• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Off-topic » SpectroPyrkowicze
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
    Kruk Nevret
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 17 Luty 2015, 20:41   SpectroPyrkowicze



    Witam, pisze w tym temacie ponieważ jak widzę, kilku się wybiera a Nori nawet planuje zebrać całą zbieraninę w większej kupie. Co to jest Pyrkon? Czym jest konwent? (choć nazywają go już festiwalem) Najlepiej wbić na tą stronę i wszystko sobie poczytać, oraz dowiedzieć się czego potrzeba. http://www.pyrkon.pl/2015/
    Z nocowaniem oczywiście bywa różnie, można zawsze próbować w szkole noclegowej zawładnąć nad jakimś pokojem z własną podłogą, jeśli wbijemy wcześniej niż się zacznie by sobie zaklepać. Oczywiście każdy robi jak uważa, na Hali noclegowej jest spory tłum a inny sposób na nocowanie (jak hostele, wynajęcie pokoju) wymaga oczywiście dodatkowych kosztów.


    probuje zorganizowac nocleg w jednym wiekszym pokoju w hostelu
    dop. Nori


    Jeśli są jacyś jeszcze chętni by się łapać, śmiało dawać znać, wciąż jest bardzo dużo czasu, bo konwent (a wręcz festiwal) rusza dopiero 24 kwietnia i trwa 3 dni. Śmiało też pytajcie jak coś was dręczy, albo czegoś nie rozumiecie. Jak będę wiedział to odpowiem na co trzeba.
    Można bez problemu wymieniać się telefonami na PW gdy już konwent się znacząco zbliży by ułatwić sobie łapankę.


    Aktualnie chętne osoby:
    Kruk Nevret
    Noritoshi (Aaron)
    Kejko (Revi) +1 osoba
    Iskra
    Svart
    Nora
    Eliot +1 osoba
    Maggie
    Itharen
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 17 Luty 2015, 20:55   

    Byście lepiej na eventy zaczęli chodzić, a nie na jakieś pyrkony. :I
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Kruk Nevret
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 17 Luty 2015, 21:02   

    Zawsze możesz prowadzić osobiście event na "pyrkon"! Tyle frajdy, tyle tyle.
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 17 Luty 2015, 21:06   

    JA NIE WIEM JAK MOŻNA TAK BEZCZELNIE ZAJMOWAĆ SIĘ PRAWDZIWYM ŻYCIEM I ZANIEDBYWAĆ BIEDNE FORUM. :C
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Kruk Nevret
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 17 Luty 2015, 21:09   

    Krukowaty od dawien dawna jest krukiem Spectrochatowym. :x
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 17 Luty 2015, 21:10   

    Ty to byś wreszcie avatar naprawił i się odfochał na fabułę.
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Kruk Nevret
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 17 Luty 2015, 21:12   

    Nie, bo się nie odfochnąłeś na moje moce. :x I mi jako Spectrochatowy kruk dobrze, przyzwyczaiłem się. Dlaczego nękasz ten biedny temat i nawet nie chcesz przyjechać na Pyrkon? Hmmm? Tyle osób z chęcią by Cie poznało.
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 17 Luty 2015, 21:17   

    Oj, nie grzesz! I tak poszliśmy Ci makabrycznie na rękę z mocami, to Ty masz wymagania z kosmosu.
    Przecież to tylko Offtop. Poza tym, nienawidzę konwentów, a Poznań i tak za daleko. xD
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
     



