• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
 • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
  Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
 • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
 • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
 • Skarb Pompei
 • Zmrożone Serce


  Zapisy:
 • Chwilowo brak

  Zawieszone:
 • Brak


 • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer! Dokładne informacje na fanpege'u Spectrofobii lub forumowym Discordzie (odnośniki po prawej)!  Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

  Szykujcie się na słodkie Walentynki i Dziewannę!

  Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

  W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

  Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

  Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

  ***

  Drodzy użytkownicy z multikontami!
  Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
  .
  Marionetki – otwarte
  Kapelusznicy – otwarte
  Cienie – otwarte
  Upiorna Arystokracja – otwarte
  Lunatycy – otwarte
  Ludzie – otwarte
  Opętańcy – otwarte
  Marionetkarze – otwarte
  Dachowcy – otwarte
  Cyrkowcy – otwarte
  Baśniopisarze – otwarte
  Szklani Ludzie – otwarte
  Strachy – otwarte
  Senne Zjawy – otwarte
  Postaci Specjalne – otwarte

  Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.  » Kartoteka » Taini Sisaret
  Poprzedni temat :: Następny temat
  Autor Wiadomość
     Mieszkaniec Krainy Luster

  Godność: Taini Sisaret
  Wiek: 16 lat.
  Rasa: Dachowiec
  Lubi: Znajome towarzystwo, poznawać innych
  Nie lubi: Wielkich tłumów, okrucieństwa
  Wzrost / waga: 170cm/59kg
  Aktualny ubiór: blado-niebieski T-shirt z nadrukowanym wilkiem, niebieskie jeansy i białe adidasy.
  Znaki szczególne: białe kocie uszy i ogon.
  Pod ręką: Nic
  Dołączyła: 03 Lut 2018
  Posty: 2
  Wysłany: 4 Luty 2018, 17:19   Taini Sisaret

  Imię: Taini
  Nazwisko: Sisaret
  Pseudonim: Sisi
  Wiek: 16 lat
  Rasa: Dachowiec
  Ranga: Mieszkaniec
  Miejsce zamieszkania: Kraina Luster

  Moce:
  Czytanie emocji- Taini nie jest może najrozmowniejszą postacią, ale skupia się na słuchaniu i obserwacji rozmówcy. Sprawiło to, że zrodziła się w niej moc zajrzenia do myśli danej osoby, w celu zweryfikowania władających nią emocji. (podczas jednego odczytu może odczytać max. 3 emocje, po czym następny może wykonać po przerwie pięciu postów.)
  Umiejętności:
  Obserwacja- Kotka przykłada ogromną uwagę do tonu, gestykulacji, mimiki twarzy, a nawet doboru słów rozmówcy. Mało kto jest w stanie coś przed nią ukryć. Uwadze Taini nie ujdzie nawet najdrobniejsze zachwianie w głosie persony, która zaszczyci ją swoją uwagą, ani najdrobniejszy, dziwny gest. Czasem może to i obsesyjne, ale zazwyczaj bardzo pomocne, zwłaszcza jeśli poziom łatwowierności wykracza poza skalę.
  Śpiew- Jak każdy Dachowiec, tak i ona została obdarzona talentem muzycznym. Jedni mówią, że odziedziczyła umiejętności wokalne po rodzicach, są też teorie, co do rekompensaty braku siły fizycznej i umiejętności towarzyskich, ale jedno jest pewne. Kto usłyszy śpiew Taini, nie pożałuje.

