• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Tablica Ogłoszeń » Zatrudnimy Moderatorów!
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
    Miranda
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 16 Czerwiec 2012, 15:21   

    Znów wywiało nam Moderatorów, także dobrze byłoby się chyba zgłosić, czyż nie?

    - Doświadczenie na PBF'ach mam kilkuletnie, ale nie potrafię sprecyzować jak długie. Po prostu już nie pamiętam.

    - Sprawdzanie KP to praca dla mnie! Dużo wolnego czasu i chęci do pomocy przemawia samo za siebie, czyż nie?

    - Jestem strasznie czepialską osobą, jeśli chodzi o błędy stylistyczne i ortograficzne, a co za tym idzie lepiej wyłapuje mi się nieścisłości w mocach i umiejętnościach, czy coś takiego.

    - Długość i jakość postów się liczą? Jeśli tak to pewnie wiadomo wszystkim, że to zależy od nastroju i weny. Interpunkcja i ortografia stoją jednak na całkiem wysokim poziomie, nieskromnie mówiąc : )
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 17 Czerwiec 2012, 15:15   

      Oficjalnie informuję, że Miranda została naszym nowym moderatorem. c: Póki co jednak na okresie próbnym, więc radzę ładnie się starać i sumiennie wykonywać obowiązki.
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Mattias
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 18 Czerwiec 2012, 17:39   

    Zauważyłem, iż na Spectrofobii jest bardzo dużo graczy i coraz więcej ich napływa, dlatego też chciałbym jakoś pomóc. Pomyślałem, że napiszę tu swą kandydaturę, mimo tego, że nie mam jeszcze akcepta, ani Karty Postaci. Mam nadzieję, że to nie przeszkadza, a Oleś będzie mógł się wypowiedzieć bez zgrzytania zębami. Moje doświadczenie na forach PBF jest następujące:
    ~ Na takich oto forach piszę, a jednocześnie gram już dwa lata, więc za pewne mam jakąś wprawę w pisaniu wszelakich rzeczy,
    ~ na Spectro kiedyś grałem, więc znam już Olka (Hariotte) i innych. Ogółem fabułę ogarnąłem,
    ~ myślę, że piszę długie posty i w wiem, że są zrozumiałe i sensowne, bowiem z języka polskiego mam piąteczkę,
    ~ sam robię swoje forum, więc kody HTML znam, a poza tym byłem moderatorem na kilku forach i praca szła mi nieźle. Aktualnie mam administratora na jednym forum i moderatora na drugim. Nazw nie będę podawał, bo nie chcę tu tworzyć jakiś reklam, żeby nie było,
    ~ doskonale wiem, na czym polega praca moderatora. Dawanie akceptów i wpisywanie tych osób do spisu rang, to bułka z masłem.

    Tak więc na tym kończę moje podanie, że tak powiem i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji. Za wszelkie starania wielkie dzięki! Na prawdę [you], dziękuję...
    Itzatec



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Czerwiec 2012, 14:09   

    Muszę się wypowiedzieć... Jak NIE pisać podań. :-)

    Cytat:

    ~ myślę, że piszę długie posty i w wiem, że są zrozumiałe i sensowne, bowiem z języka polskiego mam piąteczkę,

    Jaki to ma związek z obowiązkami moderatora na forum?
    Czy ta piątka jest piątką z podstawówki, gimnazjum, liceum na profilu humanistycznym czy może wyższa szkoła związana ściśle z językiem polskim? Bo to nie ma nic do rzeczy.

    Cytat:
    ~ sam robię swoje forum, więc kody HTML znam, a poza tym byłem moderatorem na kilku forach i praca szła mi nieźle. Aktualnie mam administratora na jednym forum i moderatora na drugim. Nazw nie będę podawał, bo nie chcę tu tworzyć jakiś reklam, żeby nie było,

    Okej, czyli nie masz czasu, tak? Mimo to chcesz następne obowiązki?

    Cytat:
    ~ doskonale wiem, na czym polega praca moderatora. Dawanie akceptów i wpisywanie tych osób do spisu rang, to bułka z masłem.

    Czyli nie wiesz na czym dokładnie polega praca moderatora.

    :/:/:/:/:/
    Koliber
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 11 Sierpień 2012, 12:19   

    A więc, zgłaszam się na moderatora!