    Lwie Serce

    Godność: Kejko Hanari
    Wiek: 23
    Rasa: Dachowiec
    Lubi: noc, sztukę, słodycze, ucinać sobie drzemki, głaskanie, intrygujące osoby, mleko, skrzydlato-rogate bestie
    Nie lubi: dręczenia zwierząt, zimna, gdy ktoś jej rozkazuje, niewoli
    Wzrost / waga: 170 cm / 55 kg
    Aktualny ubiór: Kejko ma na sobie dobrze dopasowaną szara tunikę zwieńczoną przez czarny gorset. Na jej nogach spoczywają długie czarne getry oraz zgrabne skórzane e botki na 4 cm obcasie. W ubiorze kotki można też dostrzec magiczne elementy w postaci: magicznej wstęgi związanej wokół nadgarstka, oraz srebrnego paska wyposażonego w Kamień Dusz, zaś na szyi dziewczyny pobłyskuje magiczny kryształ pełniący rolę atrakcyjnego wisiorka. Nie brak również niewielkiego skórzanego plecaka o czarnej barwie.
    Znaki szczególne: Piękne neonowo niebieskie kocie oczy.
    Zawód: Poszukiwaczka kłopotów... znaczy przygód // Artystka/Flecistka chwilowo na L4 ._.
    Pan / Sługa: brak / brak
    Pod ręką: Plecak a w nim przydatne drobiazgi
    Broń: dwa półdługie miecze, cienki srebrny łańcuch
    Bestia: Gatto (Neo), Aureum (Lazur)
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Latająca Miotła, Czarodziejska Wstęga, Korale Zamiarne, Kamień Dusz, Kamień Duszy, Tęczowa Różdżka, Blaszka Zmartwienia
    Stan zdrowia: Utrata palca serdecznego i kości śródręcza... Poza tym okaz zdrowia.
    Kryształ: 1.5g (nieoszlifowany, zatopiony w szkle)
    SPECJALNE: Mistrz Gry | Odkrywca Drugiej Strony Lustra
    Dołączyła: 05 Sty 2013
    Posty: 488
    Wysłany: 17 Kwiecień 2015, 22:44   

    Pyrkon już tuż tuż!

    Zebrała się nas całkiem spora grupka, ale zbyt mała, aby nie zostać narażoną na przepadnięcie w tym szalonym kolorowym tłumie. Dlatego razem z Aaronem zastanawiamy się nad sposobem, który pomoże Spectrofobiczom szybciej odnaleźć się w tym gąszczu ludzi.

    Jak na razie mamy do zaproponowania opaskę lub etykietkę z grafiką i logo Spectrofobi ; ) A jako że papier do najtrwalszych materiałów nie należy to polecam po wydrukowaniu zabezpieczyć etykietkę dzięki przeźroczystej taśmie klejącej ;D.

    No i z pomysłów w sumie to tyle… dlatego zachęcamy również innych do podzielenia się swoimi pomysłami i opinią czy takie oznaczenia wg mają sens ;D.

    Osobiście uważam, że może być to sporym ułatwieniem w integracji grupy ponieważ nie wszyscy znamy się osobiście a wyłapanie tylu nowych twarzy w tłumie może być co najmniej trudne, a przynajmniej dla mnie na pewno by było ;D.

    Czekamy na opinię i pomysły! ; )
    _________________

    #66cccc


    ~Uważaj, z kim zadzierasz… bo nagle z kota może zrobić się pantera!~



    ~Aktualny ubiór~




    #D10D96

     



    Zmarły

    Karciana Szajka: Walet
    Godność: Aaron (Aron) Wels alias Amon
    Wiek: 27
    Rasa: Lunatyk
    Lubi: nadmorskie zamki, latarnie, przyglądać się torturom, nazywać siebie Władcą Czasu
    Nie lubi: lekceważenia czasu
    Wzrost / waga: 190cm / 86kg
    Aktualny ubiór: Czarny frak z gustowną, grafitową koszulą w jasne prążki i zgrabny, acz wyrazisty w swojej formie, ciemny cylinder.
    Znaki szczególne: białe włosy, czarne oczy, obcowanie z kapeluszami i zegarami
    Zawód: Latarnik
    Pan / Sługa: - / Doll
    Pod ręką: 1/2 blaszki zmartwienia
    Dołączył: 21 Lip 2014
    Posty: 480
    Ostrzeżeń:
     1/3/3
    Wysłany: 27 Kwiecień 2015, 18:35   

    Pyrkonik!