  Charakter: Pierwsze, co może zauważyć przeciętny rozmówca, to strach wobec nowo poznanych osób. Na szczęście, w miarę obcowania z inną postacią, lęk ten szybko mija i zastępuje go ciekawość oraz chęć poznania. Nie oznacza to jednak, że szybko pozwala poznać siebie. Jest dość małomówna i skupia się głównie na obserwacji rozmówcy. Mimo prób ukrycia własnych emocji, ją samą rozgryźć jest prawie równie łatwo, co ona rozgryza innych. Jej strach co do obcych można szybko zauważyć. Nie podchodzi zbyt blisko, a jeśli w pobliżu znajduje się znajoma osoba, podejdzie do niej. Może to wyglądać komicznie, ponieważ sama stwierdza, że byłaby w stanie zaatakować w obronie bliskich.
  Mówiąc o jej bliskich… o ten tytuł nie jest trudno. Każdy, kto pokaże jej swoją dobrą stronę, a według kotki ma ją nawet największy tyran, zostanie przez nią uznany za dobrego kompana. Taini jest skłonna każdemu dać drugą szansę, nie ważne co zrobił.
  Często też zanurza się w obłoku własnych, filozoficznych przemyśleń, którymi chętnie podzieli się z każdym, kto będzie chciał jej posłuchać. Ma skłonność do umieszczania treści tych przemyśleń w swoich piosenkach.
  Dziewczynę cechuje również spora wytrwałość w dążeniu do celu. Jej marzenia i nadzieje zawsze pchają ją do przodu, a Taini wierzy w ich spełnienie… poza jednym. Najskrytszym pragnieniem kotki, jest przemiana w wilka. Sisi często używa tego jako powodu do żartów, ale w głębi serca chciałaby, żeby to pragnienie też miało szansę spełnienia.

  Wygląd zewnętrzny: Krągłą twarz kotki okala burza sięgających ramion, brązowych loków, z której wystają dwa białe uszka. Tę nieco dziecinną twarz rozświetlają, ale też nadają pewnej dozy tajemniczości, niebieskie jak wieczorne niebo oczy. Kotka jest szczupła i dość wysoka(170 cm. w stosunku do 59 kg), odziana jedynie w swój ulubiony, bladoniebieski T-shirt z nadrukowanym wilkiem, będący prezentem od przyjaciółki, by choć trochę przybliżyć ją do spełnienia jej nierealnego marzenia o byciu tym wspaniałym psowatym. Zazwyczaj Taini nosi też ciemne, niebieskie jeansy i białe adidasy. Za jej plecami wisi długi, cienki, biały ogon.

  Historia: Taini to jedyne dziecko swych biednych rodziców. Jako kilkumiesięczne kocię została porwana i wychowywana w domu arystokratycznego rodu Kuchiki, wobec którego jej rodziciele mieli spore długi finansowe. Z rodu tego pochodzi jej przyjaciółka, dla której matki mała Dachowiec miała być prezentem urodzinowym. Niestety, kobieta ta zmarła podczas narodzin swej jedynej córki i tym samym nieumyślnie sprawiła, że ojciec zaczął obwiniać swoje dziecko o utratę ukochanej żony. Pan Kuchiki nigdy nie interesował się specjalnie kotką i okrutnie pastwił się nad swoim dzieckiem. Taini bardzo zżyła się z Emily, ponieważ były zdane prawie wyłącznie na siebie i początkowo nie wiedziała, dlaczego pewnego razu jej siostrzyczka zniknęła. Ojciec Emily wysłał kotkę na poszukiwania, lecz gdy ta w końcu odnalazła przyjaciółkę i zrozumiała powód jej ucieczki, zdecydowała uciec razem z nią i pomóc jej w ukrywaniu się przed ojcem. Dziewczyny połączyła ogromna ciekawość świata i obiecały sobie, że gdy zbadają już wszystko, co ma do zaoferowania Kraina Luster, znajdą sposób na przedostanie się i poznanie Świata Ludzi.
     Nocny Muzykant

  Stowarzyszenie Czarnej Róży: Różana Czarownica
  Godność: Marionette
  Wiek: 22
  Rasa: Kotek z Czarnobyla
  Lubi: Dobrą herbatkę *-*
  Wzrost / waga: 167/45
  Aktualny ubiór: Mundur SCR http://i.imgur.com/J2Yu3Yx.jpg
  Znaki szczególne: dwa lwie ogony
  Pod ręką: Drewniany flet, sztylet
  Broń: Sztylet
  Bestia: Innocenza (Luna)
  Nagrody: fiolka czaru Słoneczny Psikus (jednorazowego użytku), Bolerko Niewidko, Korale Zamiarne, Zegarmistrzowski przysmak (2szt.)
  SPECJALNE: Mistrz Gry, Strażnik spisów
  Dołączyła: 30 Maj 2015
  Posty: 806
  Wysłany: 4 Luty 2018, 19:11   

