• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
 • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
  Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
 • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
 • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
 • Skarb Pompei
 • Zmrożone Serce


  Zapisy:
 • Chwilowo brak

  Zawieszone:
 • Brak


 • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer! Dokładne informacje na fanpege'u Spectrofobii lub forumowym Discordzie (odnośniki po prawej)!  Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

  Szykujcie się na słodkie Walentynki i Dziewannę!

  Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

  W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

  Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

  Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

  ***

  Drodzy użytkownicy z multikontami!
  Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
  .
  Marionetki – otwarte
  Kapelusznicy – otwarte
  Cienie – otwarte
  Upiorna Arystokracja – otwarte
  Lunatycy – otwarte
  Ludzie – otwarte
  Opętańcy – otwarte
  Marionetkarze – otwarte
  Dachowcy – otwarte
  Cyrkowcy – otwarte
  Baśniopisarze – otwarte
  Szklani Ludzie – otwarte
  Strachy – otwarte
  Senne Zjawy – otwarte
  Postaci Specjalne – otwarte

  Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.  » Kartoteka
  Poprzedni temat :: Następny temat
  Autor Wiadomość
     Subtelny Kłamca

  Stowarzyszenie Czarnej Róży: Członek
  Godność: Vyron Gravven Laraziron
  Wiek: Wygląda na 25 lat
  Rasa: Upiorny Arystokrata
  Lubi: Wystawne bale, turnieje, polowania, dworskie intrygi, bezwarunkowe posłuszeństwo, być w centrum uwagi
  Nie lubi: Nieposłuszeństwa, braku szacunku, istot niższego stanu
  Wzrost / waga: 182 / 72
  Aktualny ubiór: Na co dzień: https://i.pinimg.com/564x/0b/61/72/0b617208c5988c161ee8ef26f52f91f4.jpg W trakcie wykonywania zadań: http://i65.tinypic.com/a4lm9x.jpg
  Pod ręką: Pałasz, sztylet (w bucie), sakiewka pełna kryształowego piasku, sakiewka z pieniędzmi, bransolety z krzyształami na nadgarstkach i kostkach oraz medalion z dużym krzyształem
  Broń: Pałasz i sztylet (w bucie)
  Bestia: Kapeluterek
  Stan zdrowia: Zdrowy
  Dołączył: 14 Lis 2017
  Posty: 40
  Wysłany: 14 Listopad 2017, 22:56   Vyron Gravven Laraziron

  Imię:
  Vyron

  Drugie imię:
  Gravven

  Trzecie imię (cognomen):
  Sanoran

  Nazwisko:
  Laraziron

  Herb


  Dewiza herbowa
  We are and always will be

  Pseudonim:
  Viridian

  Wiek:
  Wygląda na około 25 lat. Swojego prawdziwego wieku nie ujawnia (urodził się w 1515 roku zatem ma ponad 500 lat).

  Rasa:
  Upiorny Arystokrata

  Ranga:
  Subtelny Kłamca

  Ranga w Organizacji: Ciernisty Egzekutor w Stowarzyszeniu Czarnej Róży

  Miejsce zamieszkania:
  Kraina Luster

  Moce:


  Manipulacja Kryształem
  – Vyron dzięki noszeniu przy sobie zielonych kryształów, umiejscowionych w bransoletkach na rękach i w naszyjniku na piersi a także w zapięciach ubioru, może z łatwością manipulować owymi (zwiększać ich rozmiary, duplikować, miotać nimi w przeciwnika, osłaniać się nimi jak tarczą etc.).
  Użytkownik mocy kieruje otwartą dłoń w stronę adwersarza. Kryształy zaczynają emanować delikatną zieloną poświatą. Upiorny Arystokrata może "oblepić" kryształami nogi przeciwnika i w ten sposób go unieruchomić.
  Kryształy są dość trwałe, aby je zniszczyć trzeba nacisku punktowego rzędu 550 N (Newtonów) lub więcej. Wtedy na krysztale pojawia się rysa która powiększa się powodując pękanie. Ostatecznie rozsypuje się w szmaragdowy piasek.
  ZA POMOCĄ TEJ MOCY VYRON NIE MOŻE ZABIĆ POSTACI INNEGO GRACZA BEZ JEGO ZGODY.
  Ograniczenia: 3 posty używania mocy, 5 odpoczynku.