    1. Mam mnóstwo wolnego czasu, także kreatywne zagospodarowanie go będzie jak najbardziej na miejscu.
    2. Mam dość długie doświadczenie na pbf'ach. Coś około 4-5 lat. Nie pamiętam dokładnie.
    3. Jestem czepliwa, jeśli chodzi o błędy stylistyczne, ortograficzne, czy jakiekolwiek inne. Ale kiedy trzeba, służę dobrą radą.
    4. Zauważyłam, że wszyscy zwracają uwagę na długość i jakość postów? Jeszcze nie zaczęłam aktywnej gry fabularnej, czekam na avatar. Ale wydaje mi się, że nikt nie powinien narzekać na moje posty.

    Wiem, że jeszcze mnie nie znacie i przed przyznaniem jakiejkolwiek funkcji pewnie będziecie chcieli się przekonać, ile w moich słowach jest prawdy. Ale tak, czy siak, wyrażam chęć pomocy - teraz albo w przyszłości, mnie to bez różnicy .(^^ ).
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 30 Sierpień 2012, 21:14   

      Przepraszam najmocniej za tak długi czas nie dawania żadnej odpowiedzi. Olek zupełnie zapomniał o zaglądaniu do tematu. .-.
      Droga Koliber, postaram się w najbliższym czasie napisać do Ciebie w sprawie, że tak to ujmę, rozmowy wstępnej.
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Scruffie
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 12 Maj 2013, 18:26   

    Po wielu przemyśleniach, wreszcie zbieram się na to aby napisać podanie na Moderatora sprawdzaczo-karto maszynę. Postaram się napisać to w miarę zwięźle i na temat. Mam bardzo dużo wolnego czasu, więc z tym nie będzie problemu, postów może nie piszę najlepszych ale na pewno w późniejszym czasie to wypracuję. Doświadczenie na PBF'ach, bodajże trzyletnie, jak nie większe. Byłem już adminem na jednym forum, które potem upadło, lecz nie z mojej winy, więc jakieś doświadczenie w byciu sprawdzaczem i ogólnie "sprzątaczem" forum mam. Jednym z powodów pisania przeze mnie podania na Moderatora jest wysoka ilość niesprawdzonych kart, które aż się o to proszą, więc bez owijania w bawełnę, chciałbym aby moje podanie zostało pozytywnie rozpatrzone. Zawsze przecież można wsadzić mnie na okres próbny i doglądać, czy dobrze wykonuję swoją robotę, więc dużo do stracenia nie macie :)




    Mieszkaniec Krainy Luster

    Godność: Cyrille Ephraim Maurice Belieur
    Wiek: Zależy, jak leży, a raczej wygląda.
    Rasa: Pisarz baśni.
    Lubi: Books and books and, oh yeah, books.
    Nie lubi: Kleksów.
    Wzrost / waga: Względny, jednak najczęściej oscyluje pomiędzy 130-90 cm. / Ortorektyk. W granicach 60 kg.
    Aktualny ubiór: Szafirowy garnitur, ciasno przylegający do sylwetki, wymięta koszula oraz para lakierowanych butów z noskami wykrzywionymi w lekki szpic.
    Znaki szczególne: Chodzący paragraf. Może być coś bardziej szczególnego?
    Pod ręką: Pióro, kilka sztuk karbowanego papieru i inne kreślarskie gadżety.
    Broń: Piekielnie ostra stalówka zniszczenia
    Dołączył: 03 Sie 2011
    Posty: 174
    Wysłany: 12 Wrzesień 2013, 21:49   

    Biorąc pod uwagę braki w szeregach moderatorów i ich pozostawiającą wiele do życzenia aktywność, zgłaszam swoją kandydaturę na to stanowisko.
    Doświadczenie mam całkiem spore. Do tego lubię przeglądać karty postaci i je analizować na swój sposób. Co do postów nie będę się rozpisywać, w końcu każdy ma do nich wgląd, a jeżeli o aktywność chodzi, to może nie loguję się codziennie, natomiast zaręczam, że często zaglądam na forum.
    Prawdę mówiąc, niechętnie podejmuje się wszelakich forumowych odpowiedzialności, z tej prostej przyczyny, że nie rzadko wychodzi ze mnie czyste lenistwo. Jednakże cholerstwo mnie bierze w momencie, w którym graczy widzących ciekawe forum o interesującej fabule płoszy opieszałość i ignorancja administracji. I żeby była jasność, nie mówię tutaj o Oleandrze.
    To chyba tyle. Mam nadzieję, że dostanę się na okres próbny.
    _________________
      Z ciekawością obejrzałem wszystkie,
      jego szyby, a potem krzyknąłem na niego:
      -
      Co?! Kolorowych szyb nie masz? Okien
      różowych? Okien niebieskich? Okien czerwonych?
      Rajsko-baśniowych okien? Jakże śmiesz,
      bezwstydny łobuzie, wałęsać się w dzielnicy
      biedoty i nie mieć przy sobie nawet takiego szkła
      okiennego, przez które można by ujrzeć życie
      w pięknych barwach?!
      - Ch. Baudelaire
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 13 Wrzesień 2013, 18:59   

