową, płaszcz proteuszowy żywy i zmienny jak tańczący płomień, noszący ślady dawno zaschniętej krwi fałszywych proroków. Siedem diademów a w każdym tysiąc słońc mieniących się jako klejnoty.
    Znaki szczególne: Jesteśmy szczególni. Jesteśmy różni i wyjątkowi. Tak jak wszyscy. Jak każdy z was i cała reszta roztańczonych odpadów tego świata.
    Pod ręką: Sznurek albo nic.
    Broń: Język żmijowy, ostry i jadowity choć podbity
    Dołączył: 27 Gru 2012
    Posty: 145
    Wysłany: 8 Czerwiec 2013, 19:03   

    Kochany Janie Andrzeju Morsztynie
    Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale nie lubię Cię. Myślę, że odkryłem to kiedy zmieniałem buty do tenisa w szpitalu psychiatrycznym i widziałem Cię ignorującego mojego najlepszego przyjaciela. Jestem pewny, że jesteś zawstydzony wystarczająco, by zrozumieć, że święty Mikołaj nie istnieje. Zwracam Ci Twoje wspomnienia z wojska ale zostawię sobie Twoją fotografię jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że powiedziałem dziś na spowiedzi o Twojej nienawiści do Legii Warszawa.

    Pozdrowienia dla twojej szurniętej rodzinki,

    Aleksander.

    Ps: Dobrze, że nie żyjesz od jakiś czterech wieków bo mógłbyś mieć sporo nieprzyjemności.
    _________________




    Mieszkaniec Szkarłatnej Otchłani

    Stowarzyszenie Czarnej Róży: Czarna Róża
    Godność: Madeline Dark Wind.
    Wiek: 18-20.
    Rasa: Cień - rzecz jasna.~ x3
    Wzrost / waga: 163 /
    Aktualny ubiór: Sukienka balowa- czarna, maska, wysokie buty.
    Znaki szczególne: Ona jet cała szczagólna.~ x3
    Pan / Sługa: Sob? w?ada? nie da. x3 | Ci?gutek do spraw specjalnych. x3 Maskotka Noah.
    Pod ręką: Tencio, kosa, bandaże, czarna torebka z potrzebnymi rzeczami i... nutka tajemnicy, czyli maska.~ x3
    Stan zdrowia: Głęboka rana w nodze zrobiona paznokciami.
    SPECJALNE: Główny spiker w SpectroFM | Miss Spectrofobii 2011
    Dołączył: 01 Gru 2010
    Posty: 545
    Wysłany: 21 Czerwiec 2013, 14:58   

      Kochany 42(jakoś tak wyszło, bo jest powyżej xD)!

      Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale nasz romans jest skończony, wstąpię do klasztoru. Myślę, że odkryłam to kiedy zmieniałam buty do tenisa kiedy jadłeś parówki w szpitalu psychiatrycznym i widziałam Cię siedzącego na szalonym mnichu. Jestem pewna, że jesteś zagubiony emocjonalnie wystarczająco, by zrozumieć że jesteśmy kuzynami. Zwracam Ci zdjęcia z Los Angeles i nasze dopasowane śliniaczki szpiegowskie, ale zostawię sobie Twoją kolekcję motyli jako wspomnienie. Powinieneś/aś także wiedzieć, że powiedziałam Twojemu psychiatrze o pasji myszy.

      Pozdrowienia dla Twojej szurniętej rodzinki i dla Twojej żaby, Leonarda.
      Spal się,
      Twoja Darkiś. <3 xD

      Kilka razy połączyłam kilka odpowiedzi, bo pasowały dwie/trzy.
    _________________


        Piękna róża zła
        Każdego kwitnie dnia
        w okrutne kolory przyodziana
        Każdy chwast co w drogę zechce pięknej róży wejść
        Aa, wkrótce zwiędnie i zamieni szybko się w jej część.

          Piękna róża zła
          Każdego kwitnie dnia
          W mordercze kolory przyodziana
          Chociaż kwiatem cudnym nasza piękna róża jest
          Aa kolce jej poranią nawet najłaskawszy gest.


      Galeryjka:


      x
    Rozalina
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 16 Lipiec 2013, 00:04   

    Kochany Tyku!
    Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale wstąpię do klasztoru . Myślę, że odkryłam to kiedy Twój krasnolud mnie pogryzł w Twojej szafie i widziałam Cię wycinającego swoje inicjały w mojego ojca. Jestem pewna, że jesteś wystraszony wystarczająco, by zrozumieć jak nudny jesteś . Zwracam Ci Twoje kanapowe poduszki, ale zostawię sobie Twój list samobójczy jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że zawsze będę pamiętać apartamentowiec.