  Lustrzane odbicia
  – Aby zmylić, zaskoczyć i dodatkowo przerazić adwersarza Vyron jest w stanie stworzyć do sześciu własnych kopii. Kopie te, zachowujące niezależność ruchową, są ubrane i uzbrojone dokładnie tak samo jak użytkownik mocy. Ich działanie cechuje ścisła współpraca z organizmem kopiowanym. Kopie NIE POSIADAJĄ MOŻLIWOŚCI fizycznego ranienia innych istot. Zniszczenie kopii następuje samoistnie po 3 postach użytkowania lub przy zadaniu jej obrażeń, które można uznać za poważne np. postrzeleniu w klatkę piersiową, przebiciu mieczem, głębokim zranieniu sztyletem itd. Kopie po zniszczeniu zamieniają się w kupki sproszkowanego szmaragdowego kryształu.
  Ograniczenia:
  3 posty odpoczynku na 1-3 kopii
  5 postów odpoczynku na 4-6 kopii

  Moc wynikająca z przynależności do rasy: Blokada umysłu - 3 posty działania, 3 odpoczynku.

  Umiejętności:

  Fechmistrz – Jako, że bycie szlachcicem zobowiązuje niejednokrotnie do orężnej obrony swojego honoru, Vyron z zapałem trenował szermierkę. W stopniu mistrzowskim opanował posługiwanie się pałaszem. Mało jest osób, które są mu w stanie dorównać, a jeszcze mniej jest takich, co mogą go pokonać.

  Dyplomacja – Vyron to prawdziwy lew salonowy. Kocha być (i niemal zawsze jest) w centrum uwagi, a jako ktoś, na kim spoczywa uwaga większości ludzi w danym miejscu, potrafi zarówno słuchać jak i pięknie się wysławiać. Dyplomacji używa także przy gierkach pałacowych. W końcu lepiej nie opowiadać się zdecydowanie za żadną ze stron. Daje to możliwość zajęcia bardziej zyskownej pozycji w wypadku wygranej któregoś z kandydatów.

  Śledztwo – Śledztwo przydaje mu się zarówno do zdobywania informacji o charakterze poufnym lub obitych klauzulą ograniczonego dostępu, jak i poszukiwania obiektów, którymi jest zainteresowany. Dodatkowo, znając sekrety pracy śledczych, używa tej umiejętności do maskowania swojego udziału w co bardziej problematycznych zdarzeniach i wypadkach.


  Charakter:

  Wychowany w szlacheckiej rodzinie Vyron od dziecka uczony był wszystkiego, co każdy wysoko urodzony panicz powinien znać, umieć i wiedzieć o świecie. Owo „wszechstronne” dworskie wykształcenie obejmowało strategię i dowodzenie, protokół dyplomatyczny, filozofię, muzykę, astronomię, matematykę wraz z geometrią, historię Krainy Luster, geografię tejże krainy oraz fechtunek, strzelectwo i jazdę wierzchem. Prywatni nauczyciele, ochmistrzowie i fechmistrzowie dokładali wszelkich starań by chłopak należycie przygotował się do roli, którą w przyszłości przyjdzie mu pełnić. Nic dziwnego zatem, że Vyron, choć z pozoru kulturalny, grzeczny i uprzejmy stał się podstępnym, pyszałkowatym, dumnym i nad wyraz ambitnym młodzieńcem. Najbardziej do gustu przypadły mu nieoficjalne lekcje miłości dworskiej, dawane przez damy dworu a także lekcje intryg dworskich i gier pałacowych, które mimochodem pobierał od różnorakich koterii na dworze ojca. Nie wiadomo skąd wzięła się u tego młodego chłopaka mściwość oraz skłonność do okrucieństwa. Każdy kto zaszedł mu za skórę prędzej czy później kończył życie w niewyjaśnionych okolicznościach. Oczywiście nikt nie był w stanie bezpośrednio połączyć faktu śmierci ofiary z Vyronem. Inteligencja i spryt pozwalały mu na realizowanie swoich własnych planów w taki sposób, by ich wykonawcy czuli się dumni z tego, że realizują swoje własne pomysły.


