• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
 • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
  Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
 • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
 • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
 • Skarb Pompei
 • Zmrożone Serce


  Zapisy:
 • Chwilowo brak

  Zawieszone:
 • Brak
 • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

  SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

  Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

  Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

  W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

  Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

  Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

  ***

  Drodzy użytkownicy z multikontami!
  Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
  .
  Marionetki – otwarte
  Kapelusznicy – otwarte
  Cienie – otwarte
  Upiorna Arystokracja – otwarte
  Lunatycy – otwarte
  Ludzie – otwarte
  Opętańcy – otwarte
  Marionetkarze – otwarte
  Dachowcy – otwarte
  Cyrkowcy – otwarte
  Baśniopisarze – otwarte
  Szklani Ludzie – otwarte
  Strachy – otwarte
  Senne Zjawy – otwarte
  Postaci Specjalne – otwarte

  Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.  » Kartoteka
  Poprzedni temat :: Następny temat
  Autor Wiadomość
     Siedem Nieszczęść: Nieczystość

  Godność: Asya von Stadette
  Wiek: wizualnie 19
  Rasa: Cień
  Wzrost / waga: 160 cm / 42 kg
  Aktualny ubiór: Standardowo i klasycznie cała w czerni. U góry czarna koszula, dosyć luźno narzucona z rozpiętymi 3 górnymi guzikami, niby ponętnie ukazując dekolt. Spodnie obcisłe z wieloma kieszonkami zapinanymi na błyszczące guziki. Na nogach niezmiennie ciężkie, sznurowane buty po kostkę ozdabiane srebrnymi klamrami.
  Pod ręką: Zapalniczka, parę papierosów luzem
  Broń: Poręczny scyzoryk z wysuwanym, całkiem ostrym nożykiem
  Dołączyła: 05 Cze 2018
  Posty: 6
  Wysłany: 7 Czerwiec 2018, 21:48   Asya von Stadette   Pseudonim: brak
   Wiek: Lubi uważać, że wygląda na 19, chociaż często dają jej dużo mniej; ile ma naprawdę? - sama już nie wie.
   Rasa: Cień
   Ranga: Siedem nieszczęść: Nieczystość
   Miejsce zamieszkania: Kraina Luster


  Moce:
   • hipnoza - potrafi w pewnym stopniu manipulować umysłem innego osobnika, przekonać go do swojej racji. Często wykorzystuje hipnozę do zainteresowania sobą mężczyzn, jeśli nie wystarczy jej wizualny wygląd. Moc działa przez 3 posty, potem 2 posty przerwy; obejmuje maksymalnie 2 osoby na raz.
   • wycofanie - potrafi wyłączyć się z rzeczywistości, do czego dochodzi, gdy dziewczyna czuje się zagrożona. Jej ciało zamienia się wtedy w posąg ze stali, dzięki czemu może ona się chronić przed obrażeniami. Pozostaje jednak przez cały czas świadoma, mimo że nie może ruszać oczami, a więc również nie może zmieniać pola widzenia. Może trwać w tym stanie przez 2 posty, lecz aby ponownie się wycofać musi odczekać 4 następne.
   • tworzenie iluzji - według zasad: działa 3 posty, potem 2 posty przerwy; obejmuje max 2 zmysły na raz, działa na obszarze 40 m² w zasięgu wzroku postaci – im dalej, tym iluzja mniej szczegółowa.

  Umiejętności:
   • Znajomość aikido - dziewczyna pojęła sztukę walki, by wykorzystywać ruchy przeciwnika przeciwko jemu samemu.
   • Wiedza medyczna - dobrze zna budowę człowieka (istoty), dzięki czemu wie jak zadać mu ból, lecz również przyjemność.
   • Uwodzenie - przyszło do niej samo.


