• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Cukierkowa Ulica » Lodziarnia
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
    Luffy



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 9 Styczeń 2011, 20:01   

    Ton jej głosu lekko o pocieszył ponieważ naprawdę mu współczuła a nie tak jak większość ludzi udawała współczucie. Była inna niż większość którą spotykał na swojej drodze i cieszyło go to bardzo. Polubił Yuki i to bardzo ponieważ była sobą i nie udawała. Czując pocałunek zawstydził się mocno lecz zaraz czując jak go łaskota zaśmiał się wesoło po czym uśmiechnął. Odwrócił do niej głowę i widząc łzę w jej oku przysunął się i przytulił ją zawstydzony.
    -Tak. Może zmienimy temat?
    Puścił ją i odsunął się spowrotem i zastanowił nad kolejnym pytaniem. Nic sensownego nie wpadało mu do głowy więc pytania będą trochę debilne.
    -Jesteś dachowcem prawda?
    Yuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 9 Styczeń 2011, 20:19   

    Uśmiechnęłam się wesoło gdy mnie przytulił i zaproponował zmianę tematu. Nie zorientowałam się nawet kiedy skończyłam jeść swoje lody. Siedziałam teraz po turecku patrząc się cały czas na Luffy'ego odpowiedziałam z uśmieszkiem na twarzy wesołym tonem głosu na jego pytanie:
    -Tak. Jestem Dachowcem.
    Machałam teraz cały czas ogonkiem za sobą.
    Luffy



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 9 Styczeń 2011, 20:34   

    Wiedział iż była dachowcem ale z powodu pustki w łowie palnął takie debilne pytanie. Bardzo lubił dachowców ze względu na swoją siostrę którą bardzo kochał, a której już prawdopodobnie nie było na świecie co go smuciło. Przybliżył się do niej i postanowił zrobić coś co może być nie na miejscu. Pamiętał, ze jego siostra lubiła drapanie za uchem i postanowił sprawdzić czy Yuki też. Uniósł dłoń i zaczął ją drapać za uchem niepewny jej reakcji.
    Yuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 9 Styczeń 2011, 20:59   

    Gdy zaczął drapać mnie za uchem zdziwiłam się na początku, ale po chwili położyłam główkę na jego kolanach i zaczęłam mruczeć, teraz zachowywałam się jak każdy normalny kot chcący by go cały czas pieścić. W ogóle nad niczym teraz nie myślałam, tylko nad tym by Luffy jeszcze mnie tak drapał. Machałam cały czas wesoło ogonkiem z boku na bok.
    Luffy



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 10 Styczeń 2011, 09:12   

    Nie wiedział czy to co zrobi będzie odpowiednie, a więc spodziewał się iż zostanie odepchnięty, czy coś w tym stylu. Jednak przeżył miłe zaskoczenie widząc jak kładzie głowę na jego kolanach i mruczy. Dzięki temu przypomniały mu się jedyne dobre chwile jakie spędził z siostrą. Zawsze lubiła się z nim bawić a kiedy drapał ją za uchem mruczała i przytulała się do niego. Na jego ustach pojawił się uśmiech radości i nie przestawał jej drapać. Spojrzał na ogon Yuki i obserwował jego ruchy uważnie ale postanowił wyjaśnić czemu to zrobił. Czuł, że mimo iż nie zrobił nic strasznego należy to wytłumaczyć.
    -Jedna z moich sióstr była dachowcem i lubiła takie drapanie. Mam dalej drapać? Jeśli chcesz możesz mnie też pytać o co chcesz.
    Nigdy nie był dobry w wymyślaniu pytań więc najlepszym rozwiązaniem byłoby jeśli to Yuki będzie stroną pytającą, a on odpowiadającą.
    Yuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 10 Styczeń 2011, 15:06   

    -Jak możesz.
    Odpowiedziałam mrucząc i machając leciutko ogonkiem cały czas na boki.
    -Kim w ogóle jesteś?
    Zapytałam troszkę ciekawskim tonem głosu przekręcając główkę tak by widzieć jego oczy. Byłam bardzo ciekawa co teraz odpowie i czy w ogóle odpowie na to pytanie.
    Luffy



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 10 Styczeń 2011, 18:44   

    Kiedy powiedziała, że może ją dalej drapać uśmiechnął sie zadowolony i kontynuował drapanie. Cieszył się, że nie miała nic przeciw temu ponieważ odprężało go to mówiąc szczerze no i sprawił jej tym radość. Słysząc jej pytanie zastanowił sie co jej powiedzieć. Nie mógł mówić zbyt dużo ponieważ mogła być szpiegiem a on o tym nie wie. Zostało ograniczyć się do minimum ale tak, żeby nie miała pretensji.
    -Moje imię już znasz. Jestem marionetkarzem.
    Musiało jej to starczyć. Nie mógł zagłębiać się w korzenie swojego rodu a tym bardziej powiedzieć kim tak naprawdę jest choć w istocie był marionetkarzem. Od tego napadu na jego ród uważał na każdym kroku i nie zdradzał za dużo informacji.
    Yuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 11 Styczeń 2011, 07:28   