  Uwagi ogólne:
  Nazwy ras są traktowane jako nazwy własne tak jak nazwy krain, dlatego pamiętaj by pisać z dużej litery. Unikniesz w ten sposób na przyszłość nieporozumień czy mówisz o cieniu na ścianie czy Cieniu istocie na przykład.

  Moce:

  Moc rangowa - dopisz proszę ograniczenia takie jak są podane przy rangach.

  Czytanie emocji - pamiętaj, że nie będzie to działać na istoty posiadające Blokadę Umysłu, ani na tych, którzy posiadają przedmiot chroniący myśli.

  Umiejętności:

  Obserwacja - rozwiń proszę opis tej umiejętności.

  Moce i Umiejętności:
  Nie chcesz mieć trzeciej mocy i trzeciej umiejętności? Masz prawo do 2 mocy własnej + rangowa i trzech umiejętności.

  Wygląd:
  Dodaj proszę wzrost postaci.

  Historia:
  Tak jak wspominałam wcześniej jest za krótka. Jeśli chcesz mieć rangę musi mieć minimum 500 słów.
  _________________

     Mieszkaniec Krainy Luster

  Godność: Taini Sisaret
  Wiek: 16 lat.
  Rasa: Dachowiec
  Lubi: Znajome towarzystwo, poznawać innych
  Nie lubi: Wielkich tłumów, okrucieństwa
  Wzrost / waga: 170cm/59kg
  Aktualny ubiór: blado-niebieski T-shirt z nadrukowanym wilkiem, niebieskie jeansy i białe adidasy.
  Znaki szczególne: białe kocie uszy i ogon.
  Pod ręką: Nic
  Dołączyła: 03 Lut 2018
  Posty: 2
  Wysłany: 18 Luty 2018, 14:10   

  Poprawione. Co do mocy i umiejętności, świadomie decyduję się na tyle.
  Co do historii, przepraszam za kłopot, nie doczytałam. Rezygnuję z rangi, ponieważ nie grałam na PBF'ach od dłuższego czasu i muszę na nowo w to wejść, zanim uda mi się napisać coś dłuższego.
     Nocny Muzykant

  Stowarzyszenie Czarnej Róży: Różana Czarownica
  Godność: Marionette
  Wiek: 22
  Rasa: Kotek z Czarnobyla
  Lubi: Dobrą herbatkę *-*
  Wzrost / waga: 167/45
  Aktualny ubiór: Mundur SCR http://i.imgur.com/J2Yu3Yx.jpg
  Znaki szczególne: dwa lwie ogony
  Pod ręką: Drewniany flet, sztylet
  Broń: Sztylet
  Bestia: Innocenza (Luna)
  Nagrody: fiolka czaru Słoneczny Psikus (jednorazowego użytku), Bolerko Niewidko, Korale Zamiarne, Zegarmistrzowski przysmak (2szt.)
  SPECJALNE: Mistrz Gry, Strażnik spisów
  Dołączyła: 30 Maj 2015
  Posty: 806
  Wysłany: 18 Luty 2018, 14:15   

  Umiejętność i moc zawsze możesz dopisać w trakcie, tak samo jak uznasz, że chcesz jednak rangę to możesz rozwinąć historię i wtedy rangę dostaniesz.

  W imieniu Administracji życzę miłej zabawy po Drugiej Stronie Lustra

  Akcept
  _________________

  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Możesz załączać pliki na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do:    Copyrights © by Spectrofobia Team
  Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

  Forum chronione jest prawami autorskimi!
  Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

  Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
  Template AdInfinitum
  Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 9