• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Odwrócone Osiedle » Wieża Zegarowa » Plac
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
    Aleksander
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 5 Grudzień 2010, 22:14   

    Wypluł krew, a potem stał już wyprostowany, za kogo miał się ten koleś? Delikatnie w dłoń uchwycił jego miecz i odchylił go.
    -Chyba nie wiesz z kim rozmawiasz, jestem żywą legendą, zresztą, przegrała, jest moją niewolnicą, nie muszę pytać się nikogo o zgodę.
    Powiedział szorstko, nie będzie się przejmować jakimś błaznem, nie potrafiącym ubrać się w jeden kolor, wrzucę go do ciasteczkowych rekinów, dopiero będzie płakał.
    -Porozmawiamy jak przyzna że przegrała, wynagrodzę ci jakoś to że poleciał na ciebie mój lód.
    Nie wiedział co wywołało zmiane, zresztą, g*wno go to obchodziło.
    Yokai
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 5 Grudzień 2010, 22:32   

    Dziewczyna spojrzała na pirata.
    - Tak, to prawda. Była umowa, ale wiesz jeszcze nie przegrałam.
    Po czym wstała, wyprostowała się i stanęła obok nowego chłopaka, dźgając go w bok, żeby zauważył dziewczyne-marionetke, która stała dalej od nich. Czy zrozumie znak? Ma się nią zająć, a Yokai zajmie się piratem. Nie da za wygraną, nie jest taka.
    Arnav
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 5 Grudzień 2010, 23:23   

    Za kogo on się miał? Za prawowitego króla tej krainy ot co, ale o tym może trochę później. Sam zainteresowany jedynie uśmiechnął się drwiąco kiedy usłyszał słowa kapitana.
    -Doskonale wiem kim jesteś Aleksandrze von Tag i muszę przyznać, że jesteś odważny lub głupi skoro się tak do mnie odzywasz. Powiedział do pirata patrząc na niego chłodno po czym kontynuował.
    -Równie dobrze mógłbym cię zabić tu i teraz i mieć w głębokim poważaniu ciebie jak i twój śmieszny zakład, ale...
    Tu przerwał bowiem coś lub raczek ktoś go dźgnął w bok, dlatego też zerknął na dziewczynę i westchnął.
    -Skoro tak bardzo chcecie się bawić, to się bawcie dalej.
    Powiedział zabierając swoje ostrze z gardła władcy lalek po czym udał się do dziewczyny-marionetki aby pooglądać mordobicie z bezpiecznej odległości.
    Aleksander
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 6 Grudzień 2010, 09:23   

    Spojrzał jedynie nerwowo za chłopakiem, nie chciał by Eire została uczyniona krzywda, uhum , za bardzo i za szybko przywiązywał się do marionetek, jednak gdy ten tylko przystanął obok niej by popatrzeć, uspokoił się wielce.
    -Pogódź się z tym, przegrałaś i już.
    Nagle pociągnął ręką w bok, co było raczej przewidywalne, drewniana marionetka uderzyła metalową płytką w tył głowy Yokai, tak by ta opadła na ziemię, która była wilgotna, po przez ugaszenie ognia, pociągnął ręką w górę, jednak teraz nie chodziło mu o kontrolowanie swoich marionetek, z ziemi wyłoniło się pełno kolców, przezroczystych kolców, które wręcz nie dawały większych szans na ucieczkę, pomiędzy nimi nie było wolnej przestrzeni, czy Yokai wyjdzie jakoś z opresji?
    Yokai
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 6 Grudzień 2010, 13:03   

    Dziewczyna spojrzała na nowo przybyłego chłopaka i jej "wybawcę". Znów skierowała wzrok na pirata.
    - A więc tak, masz na imię Aleksander. Teraz już grzecznie będziemy mogli sobie mówić po imieniu, a dla pewności Yokai jestem.Zdjęła z włosów gumkę i uśmiechnęła się do Aleksandra.
    - Dobrze. Wygrałeś, nie mam nic do powiedzenia, ale mogę zrobić jedną rzecz za pozwoleniem?
    Arnav
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 6 Grudzień 2010, 15:03   

    Na to co co zobaczył mógł powiedzieć wiele, ale nie mógł powiedzieć ze był zachwycony widokiem "Epickiego boju o wolność"? Tak czy inaczej widowisko było krótkie i w zasadzie nie było na co popatrzeć.
    -Żałosne.
    Podsumował to co zobaczył po czym uważnie obserwował zarówno pirata jak i jego nowa niewolnice czy kim tam ona była.
    Yokai
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 6 Grudzień 2010, 15:48   

    Dziewczyna wstała i spojrzała się na Aleksandra.
    - Możesz już mnie wypuścić? Chcę coś zrobić.
    Jej oko znów nabrało normalnej barwy, a niebieska mgła znikła. To w jej znaczeniu znaczy, że przegrała. Spojrzała się na chłopaka stojącego obok dziewczyny-marionetki i uśmiechnęła się do niego, jednak nie była pewna czy przyjmie ten uśmiech.
    Aleksander
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 6 Grudzień 2010, 16:03   

    - Mam do ciebie prośbę Arnavie...
    Najwidoczniej też postać nie była mu obca, jednak musiał sobie chwile to poukładać, a dopiero teraz sobie przypomniał całkowicie, że istniał ktoś taki jak szkarłatny miraż.
    -Zademonstruj mi proszę, jak robisz ten swój trick, niedawno spotkałem jednego z twoich, no i , miałem z nim problem.
    Przed chłopakiem pojawiło się lustro z lodu, nie liczył raczej na pomoc, choć czasem może coś być nieoczekiwane, puścił dziewczyne , niech jej będzie.
    Yokai
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 6 Grudzień 2010, 16:09   