    -Marionetkarz?
    Zapytałam cichutko po chwili mówiąc słodziutko:
    -Jeszce ani razu nie widziałam Marionetkarza, a tym bardziej nie poznałam. Ty jesteś pierwszym.
    Mówiąc to uśmiechnęłam się wesoło. Gdy tak cały czas drapał mnie za uszkiem było mi tak przyjemnie jak nigdy do tond więc mruczałam przez calutki czas bardzo głośno, w pewnym momencie przez chwilę miałam nawet ochotę zamknąć oczy i zasnąć, czego nie zrobiłam bo wolałam rozmawiać z Luffy'm.
    Luffy



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 11 Styczeń 2011, 08:46   

    Słyszac jak pyta pokiwał głową na potwierdzenie po czym się uśmiechnął. Chyba mógł zaufać tej dziewczynie skoro pierwszy raz widziała marionetkarza na oczy. Drapał ją cały czas widząć, że jej się to podoba dołożył do tego drugą dłoń, którą głaskał jej uszy. Zastanawiał się nad jakimś wmiarę sensownym pytaniem lecz nic nie chciało mu wpaść do głowy. Gdyby była marionekarzem miałby wiele tematów do rozmowy, ponieważ mógł pytać o techniki tworzenia lalek, sprzęt do naprawy i style walki. No ale trudnomusiał wymyślać inne pytania.
    -Emmm powiedz mi masz jakąś prace czy coś? Wybacz nie jestem dobry w zadawaniu pytań.
    Yuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 11 Styczeń 2011, 18:38   

    -Nie. Nie mam.
    Powiedziałam delikatnym tonem głosu po chwili dodając:
    -Ale jak mogę staram się pomagać innym gdy tylko tego chcą. Nie robię
    niczego co innym może się nie podobać.
    Mówiąc to podniosłam główkę z jego kolan z uszkami lekko opuszczonymi
    w dół.
    -Wystarczy już tych pieszczot bo jeszcze zasnę ci na kolanach.
    Zaśmiałam się cichutko po chwili jednak leciutko ziewając. Mruczałam
    jeszcze przez krótki czas po czym spytałam:
    -Nie nudzisz się?
    Na mojej twarzy było widać szeroki uśmieszek.
    Luffy



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 11 Styczeń 2011, 19:02   

    Słuchał jej uważnie i przytaknął skinieniem głowy na znak iż rozumie o czym mówi. Była naprawdę dobrą osobą i z tego co mówiła uczynną, a te dwie cechy w połączeniu z jej urodą robiły piorunujące wrażenie. Skoro nie chciała już pieszczot to nie będzie robił tego na siłę, ponieważ nie chciał jej zrażać do siebie. Słysząc jak mruczy jeszcze przez chwilkę uśmiechnął się i ziewnął przeciągle. Istotnie lekko się tu nudził ale nie z jej powodu. Odkąd pamiętał w jego życiu zawsze była jakaś akcja więc nie był przyzwyczajony do spokoju.
    -Troszeczkę. Masz jakiś pomysł?
    Yuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 12 Styczeń 2011, 17:08   

    Pomyślałam sobie chwilę po czym powiedziałam delikatnym tonem głosu:
    -Jakoś nic nie przychodzi mi do głowy.
    Przekręcając główkę na bok i kładąc sobie na ramieniu spytałam słodko:
    -A może ty masz?
    Patrzałam się cały czas słodziutko na Luffy'ego.
    Luffy



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 12 Styczeń 2011, 17:34   

    Czekał co powie i słysząc, że nie ma pomysłu westchnął cicho, ponieważ on również nie miał pomysłu. Widząc jak słodko się patrzy poczuł się zakłopotany bo nie chciał jej zawieść, lecz wyglądało na to, że tak się stanie. Myślał gorączkowo co do tego jak tu zapewnić rozrywkę ale miał pustkę w głowie. Czemu tak ciężko było wymyślić jakieś ciekawe zajęcie, lub ciekawy temat do rozmowy? Wreszcie pokiwał głową zrezygnowany i spojrzał na nią.
    -Wybacz mi ale też nie mam.
    No i co oni teraz będą tu robić? Siedzieć bez celu i gadać o byle czym? Nie tak się chyba nie da. Nie był zbyt ciekawym towarzyszem rozmów i to zabijało każdą jego rozmowę.
    Yuki
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 12 Styczeń 2011, 18:24   

    Przypominając coś sobie spytałam się Luffy'ego słodko:
    -A słyszałeś coś może o Balu?
    Wstałam i wyciągnęłam się do góry stając na paluszkach i prostując sobie kręgosłup.
    -Nyau.
    Miauknęłam jakoś tak mimowolnie.
    Luffy



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 12 Styczeń 2011, 18:34   

    Kiedy wspomniała o jakimś balu miał odpowiedzieć, że nie ale coś mu się obiło o uszy.No cóż nie mieli nic ciekawego do roboty więc pójście na bal było ciekawą propozycją. Zwłaszcza jeśli jego partnerką będzie taka urocza dziewczyna jak Yuki. Słysząc jak miauknęła uśmiechnął sie do siebie i wstał po czym również sie przeciągnął. Stęknął cicho ponieważ coś mu strzeliło w szyj ale to dla tego, ze dawno się nie przeciągał.
    -Słyszałem. I byłbym zaszczycony jeśli pójdziesz ze mną.
    Mówiąc to zarumienił się lekko i czekał co powie Yuki.
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 9