  Wygląd zewnętrzny:


  Vyron wygląda na około dwadzieścia pięć lat, ale swojego prawdziwego wieku nie zwykł zdradzać nikomu. Równie dobrze może mieć ich lat sto jak i tysiąc. W przeciwieństwie do całej swojej rodziny, którą natura obdarzyła stalowymi włosami i czarnymi oczami, Vyron ma włosy koloru grafitowego ze srebrnymi pasmami, co w połączeniu z jaskrawo zielonym kolorem oczu i delikatnymi rysami twarzy, tworzy dość przyjemny dla oka obraz. To właśnie od tego nietypowego koloru oczu wzięło się jego przezwisko – Viridian.
  Przy wzroście 182 cm, Vyron waży 72 kilogramy. Nie jest zatem wybitnie wysoki ani nie posiada szczególnie rozbudowanych mięśni, ale jego budowę ciała można określić jako lekką i atletyczną. Jest bardzo sprawny i dość silny jak na swoje warunki fizyczne. Na co dzień nosi alabastrową, nie przylegającą do ciała koszulę ze stójką, a na niej granatowy wyszywany srebrną nicią i zapinany na takiegoż samego koloru guzy wams wykonany na jego indywidualne zamówienie. Ot, taka jego szlachecka fanaberia. Przy pasie nosi przytroczony pałasz . Broń wykonana jest ze skutych naprzemiennie warstw miękkiej i twardej stali tworząc tak zwany damast.
  Gdy wychodzi na oficjalne spotkania ubiera się w kolory rodowe, czyli w srebro, czerwień i czerń. Od czasu do czasu, dla podkreślenia swojej indywidualności dodaje do tego stroju zielone elementy. Jego szaty są zawsze idealnie skrojone i dobrze dopasowane.
  Z włosów wystają wygięte niczym szable, czarne rogi o długości około 20 cm. U szczytu zakończone grotami wykonanymi ze srebra.


  Historia:

  Na świat przyszedł w piękną, zimową noc roku 1515 jako trzeci i ostatni syn Lorda Alveryka Sano Larazirona i Aurelii Caelis – Gravv. Podobno, gdy po przyjściu na świat brał pierwszy oddech, piorun uderzył w jedną z wież zamku. Wszyscy szeptali, że to nieomylny zwiastun tragedii, ale kto by dawał wiarę bredzeniu głupców. Początkowo młodzieniec rozwijał się jak większość dzieciaków. Bawił się ze swoimi braćmi i siostrami, jednak szybko zaczął zdradzać niepokojące zachowania i tendencje do dominacji. Na co dzień z pozoru kulturalny, grzeczny, ugodowy i uprzejmy był nad wyraz ambitny, podstępny i w przypadku odmowy okrutny. Nauczyciele wielokrotnie podkreślali, że jest w nim coś niepokojącego, ale nie potrafili powiedzieć co. Jako, że pomimo pokrewieństwa, jego wygląd zdecydowanie odbiegał od reszty rodziny jego dwaj rodzeni bracia i dwie siostry ciągle uprzykrzali mu życie. A to ośmieszali go w obecności nauczyciela i innych dzieci, to zaszywali rękawy w ubraniach, to chowali niezbędne mu przedmioty. Nie zmartwiło go zatem specjalnie, że jego starszy brat, Daelon spadł z wieży na dziedziniec i zginął na miejscu. Ten wypadek był pierwszym z serii tragicznych zdarzeń. Najstarszą siostrę, Elian niedługo później zagryzły psy, które wydostały się z psiarni ojca. Potężne ogary używane do polowań na grubego zwierza szybko uporały się niemrawo walczącą dziewczyną. Kolejną tragedią, która dotknęła ród Laraziron, była śmierć matki Vyrona. Kobieta przez jakiś czas chorowała. Traciła apetyt, źle spała i wypadały jej włosy. Umarła w męczarniach chwilę przed dwójką swoich dzieci, które stały się ofiarami mordu. Morderca zabił oboje w podcieniach, gdy wychodzili cali we łzach z komnaty matki. Niedaleko ciał, za beczkami z wodą, znaleziono zakrwawiony długi nóż rzeźnicki zaś trop prowadził okrężną drogą do domu jatkarza. Winą, przez szalejącego z żalu ojca, obarczony został zatem pałacowy rzeźnik, który co prawda zapierał się, że to nie on, ale kto w świetle takich dowodów by mu ufał. Koniec końców pozostał przy życiu jedynie Vyron i jego młodsza siostra Anastasia. Młodzieniec opiekował się siostrą jak mógł najlepiej. Stanowił oczko w jego głowie, albowiem tylko ona jedna nie widziała w nim odmieńca i zawsze podziwiała jego piękne, limonkowo-zielone oczy.
  Kiedy latem 1870 roku, mając jedynie 300 lat, oświadczyła, że nie zamierza poślubić kandydata wskazanego przez Vyrona (skądinąd jego kolegi, który, cóż za nieszczęście, zginął na polowaniu spadając z konia) ten wpadł w gniew. Tyle jej poświęcił, a ona nie chciała go słuchać. Ból ten był tym większy, że przecież zawsze mówiła że kocha tylko jego i jest mu posłuszna, a teraz odeszła, wiążąc się z jakimś biednym marionetkarzem. Początkowo chciał zabić tego bezczelnego biedaka, ale mimo wszystko nie mógł uczynić tego swojej siostrze. Może to dlatego, że czuł do niej swojego rodzaju sentyment i pociąg fizyczny? Niemniej siostra Vyrona i jej plebejski małżonek doczekali się nawet syna imieniem Eliasz, i o zgrozo, zamiast szlachetnego nazwiska matki, nadali mu nazwisko ojca. Drosselmeier. Mały rzecz jasna również został marionetkarzem. Tak to już jest, gdy się ma ojca parobka to samemu zostaje się parobkiem. Nie mniej oboje żyli szczęśliwie, aż do chwili gdy dzieci Eliasza, niech mu ziemia ciężką będzie, uznały, że wolą żyć w świecie ludzi. Tego było już zbyt wiele. Podczas pierwszej wizyty „dziadków” w tym dziwnym świecie, oboje, Anastasia i Konstanty, zwany „biedakiem”, zginęli zastrzeleni na ulicach Moskwy. Zwłoki zostały ograbione a sprawców nie ujęto. Szkoda. Na szczęście, dzieci Eliasza doczekały się córki. Dziewczyna była ładna i zgrabna. Po swojej babce odziedziczyła jasną cerę i czuły, delikatny charakter. Arystokrata spotkał ją kilka razy, gdy przebywała u Eliasza, nie powiedział jej jednak, że jest jej rodziną. Bo i po co? Vyron postanowił, że w ramach łaski, pozwoli jej wrócić na łono rodu Laraziron w charakterze jego żony. Jakież było jego zdziwienie, gdy okazało się, że i ona wybrała życie w Świecie Ludzi, a nawet związała się z jakimś tamtejszym szlachcicem. Takie zachowanie nie mogło ujść płazem. Ona, potomkini dumnego i bajecznie bogatego rodu Laraziron wyszła za jakiegoś szlachetkę co liściem dupę wycierał? To było nie do pomyślenia. Traf chciał, że Anna – Klara zginęła jakiś czas później w wypadku komunikacyjnym wracając razem ze swoją córką z wystawy jakichś podrzędnych malarzyn.
  Wracając jednak do Vyrona. Jego ojciec, aż do ostatnich chwil swojego życia, to znaczy do czasu aż zamilkł zatopiony w szmaragdowym sarkofagu, twierdził, że odstający wyglądem od reszty rodziny Vyron jest bękartem. Kto go tam wie, może nawet miał rację? Trzeba było zapytać jego matkę, ale ta zmarła dość wcześnie z powodu zatrucia. Szkoda jej trochę, bo miła była, ale przeszkadzała w zabawie a skoro za mniejsze przewiny wymordował całe swoje rodzeństwo, to i dla niej nie było ratunku.
     Dręczyciel