    Cyrille – bez zbędnych przemówień, miło mi powitać Cię w szeregach moderatorów. :)
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Artemisia
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 12 Maj 2014, 15:09   

    ja bym chętnie spróbowała, tak jak już tobie mówiłam Olek. może jestem denerwująca, ale czy to nie plus, kiedy się tez pilnuje reguły? :D Lubię oglądać, czytać karty postaci, fabuły i inne informacje, często zagłębiam się czy w aktualnościach nic się nie zmieniło. :D
    Właściwie, wiem, że macie dużo modów, pod sprawdzeniem kp, bo jednak dużo, ale ja chałabym z cyklu, że nie sprawdzam, mogę udzielać info itd, ale nie karty postaci. gdyż sama popełniam różne błędy, podczas pisania. Jedynie co, to jestem czepliwa przecinków, kropek i innych zasad.
    Duma
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 18 Lipiec 2014, 22:31   

    Także chciałabym spróbować swoich sił w moderatorstwie (tak, poprawność językowa przede wszystkim, heh) - głównie ze względu na to, że zauważyłam poważne braki w tej strefie - to znaczy... głównie w sprawdzaniu KP, sama zresztą na moim drugim koncie tego doświadczyłam. Pomyślałam, że to byłaby funkcja, którą mogłabym się zająć - mam czas, jedno forum (tzn. tylko Spectrofobię) na głowie... Kwestia doświadczenia to trudna kwestia, bo mam problem ze zinterpretowaniem jej, aczkolwiek chciałabym tego doświadczenia nabrać podczas sprawdzania Kart Postaci. ^ ^

    pozdrawiam,
    Duma
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 25 Lipiec 2014, 00:41   

    Dumo, z chęcią przyjmiemy Cię na okres próbny! :) Zaraz dostaniesz PW ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi Twojej przyszłej pracy.
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 30 Marzec 2015, 21:49   

    UWAGA! UWAGA!
    NOWA FUNKCJA DO WZIĘCIA!

    Tym razem zatrudnimy Moderatora Spectrochatu. Czym miałby się zajmować? Wyłącznie pilnowaniem porządku na naszym czacie. Od kandydatów wymagamy aktywności na Spectrochacie, perfekcyjnej znajomości regulaminu forum i aktywnym egzekwowania go. Oczywiście, nie mamy zamiaru wprowadzać cenzury, a jedynie mieć pewność, że wszelkie kłótnie, spory i inne nieprzyjemne sytuacje zostaną ukrócone w trybie natychmiastowym, nawet, kiedy administratorów i zwykłych moderatorów nie będzie w zasięgu.
    Wolnych miejsc mamy kilka, więc zachęcamy go zgłaszania się każdego, kto spełnia powyższe warunki (nie przerażajcie się nimi za bardzo; podejrzewamy, że każda aktywna osoba się nada)!
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Samael
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 1 Maj 2015, 13:11   

    Tak w sumie to chyba bym się zgłosiła na moderatora porządkowego. Tak wiecie - przesuwanie niezaakceptowanych a starych KP do archiwum, uaktualnianie spisów rang, stworów, czy przedmiotów ewentualnie, i tego typu sprawki... Bo co do akceptowania KP to wciąż nie jestem pewna, z jednej strony chyba bym mogła w tym pomagać ale z drugiej nie mam pojęcia jak w miarę sensownie ograniczać moce, więc gdyby ewentualnie Aaron mi to tam jakoś spróbował ogarnąć, to chyba bym się nadawała...
    A co do porządkowania... To mi się przy takich sprawach straszny pedantyzm włącza, więc zdecydowanie by mi takie zajęcie odpowiadało. |D
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 3 Maj 2015, 16:56   

    Zatrudniam! Moderator porządkowy bardzo się przyda.
    Tytuł dałem Ci na Sofii, gdzie masz już Mistrza Gry. Jeżeli wolisz przenieść uprawnienia na inne konto, daj mi znać.
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10