  Charakter:
   Gdyby jej zapytać prosto w twarz nigdy by nie przyznała, ale prawda jest taka, że zawsze była nieszczęśliwa. Na przestrzeni jej żywota nieszczęście to nasilone było mniej lub bardziej, jednak zawsze było ono motorem jej czynów. Dlatego właśnie nie wyrosła na współczującą i pełną empatii istotę, lecz na zepsutą i egoistyczną panienkę. Widać to zresztą już na pierwszy rzut oka. Każdy jej gest przesycony jest zbyt dużą pewnością siebie, którą wykształciła, bo w ten sposób było jej łatwiej ochronić się przed złem każdego ze światów. Ta dziewczyna to kłębek pełen przeciwieństw. Uwielbia się wyróżniać i lubuje w swojej odmienności, jednak jednocześnie nienawidzi być w centrum uwagi. Jest dosyć głośna ze względu na swoją kapryśność, niezwykle śmiała. Należy do tych, których nigdy nie ogarnia wstyd za swoje zachowanie. Pomimo tego zdecydowanie zasługuje na miano introwertyczki. Lubi określać siebie jako owianą tajemnicą; uważa, że nie sprzedaje łatwo sekretów zarówno swoich własnych, jak i tych powierzonych przez nawet zupełnie obcą osobę. Dużo czasu potrzeba by całkowicie się zbliżyła do kogokolwiek, jednak gdy ktoś już zyska jej zaufanie, jest ono bezdenne. Lojalność to tak właściwie jedna z jej najbardziej pozytywnych cech, bo prawdziwa. Czasem można ją złapać jak myśli - nie, że myśli w ogóle, ale rozmyśla; marzy. Zawsze krył się w jej oczach jakiś smutek, nieważne jakim innym emocjom towarzyszył. A z niektórymi emocjami może faktycznie tworzyć przedziwną mieszaninę, czasem niebezpiecznie doprowadza do depresyjnej desperacji. Często też wypełnia ją strach, mimo że może sprawiać wrażenie nieustraszonej. Zawsze jest wyprostowana, z piersią do przodu, jednak zwykle ma to na celu maskować jej przerażenie. Jej postać jest tak skonstruowana, by mogła się chronić. Może to być przejaw egoizmu - gdyż faktycznie niewątpliwie jest samolubna, jednak może również świadczyć o niezwykle silnej potrzebie samoobrony. Od zawsze jej się wydawało, że to sprawia, że jest niezwykle wyjątkowa. Ale tak naprawdę cechuje się zupełną typowością. Jej zewnętrzne, butne ja chroni to wewnętrzne, które chciałoby uchodzić za całkiem inne. Ucieka. Ucieka od wszystkiego, próbuje schronić się przed czymkolwiek, co w jej oczach uznawane jest za niebezpieczeństwo, dlatego stworzyła wokół siebie tą skorupę i stała się zimna. Próbuje zapomnieć, zatracić się, dlatego tyle w jej życiu seksualnych przeżyć - wszak ona naprawdę jest nieczystą. A szkoda, bo mogła być aniołem.

  Wygląd zewnętrzny:
   Gdy patrzy w lustro, myśli o sobie jak o piękności. Nie przesadza zresztą, pomijając ten wyraźnie egoistyczny aspekt, można uznać ją bowiem za urodziwą - wpasowuje się w obowiązujące współcześnie kanony piękna. Urodę ma niezwykle delikatną. Jej twarz o łagodnych rysach ozdabiana jest przez duże oczy, które mimo koloru soczystej czerwieni, nie rozpraszają w żaden brutalny sposób jej anielsko podobnej aparycji, mimo wyraźnego kontrastu między ich barwą a alabastrową bladością cery. Nad nimi znajdują się jasne brwi, które nadają formę jej spojrzeniu. Nos ma niewielki, odrobinę zadarty w górę, można by wręcz się po nim spodziewać arogancji. Usta pełne, czerwone, choć ich odcień jest dużo bledszy od szkarłatu tęczówek. Na czoło z przedziwną gracją opadają jej kosmyki ni to białych, ni to szarych włosów, których końce sięgają aż do ud. Zwykle czupryna ta jest rozpuszczona i pozostawiona na swobodne tańce na wietrze. Niejednokrotnie jednak czubek jej głowy dekorują większe lub mniejsze spinki czy kokardy. Jej figura jest równie delikatna co twarz, aczkolwiek nawet spod luźnych ubrań wyłaniają się typowo kobiece kształty. Mimo jej drobnej budowy, nie można nazwać jej ciała ciałem dziecka. Często zresztą zwraca uwagę mężczyzn nie swoją twarzą, a właśnie figurą. Jest szczupła, waży niewiele, gdyż przy wzroście stu sześćdziesięciu centymetrów jej waga osiąga zaledwie czterdzieści dwa kilogramy. Ta może przesadna wręcz chudość widoczna jest najbardziej po nadgarstkach, które przypominają patyczki mogące w każdej chwili się złamać. Mimo to jest zaskakująco silna, jej mięśnie są przyzwoicie rozwinięte, chociaż nigdy nie można było nazwać jej siłaczem albo atletą. Nogi ma długie, wydawać się może, że są wręcz nieproporcjonalne do reszty ciała. Zwieńczają je stopy - równie niewielkich rozmiarów co ona sama - których paznokcie zawsze zdobione są kolorem czarnym tudzież czerwonym, podobnie jak paznokcie u dłoni. Nienawidzi bowiem swoich dłoni z niepomalowanymi paznokciami, gdyż wydaje jej się, że to jedyna część ciała, która przypomina dziecięcą. Ma bowiem malutkie dłonie i, mimo że jej palce są długie, to jest to jeden z jej odwiecznych kompleksów. Równie dużym kompleksem są jej plecy, gdyż widać na nich wyraźnie odznaczający się kręgosłup, zwłaszcza gdy się garbi. Dlatego zwykle zakrywa swój tył. Woli zresztą zakrywać całe swoje ciało, a jej styl obejmuje ubrania o każdym kroju i rozmiarze, lecz niezmiennie w monochromatycznych odcieniach. Lubuje w bardziej obcisłych ubiorach, jednak nie jest to żadna reguła. Zwykle jednak nosi dosyć potężne buty - czarne oczywiście - przypominające wojskowe glany, jednak bardziej dziewczęce przez oplatające kostkę paski z klamrami. Twarz maluje rzadko - tłumaczy to brakiem czasu, jednak prawdziwą przyczyną jest lenistwo i zwyczajna niechęć do takich produktów. Na bardziej oficjalne okazje przeciągnie maskarą po rzęsach i ewentualnie szminką po ustach, ale w głębsze tajniki makijażu nigdy nie chciała się wgłębiać.