  Stowarzyszenie Czarnej Róży: Członek
  Godność: Gawain Keer
  Wiek: Wygląda na około 30 lat.
  Rasa: Cień
  Lubi: Śliwkową nalewkę, fiolet
  Nie lubi: Gotować, ślimaków, niespodzianek
  Wzrost / waga: 183 cm / 76 kg
  Aktualny ubiór: Czarna koszula, czarne spodnie, czarne sztyblety, połówka Blaszki + medalion z puklem włosów Yako (w kieszeni): https://i.imgur.com/xOQrcNC.jpg//
  Znaki szczególne: Czarne twardówki oczu, bursztynowe tęczówki
  Zawód: Najemnik do prac wszelakich, zielarz
  Pod ręką: klucz do domu Yako i mieszkania, pieniądze
  Broń: Sztylet, kusza
  Bestia: Furor (Furbo), Kapeluterek
  Nagrody: Blaszka Zmartwienia
  Stan zdrowia: Zszargane nerwy
  SPECJALNE: Administrator Pomocniczy, Moderator
  Dołączyła: 09 Paź 2016
  Posty: 588
  Wysłany: 15 Listopad 2017, 01:00   

  Wiek:
  Prosiłabym o podanie chociażby przybliżonego wieku postaci. Nie musisz ujawniać go fabularnie, lecz pamiętaj o tym, że niektórzy Gracze przeglądają Kartę Postaci w poszukiwaniu kogoś, z kim chcieliby pisać. Byłoby szkoda, gdyby okazało się, że Twoja postać jest zbyt stara/młoda na poprowadzenie retrospekcji lub fabuły zakładającej wcześniejsze, odległe w czasie spotkanie.

  Moce:
  Szmaragdowy sarkofag:
  Unieruchomienie i kolce w stawach są jeszcze dopuszczalne, lecz na korpus nie mogę się zgodzić. Wybierz stronę: defensywa (oblepianie kryształem, unieruchomienie stawów) czy ofensywa (wbijanie kolców).
  Upływ energii podpada pod drugą moc. Jeśli kryształ przykryje twarz, to ofiara się udusi. Oczywiście nie zadziała to w przypadku Marionetek, na co uczulam.
  Drugą opcją jest unieruchomienie + osłabienie, ale bez kolców.
  Muszę zapytać o to, co dzieje się z ofiarą po upływie działania mocy. Zostaje uwięziona niczym Śpiąca Królewna? Umiera? Kryształ znika?
  Proszę opisz szerzej skutki użycia mocy.
  Ewentualnie proponuję manipulację kryształem. Musiałbyś mieć jakiś przy sobie, ale dałoby Ci to większe pole manewru (wliczając w to kolce). Działałaby więc na podobnej zasadzie co hydro lub pirokineza.
  Proponuję również limit tj. 3 posty "oblepiania" kryształem ofiary oraz 5 odpoczynku w przypadku użycia mocy na istocie żywej (postaci lub bestii). Jeśli chodzi o obiekty przyjmuję wcześniej zaproponowane ograniczenia.

  Lustrzane odbicia:
  Proponuję następujące limity:
  3 posty odpoczynku na 1-3 kopii
  5 postów odpoczynku na 4-6 kopii

  Blokada umysłu:
  Limit to 3 posty działania na 3 posty przerwy. Dopisz go proszę.

  Umiejętności:
  Fechmistrz - albo rapier z lewakiem, albo pałasz z lewakiem. Stopień mistrzowski zobowiązuje. W innym wypadku proponuję bardzo, ale to bardzo dobre opanowanie posługiwanie się wymienionymi typami broni.
  Vyron napisał/a:
  Mało jest osób które są mu w stanie dorównać

  Przecinek przed "które".
  Dyplomacja:
  Vyron napisał/a:
  W końcu lepiej nie opowiadać się zdecydowanie z żadną ze stron.

  Opowiadać się za kimś lub opowiadać się po czyjejś stronie. Popraw to proszę.

  Wygląd:
  Ładnie opisany, ale zabrakło najważniejszego elementu! Rogów! Toż to chluba każdego Upiornego Arystokraty.
  Również oficjalny ubiór przykuł moją uwagę. W opisie zawarłeś srebro i czerń. Tynktura zobowiązuje, jednak uprzedzam przy tym, że herb bez opisu może generować nieporozumienia odnośnie kolorów ;)

  Historia:
  Ogólnie:
  Zwróć uwagę na rozdzielanie przymiotników równorzędnych przecinkami.
  Vyron napisał/a:
  Na świat przyszedł w piękną zimową noc roku 1515

  Piękną, zimową noc.