    Spal się,
    Lisiu

    @.@ ... Dziwne to to...




    Mieszkaniec Krainy Luster

    Godność: Cyrille Ephraim Maurice Belieur
    Wiek: Zależy, jak leży, a raczej wygląda.
    Rasa: Pisarz baśni.
    Lubi: Books and books and, oh yeah, books.
    Nie lubi: Kleksów.
    Wzrost / waga: Względny, jednak najczęściej oscyluje pomiędzy 130-90 cm. / Ortorektyk. W granicach 60 kg.
    Aktualny ubiór: Szafirowy garnitur, ciasno przylegający do sylwetki, wymięta koszula oraz para lakierowanych butów z noskami wykrzywionymi w lekki szpic.
    Znaki szczególne: Chodzący paragraf. Może być coś bardziej szczególnego?
    Pod ręką: Pióro, kilka sztuk karbowanego papieru i inne kreślarskie gadżety.
    Broń: Piekielnie ostra stalówka zniszczenia
    Dołączył: 03 Sie 2011
    Posty: 174
    Wysłany: 9 Wrzesień 2013, 22:26   

      Kochana Konstancjo!
      Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale Twoje nozdrza są obraźliwe! Myślę, że odkryłem to kiedy strasznie schudliśmy w Twojej przyczepie kempingowej i widziałem Cię zdejmującą ciuchy z mojego ojca. Jestem pewny, że jesteś zawstydzona wystarczająco, by zrozumieć że zmieniłem płeć. Zwracam Ci Twój pierścionek, ale zostawię sobie Twoje lewe ucho jako wspomnienie. Powinnaś także wiedzieć, że powiem władzom o Twojej kłopotliwej wysypce.

      Zdegustowane pozdrowienia,
      Cyrylek
      💔
    _________________
      Z ciekawością obejrzałem wszystkie,
      jego szyby, a potem krzyknąłem na niego:
      -
      Co?! Kolorowych szyb nie masz? Okien
      różowych? Okien niebieskich? Okien czerwonych?
      Rajsko-baśniowych okien? Jakże śmiesz,
      bezwstydny łobuzie, wałęsać się w dzielnicy
      biedoty i nie mieć przy sobie nawet takiego szkła
      okiennego, przez które można by ujrzeć życie
      w pięknych barwach?!
      - Ch. Baudelaire
    Soren
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 20 Wrzesień 2013, 20:17   

    Kochany Kubo!

    Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale nasz horoskop do siebie nie pasuje. Myślę, że odkryłem to 1 maja z George'em Bushem i jego żoną i widziałem Cię zdejmującego ciuchy z bramkarza Manchesteru United. Jestem pewny, że jesteś zawstydzony wystarczająco, by zrozumieć, że Twoja Honda jest paskudna. Zwracam Ci nasze dopasowane śliniaczki szpiegowskie , ale zostawię sobie wyniki Twojego badania krwi jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że zawsze czułem się brudny przez nienawiść do Legii Warszawa.

    Powodzenia przy składaniu wniosku o warunkowe zwolnienie z pudła,
    Sor~
    Nora
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 29 Wrzesień 2013, 22:35   

    Kochana Sussan!
    Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale jesteś perwersem. Myślę, że odkryłam to kiedy zobaczyłam skurczoną głowę kiedy jadłaś parówki i widziałam Cię ignorującą mojego najlepszego przyjaciela. Jestem pewna, że jesteś zawstydzona wystarczająco, by zrozumieć że zmieniłam płeć . Zwracam Ci Twoje wspomnienia z wojska, ale zostawię sobie wyniki Twojego badania krwi jako wspomnienie. Powinnaś także wiedzieć, że powiem władzom o twojej kłopotliwej wysypce.

    Spal się,
    Norcia.

    Noo.. urocze? ;w;
    Spark
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 1 Grudzień 2013, 18:45   

    Kochany Jacusiu!
    Naprawdę nie wiem, jak Ci to powiedzieć, ale zakochałam się w twojej siostrze. Myślę, że odkryłam to w zeszłym roku pod Chicago i widziałam/em Cię odwożącego szalonego mnicha. Jestem pewna, że jesteś wystraszony wystarczająco, by zrozumieć że zmieniłam się w śmieciarza. Zwracam Ci obcięte paznokcie, ale zostawię sobie Twój list samobójczy jako wspomnienie. Powinieneś także wiedzieć, że miałam wywiad w "Gazecie wyborczej" o fetyszu bakłażana.

    Spal się,
    Spark
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 9