• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Off-topic » O Nas » Płeć.
    Poprzedni temat :: Następny temat

    Jestem...
    nią
    64%
     64%  [ 98 ]
    nim
    27%
     27%  [ 42 ]
    oburzony/a tak prywatnym pytaniem i odmawiam odpowiedzi
    8%
     8%  [ 13 ]
    Głosowań: 33
    Wszystkich Głosów: 153

    Autor Wiadomość
    Azazel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 19 Grudzień 2011, 13:18   

    Może nie poprawi Ci to humoru ale powiem, że ja np w każdym MMORPG jakie gram mam postaci dziewczyn i też często w naprawdę różnych okolicznościach trafiam na podobne pytania, które często kończą się z czymś w stylu "A Ty nie jesteś gejem?".
    Mam jednak wrażenie, że tak często trafiające Ci się pytanie sprawia Ci niewielki problem Loki. W gry fabularne czy też pbf nie gram dziewczynami bo ciężko mi jest się odnaleźć w takiej roli i z tego co widziałem to częściej jest tak, że dziewczyna lepiej odgrywa faceta niż facet dziewczynę choć wiadomo zawsze znajdą się wyjątki.
    Nie chciałem nikogo drażnić tym pytaniem, po prostu byłem ciekaw co was skłania do grania facetami i to wszystko. No może liczyłem na ewentualną dyskusję.
    BTW osobiście uważam, że nie ma nic złego w tym że jakaś dziewczyna interesuje się niby "męskimi" rozrywkami wręcz przeciwnie. A jak już nabędziesz TV i kochaną czarnulkę zapraszam do znajomych i choćby do niezbyt brutalnego zarżnięcia postaci w Tekkenie ;)




    Pożeracz Dusz

    Godność: Amadeusz Odinson
    Wiek: 27 lat
    Rasa: Marionetkarz
    Wzrost / waga: 190 cm /
    Aktualny ubiór: Czarny garnitur. Biała koszula. Krawat w odcieniu ciemnej zieleni. Spinki do mankietów ze szmaragdami.
    Znaki szczególne: lewe ślepie jest soczyście szmaragdowe, a drugie, czerwone, z dziwnymi symbolami na tęczówce, większość czasu zasłonięte opatrunkiem bądź opaską. Tatuaż runiczny na całych plecach.
    Pan / Sługa: - / Adrien
    Pod ręką: butelka wody mineralnej
    SPECJALNE: Najlepszy Pisarz 2011, Upiorny Książę (Halloween 2011)
    Dołączył: 03 Maj 2011
    Posty: 617
    Wysłany: 19 Grudzień 2011, 13:36   

    Jak dostanę Tekkena 6 to na pewno Cię skopię moim Li Chaolanem! ;P Aczkolwiek nie wiem co mi ojciec w końcu kupił, czy Tekkena, czy Mortal Kombat 9 (<3) bo mi nie chce powiedzieć D: Brzydak.
    Co się zaś tyczy odpowiedzi na Twoje pytanie.. Trudno mi jej udzielić. Ja mam też postać żeńską, ale generalnie wolę grać facetami... Wydają mi się bardziej niezależni. Laski to w większości takie rozmiękczone kluchy, albo całkiem nierealistyczne (w moim odczuciu) twardzielki, których to niby niczym nie można ruszyć, a potem ledwo trącisz i się rozsypują. Jednak facet dobra rzecz ;) Ja swoje męskie postaci darzę największą sympatią i tyle. Szczególnie mojego Lokisia <3 love.
    _________________
    Galeria:|x|x|x|x|x|x|x|x|


    Azazel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 19 Grudzień 2011, 13:43   

    No i właśnie takiej odpowiedzi oczekiwałem :3 Tzn takiej konkretnej nie chodzi o samą treść, która nijako ma lekkie zabarwienie szowinistyczne ;)
    Ciekawe czy i inne dziewczyny mają podobne zdanie?

    A co do naszego małego spamu i Mortala i Tekkena mam więc nie ma problemu ;)




    Pożeracz Dusz

    Godność: Amadeusz Odinson
    Wiek: 27 lat
    Rasa: Marionetkarz
    Wzrost / waga: 190 cm /
    Aktualny ubiór: Czarny garnitur. Biała koszula. Krawat w odcieniu ciemnej zieleni. Spinki do mankietów ze szmaragdami.
    Znaki szczególne: lewe ślepie jest soczyście szmaragdowe, a drugie, czerwone, z dziwnymi symbolami na tęczówce, większość czasu zasłonięte opatrunkiem bądź opaską. Tatuaż runiczny na całych plecach.
    Pan / Sługa: - / Adrien
    Pod ręką: butelka wody mineralnej
    SPECJALNE: Najlepszy Pisarz 2011, Upiorny Książę (Halloween 2011)
    Dołączył: 03 Maj 2011
    Posty: 617
    Wysłany: 19 Grudzień 2011, 14:03   