  Vyron napisał/a:
  Bawił się z swoimi braćmi

  Zjadło ci "e". Ze swoimi. Z braćmi, siostrami.

  Vyron napisał/a:
  jego dwaj rodzeni bracia i dwie siostry ciągle uprzykrzały mu życie.

  Brzmi nieco dziwnie. Polski język dąży do maskulinizacji. Uprzykrzali będzie odpowiedniejsze. Zresztą w kolejnym zdaniu jest już dobrze :3

  Vyron napisał/a:
  Ten wypadek był pieszym z serii tragicznych zdarzeń.

  Literówka. Przyznaję, jest zabawna. :3

  Vyron napisał/a:
  Kolejną tragedia, która dotknęła ród Laraziron była śmierć matki Vyrona.

  Literówka i brakujący przecinek przed była, który zakończy wtrącenie.

  Vyron napisał/a:
  Umarła w męczarniach chwilę przed swoją średnią córką i synem

  Nie mówię, że to błąd, ale częściej spotyka się środkowe dziecko/córkę/syna. Chyba że córka była średnia w inny sposób niż wiek w porównaniu do reszty rodzeństwa.

  Vyron napisał/a:
  Nie daleko ciał

  Niedaleko.

  Vyron napisał/a:
  Winą, przez szalejącego z żalu ojca, obarczony został zatem pałacowy rzeźnik, który co prawda zapierał się że to nie on

  Przecinek przed "że".

  Vyron napisał/a:
  Mały rzecz jasne również został marionetkarzem.

  Literówka.

  Vyron napisał/a:
  Niemniej siostra Vyronia i jej plebejski małżonek

  Nadprogramowe "i" wkradło Ci się w imię postaci.

  Vyron napisał/a:
  niech mu ziemia ciężka będzie

  Skoro normalnie jest lekką, niech będzie ciężką.

  Vyron napisał/a:
  Arystokrata spotkał ją kilka razy gdy przebywała u Eliasza

  Przecinek przed "gdy".

  Vyron napisał/a:
  wrócić na łono rody Laraziron

  Rodu.

  By osłodzić Ci tę gorycz wymaganej poprawy, muszę powiedzieć, że poza tymi drobnymi błędami, które śmiały wkraść się w tę ładną Kartę Postaci, to nie mam jej wiele do zarzucenia. Uważaj na przecinki i literówki. Śmiało mogę stwierdzić, że na rangę zasługujesz i chciałabym zobaczyć Twoją postać w akcji.

  Popraw proszę wskazane błędy i uzupełnij kartę, a jak nic będzie akcept.
  _________________

     Subtelny Kłamca

  Stowarzyszenie Czarnej Róży: Członek
  Godność: Vyron Gravven Laraziron
  Wiek: Wygląda na 25 lat
  Rasa: Upiorny Arystokrata
  Lubi: Wystawne bale, turnieje, polowania, dworskie intrygi, bezwarunkowe posłuszeństwo, być w centrum uwagi
  Nie lubi: Nieposłuszeństwa, braku szacunku, istot niższego stanu
  Wzrost / waga: 182 / 72
  Aktualny ubiór: Na co dzień: https://i.pinimg.com/564x/0b/61/72/0b617208c5988c161ee8ef26f52f91f4.jpg W trakcie wykonywania zadań: http://i65.tinypic.com/a4lm9x.jpg
  Pod ręką: Pałasz, sztylet (w bucie), sakiewka pełna kryształowego piasku, sakiewka z pieniędzmi, bransolety z krzyształami na nadgarstkach i kostkach oraz medalion z dużym krzyształem
  Broń: Pałasz i sztylet (w bucie)
  Bestia: Kapeluterek
  Stan zdrowia: Zdrowy
  Dołączył: 14 Lis 2017
  Posty: 40
  Wysłany: 15 Listopad 2017, 01:31   

  Wszystko poprawione!