    Yokai otrząsnęła się i poprawiła włosy ręką.
    - Dziękuje bardzo. Jeden dobry uczynek, a taki problem.
    To akurat z pewnym wyrzutem było skierowane do Aleksandra. Jednak już się nie będzie go czepiać chociaż by bardzo chciała. Musi się powstrzymać jest w końcu jego niewolnicą czy tam służącą , jak on to tam nazywa.
    - Ja także mam sprawę do Arnava. Poczekam sobie aż załatwicie to między sobą , chłopcy.
    Po czym podeszła do Erie i położyła się obok Niej by odsapnąć.
    Arnav
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 6 Grudzień 2010, 16:46   

    Król luster odwzajemnił uśmiech Yokai ponieważ była naprawdę słodka i taki już miał kaprys. Nawet gdyby na jej temat krążyły w jego głowie jakieś nieprzyzwoite myśli, to i tak była jedna osoba która go powstrzymywała przed tym i nie był to Pan Aleksander. Arnav w następnej kolejności spojrzał na kapitana pirackiego okrętu i uważnie wysłuchał to co miał do powiedzenia.
    -Brednie...
    Syknął po czym za pomocą silnego cięcia swojej katany, rozbił lodowe lustro na kawałki. Jego wyrażał złość pomieszana z chłodem, a na jego twarzy widać było powagę.
    -Myślisz że urodziłem się wczoraj? Spytał go po czym kontynuował swoją wypowiedź. -Nie ma innych takich jak ja, dlatego też nie mogłeś spotkać jednego z "moich" Dodał spokojnym tonem głosu patrząc piratowi prosto w oczy.
    Aleksander
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 6 Grudzień 2010, 16:54   

    -Śmiesz wątpić w me słowa? Jestem ślepy tylko na jedno oko, i wiem co widziałem...
    Powiedział też z pełną powagą w głosie, rozbicie jego lustra nie zrobiło na nim większego wrażenia, nawet taka drobna istotka jak Nana by je rozbiła, no właśnie, przyciągnął do siebie marionetki, tak by siadły za nim , a nie były gdzieś w oddalonej części placu, by ludzie mogli ciągle na nie patrzeć.
    - Przyznam szczerze, że on był nawet milszy, o wiele, ale nie wybaczę mu takiej ignoracnji ku mej osobie, dlatego też chcę poznać waszą technikę, ot co.
    Yokai
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 6 Grudzień 2010, 17:12   

    Dziewczyna przyglądała się kłótni chłopaków. Żałosne. Cóż trudno było myśleć o czymś innym teraz niż o tym co się stało. Brak słów.
    - Kłócicie się o byle technikę. Przestańcie.
    Wstała i podeszła do chłopaków. Spojrzała najpierw na Aleksandra, ale potem znów na Arnava uśmiechając się tak, że wyskoczyły jej rumieńce na obu polikach. Yhym... Też był słodki i nie było mowy, że nie.
    Arnav
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 6 Grudzień 2010, 17:41   

    -Śmiem wątpić i mam ku temu dobry powód...
    Odpowiedział spokojnie nie podnosząc tonu swojego głosu i nie miał zamiaru tego robić. Zresztą nie uważał tego za kłótnie a co najwyżej na małą sprzeczkę, zwłaszcza że żaden z nich nie przyjął odpowiedniej postawy, aby udawać większego pomijając warczenie, pokazywanie zębów czy plucie jadem...
    -Każdy ma swoje sekrety których woli nie zdradzać, a jeśli cię to tak interesuje to spytaj tego milszego, o ile go spotkasz.
    Dodał na drugą cześć wypowiedzi pirata po czym spojrzał na dziewczynę. Był trochę zdziwiony jej nagłym włączeniem się do ich konwersacji, ale w z drugiej strony tak było znacznie ciekawiej.
    -Kłótnie są bezcelowe, pomijając że nie nazwałbym tego kłótnią.
    powiedział do niej patrząc jej w oczy i przyznając jej w ten sposób rację.
    Aleksander
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 6 Grudzień 2010, 17:54   

    -Ta, na początku był milutki, po przejściu przez lustro, już nie, taka jest wasza tajemnica, zmieniacie się po przejściu przez lustro, prawda?
    Powiedział i spojrzał wilkiem na Yokai, po co się wtrąca w ich wymiane zdań? W tej krainie nie ma kłótni, załatwianie swoich sporów kończy się na podrzynaniu gardeł, i tym podobnych , więc to była jedynie mała sprzeczka.
    -Pozwoliłem ci udzielić głosu ?
    Rzegł szorstkim głosem, patrząc z wyższością na dziewczynę, jednak po chwili dał jej znak ręką że nic się nie stało, i może pogadać z Arnavem.
    -Pamiętaj że Szklanemu księciu należy się odpowiedni szacunek.
    Nie bez powodu powiedział księciu, chciał by tamten żył w przekonaniu że nie jest jedyny, ot co.
    Aurea
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 6 Grudzień 2010, 18:57   

    Hanate słysząc donośne głosy jakiś sprzeczek skryła się za pobliskim budynkiem i uważnie obserwowała rozwój wydarzeń.Ciekawska natura ale cóż się na to poradzi,przykucnęła dokładniej wtapiając się w cień tak aby nikt jej nie zauważył.Pomrukując bacznie obserwowała każdy ruch nieznajomych, zwłaszcza dziewczyny,co prawda nie miała zamiaru się wtrącać w ich sprawy tak na poważnie.
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9