    Wiem, że tak to brzmi i mówię oczywiście za siebie, bo innych postaci żeńskich staram się nie oceniać. Moje panienki są po prostu o takie o no właśnie nijakie ;P Chociaż i tak lofciam moją Giselle ofc <3 Ja lofciam wszystkie moje postaci <3
    _________________
    Galeria:|x|x|x|x|x|x|x|x|


    Aidan



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 21 Grudzień 2011, 22:18   

    Moim zdaniem już tutaj nie patrzę na płeć animatora postaci tylko sam fakt.. Po prostu męskie postacie są mniej skomplikowane i łatwiej się w nie wczuć.
    Azazel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 22 Grudzień 2011, 12:38   

    Bo w sumie mężczyźni są mniej skomplikowani od kobiet ;)
    Aidan



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 22 Grudzień 2011, 12:53   

    No właśnie więc pytania: Dlaczego, na co, po co i inne tego typu są zbędne ;p
    Bezimienna
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 23 Grudzień 2011, 16:42   

    Ja tam osobiście jako baba wolę grać postaciami kobiecymi, bo mi jakoś łatwiej się wczuć, bynajmniej miałam chyba 3 postacie męskie, które zazwyczaj były nieźle popier***** (już nie przeklinam) :D
    Ciel



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 27 Marzec 2012, 18:14   

    U mnie, jeżeli chodzi o granie na PBF'ach, to nigdy nie miałam postaci mężczyzny (jako człowieka, lub człowiekopodobnegoczegoś), natomiast często zdarzały mi się psy/kocury (acha, grałam kiedyś tylko w takie xD) teraz mam... no, dwa kocury c:
    Pride
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 28 Marzec 2012, 19:52   

    Ja, chociaż kobietka, to tylko i wyłącznie mężczyznami, do tego mam okropne zboczenie na punkcie yaoi / a przynajmniej gejasków / więc gram głównie homoseksualistami :p Chore, bo chore, no ale. Co w moim wydaniu jest zdrowe.
    Snare



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 4 Maj 2012, 22:04   

    A ja (co dla niektórych może się wydać nieprawdopodobne) w rzeczywistości też jestem facetem. Dziewczynami gram bardzo rzadko, nie bardzo potrafię. Zawsze wychodzą mi chłopczyce. xd Taki antytalent, no.
    Yaven



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 12 Maj 2012, 01:42   

    Yavenka to oczywiście kobieta, ale jako, że grałam raz mężczyzną i wyszedł mi napalony psychopata, to więcej tematu nie tknę. Nie mniej jednak czuję się męsko, bo czytając wcześniejsze posty... I mnie zawsze intrygowało dlaczego panie grają panami, którzy w większości są homoseksualistami. Fetyszyk, mokre sny? I dopiero teraz mi się uświadamia, że dlatego, iż mężczyźni są prostsi?! Ja osobiście czekam na postać stworzoną przez kobietę, ale męską, która uosobi wszystkie złe stereotypy o panach.

    Takie pytanie - dlaczego te postaci w większości również są niskie i drobne ew. wysocy anorektycy? Intryguje mnie to. O_O
    Patrick
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 12 Maj 2012, 16:45   

    Yaven napisał/a:
    Takie pytanie - dlaczego te postaci w większości również są niskie i drobne ew. wysocy anorektycy? Intryguje mnie to. O_O


    Bo ja nie umiem grać seme xD No cóż, chyba dlatego, że niektóre kobiety mają kompleks na punkcie shotów, inne zawsze grały dziewczynkami i teraz to przechodzi na ich postacie, a jeszcze inne, ponieważ wolą robić za uke i już. No cóż, taka jest prawda, że yaoistek jest dużo. Zresztą dla mnie postać na forum, hetero faceta jest nudna. Chyba dlatego, że jestem yaoistą i już. I odczep się od Patrysia, on nie jest anorektykiem i jest seksi >_>

    No wiec właściciel konta Patrysia jest płci brzydszej (dlaczego brzydszej >.<) i najczęściej gram facetami, chodź muszę przyznać, że kobietami jest mi grać łatwiej. Nie wiem czemu. Może przez moje pseud-trans odpały? Nie wiem. No cóż, ja nie czekam na uosobienie wszystkich złych cech facetów, tylko na seme-lokaja i już xD
    Snare



    Gość

    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 12 Maj 2012, 23:37   

    Cytat:
    I dopiero teraz mi się uświadamia, że dlatego, iż mężczyźni są prostsi?!


    Proszę - nawet mnie nie prowokuj. xD

    Cytat:
    Zresztą dla mnie postać na forum, hetero faceta jest nudna.


    Dlaczego? c: Tak z ciekawości, co za tym stoi. xD



    I dlaczego brzydszej to i ja nie wiem...
    Agnes
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 13 Maj 2012, 20:09   

    Cytat:
    I dlaczego brzydszej to i ja nie wiem...

    Dlaczego? Bo my jesteśmy piękne, a wy jesteście naszym przeciwieństwem, ot co! xD A tak serio, to głupio byłoby mówić 'płeć piękna I' i 'płeć piękna II'.
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11