  Dziękuję za sprawdzenie ;)
  _________________
  #3FFF00


  W trakcie wykonywania obowiązków SCR

  Zbroja codzienna
     Dręczyciel

  Stowarzyszenie Czarnej Róży: Członek
  Godność: Gawain Keer
  Wiek: Wygląda na około 30 lat.
  Rasa: Cień
  Lubi: Śliwkową nalewkę, fiolet
  Nie lubi: Gotować, ślimaków, niespodzianek
  Wzrost / waga: 183 cm / 76 kg
  Aktualny ubiór: Czarna koszula, czarne spodnie, czarne sztyblety, połówka Blaszki + medalion z puklem włosów Yako (w kieszeni): https://i.imgur.com/xOQrcNC.jpg//
  Znaki szczególne: Czarne twardówki oczu, bursztynowe tęczówki
  Zawód: Najemnik do prac wszelakich, zielarz
  Pod ręką: klucz do domu Yako i mieszkania, pieniądze
  Broń: Sztylet, kusza
  Bestia: Furor (Furbo), Kapeluterek
  Nagrody: Blaszka Zmartwienia
  Stan zdrowia: Zszargane nerwy
  SPECJALNE: Administrator Pomocniczy, Moderator
  Dołączyła: 09 Paź 2016
  Posty: 588
  Wysłany: 15 Listopad 2017, 02:06   

  Znalazłam jeszcze odrobinę.
  Vyron napisał/a:
  Morderca zabił oboje, gdy wychodząc cali we łzach z komnaty matki, po ostatnim pożegnaniu przechodzili podcieniami.

  Gdy wyszli. W kolejnym zdaniu masz literówkę w drodze.
  Vyron napisał/a:
  Tak to już jest, gdy się ma ojce parobka
  _________________

     Subtelny Kłamca

  Stowarzyszenie Czarnej Róży: Członek
  Godność: Vyron Gravven Laraziron
  Wiek: Wygląda na 25 lat
  Rasa: Upiorny Arystokrata
  Lubi: Wystawne bale, turnieje, polowania, dworskie intrygi, bezwarunkowe posłuszeństwo, być w centrum uwagi
  Nie lubi: Nieposłuszeństwa, braku szacunku, istot niższego stanu
  Wzrost / waga: 182 / 72
  Aktualny ubiór: Na co dzień: https://i.pinimg.com/564x/0b/61/72/0b617208c5988c161ee8ef26f52f91f4.jpg W trakcie wykonywania zadań: http://i65.tinypic.com/a4lm9x.jpg
  Pod ręką: Pałasz, sztylet (w bucie), sakiewka pełna kryształowego piasku, sakiewka z pieniędzmi, bransolety z krzyształami na nadgarstkach i kostkach oraz medalion z dużym krzyształem
  Broń: Pałasz i sztylet (w bucie)
  Bestia: Kapeluterek
  Stan zdrowia: Zdrowy
  Dołączył: 14 Lis 2017
  Posty: 40
  Wysłany: 15 Listopad 2017, 02:33   

  Zmienione.
  _________________
  #3FFF00


  W trakcie wykonywania obowiązków SCR

  Zbroja codzienna
     Dręczyciel

  Stowarzyszenie Czarnej Róży: Członek
  Godność: Gawain Keer
  Wiek: Wygląda na około 30 lat.
  Rasa: Cień
  Lubi: Śliwkową nalewkę, fiolet
  Nie lubi: Gotować, ślimaków, niespodzianek
  Wzrost / waga: 183 cm / 76 kg
  Aktualny ubiór: Czarna koszula, czarne spodnie, czarne sztyblety, połówka Blaszki + medalion z puklem włosów Yako (w kieszeni): https://i.imgur.com/xOQrcNC.jpg//
  Znaki szczególne: Czarne twardówki oczu, bursztynowe tęczówki
  Zawód: Najemnik do prac wszelakich, zielarz
  Pod ręką: klucz do domu Yako i mieszkania, pieniądze
  Broń: Sztylet, kusza
  Bestia: Furor (Furbo), Kapeluterek
  Nagrody: Blaszka Zmartwienia
  Stan zdrowia: Zszargane nerwy
  SPECJALNE: Administrator Pomocniczy, Moderator
  Dołączyła: 09 Paź 2016
  Posty: 588
  Wysłany: 15 Listopad 2017, 02:39   

  AKCEPT
  Witam i życzę miłej zabawy po Drugiej Stronie Krzywego Zwierciadła!
  _________________

  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Możesz załączać pliki na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do:    Copyrights © by Spectrofobia Team
  Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

  Forum chronione jest prawami autorskimi!
  Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

  Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
  Template AdInfinitum
  Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10