  Historia:
  Violet
  [Usunięty]
  Wzrost / waga: /
  Wysłany: 8 Czerwiec 2018, 13:46   

  Moce:
  Wycofanie - zmieniłabym czas trwania na 2 posty i 4 posty odpoczynku. Pamiętaj, że jeśli Asya zostanie uszkodzona w formie pomnika (tj. zarysowana, wgnieciona) rany przeniosą się na nią po zakończeniu używania mocy, jednak w jakiej formie i stopniu będzie decydować MG.

  Historia:
  Historia mająca ponad 1000 słów powinna być przeniesiona do osobnego tematu, Twoja zaś liczy niecałe 850, więc dobrze by było gdybyś przeniosła ją do swojej KP.

  Inne uwagi:
  Uważaj nieco na swoją składnię zdań.

  KP do poprawy
     Siedem Nieszczęść: Nieczystość

  Godność: Asya von Stadette
  Wiek: wizualnie 19
  Rasa: Cień
  Wzrost / waga: 160 cm / 42 kg
  Aktualny ubiór: Standardowo i klasycznie cała w czerni. U góry czarna koszula, dosyć luźno narzucona z rozpiętymi 3 górnymi guzikami, niby ponętnie ukazując dekolt. Spodnie obcisłe z wieloma kieszonkami zapinanymi na błyszczące guziki. Na nogach niezmiennie ciężkie, sznurowane buty po kostkę ozdabiane srebrnymi klamrami.
  Pod ręką: Zapalniczka, parę papierosów luzem
  Broń: Poręczny scyzoryk z wysuwanym, całkiem ostrym nożykiem
  Dołączyła: 05 Cze 2018
  Posty: 6
  Wysłany: 8 Czerwiec 2018, 15:46   

  Ograniczenia mocy zmienione c:

  Wiem, że historia ma 850 słów, jednak chciałabym w przyszłości dopisywać jej kolejne rozdziały, traktując ten fragment jako pierwszy. Czy w takim wypadku mam nadal go przenieść, czy też mogę zostawić tam?
  Violet
  [Usunięty]
  Wzrost / waga: /
  Wysłany: 8 Czerwiec 2018, 16:44   

  W takim razie możesz go zostawić.

  Akcept!
  Witamy nowego Cienia po drugiej stronie lustra.
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Możesz załączać pliki na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do:    Copyrights © by Spectrofobia Team
  Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

  Forum chronione jest prawami autorskimi!
  Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

  Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
  Template AdInfinitum
  Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10