    Nie narobiłem zbyt wielu zdjęć... Ja się nie nadaję na operatora aparatu, bo zamiast robić czemuś/komuś zdjęcia, to sam się przyglądam, a aparatowi robię kuku i zostawiam w kieszeni XD



    PIĄTEK


    Gwiezdne Wojny - jedna z wystaw odwiedzanych w piątek:

    Wystawa Lego


    Cosplaye


    W piątek mieliśmy ładny-szybki wypad na warzywną kolację ^^


    I piątkowy pokaz ogni, który na mnie wrażenie zrobił, choć jakoś tak mega się nie poczułem.




    SOBOTA:


    Hala Wystawców.
      Dłuuuga hala w której obrót pieniędzy musiał iść w grube tysiące. W teorii kupi się wszystko, w praktyce była powtarzalność na stoiskach i unikatów raczej nie wypadało się spodziewać (ewentualnie w unikatowej liczbie). ja długo polowałem na gadżety z DotA; spotkałem w końcu koszulki (których nie kupowałem, bo szukałem innych.. e, akcesoriów), a gdy przyglądałem się bliżej kubkom, powiedział mi sprzedawca o ośmiu, które prędko się rozeszły x.x
      http://i.imgur.com/bNtezWe.jpg - Svart-ninja i Iskra-zjadana-przez-coś


    Sobotnia integracja

      http://i.imgur.com/t7jNo8U.jpg - Ja, Kejko i jej Szymon. Niebawem potem nasza 6-osobowa ekipa: Ja, Iskra, Eli, Szwedek, Kejko, Szymon; wybrała się na miasto. Niestety, wypad ten, z pizzą w roli głównej, odbył się bez zdjęć x.x


    "Rodzeństwo w Fantasy"


    http://i.imgur.com/8RxTYg6.jpg - z cyklu: prywatna fotorelacja; czyli sobotnia kolacja z Biedronki - http://i.imgur.com/MHyGY16.jpg -, w której, o dziwo, nie było kolejki.

    Games Room:


    Wystawa cudnych obrazów, o której wiem tyle, że się nam bardzo podobała ^^




    NIEDZIELA


    Pustki o godzinie siódmej rano... http://i.imgur.com/nQlrdMo.jpg
    ... bo niedzielna msza nie może przejść obok: http://i.imgur.com/vTpFOMS.jpg


    Wychodzimy stąd!



    cały albumik jest tutaj:
    http://imgur.com/a/tweIj


    Ogółem, podsumowując, baaardzo mi się podobało, super było, miło było Was spotkać i się zintegrować! A powrót do codzienności jest taki bolesny x.x
    _________________


    x x x x




    Wybryk natury

    Godność: Eva M. Markovski
    Wiek: 21 fizycznie, psychicznie z 55 i ciut
    Rasa: Człowiek z lustrzanym dziedzictwem? Zludziały Marionetkarz? Od pewnego czasu po prostu taktycznie omiń to pytanie.
    Nie lubi: wina(y)
    Wzrost / waga: 1,65m / 52,3kg
    Aktualny ubiór: ~grafitowy dwurzędowy płaszcz zimowy ~czarna, elastyczna bluzka z długim rękawem i szeroka spódnica za kolano z jasnego jeansu ~skórzany plecak-sakwa i granatowe okulary nerdy na nosie
    Znaki szczególne: ognistorude włosy, nienaturalnie jasnozielone oczy, piegowata skóra; tatuaż na prawej połowie pleców, blizny na lewym nadgarstku i brzuchu
    Pod ręką: ~plecak + pistolet + Animicus wśród bransoletek, Czarodziejska Wstęga, obecny Anceu
    Broń: naładowany Walther P99 Moriego
    Bestia: Mr. Limpet czyli Strach na Wróble, Anceu, który przedstawia się jako Victor, Renifer o imieniu Tytus
    Nagrody: Czarodziejska Wstęga, Animicus, Bursztynowy kompas
    Kryształ: 2,5g (nieoszlifowane)
    Dołączył: 25 Lip 2012
    Posty: 406
    Wysłany: 28 Kwiecień 2015, 17:09   Iskierkowy punkt widzenia

    Nie będę dublować większości zdjęć, które powstawiał Nori, nie będę też opowiadać wszystkiego, bo nigdy nie lubiłam relacjonować wyjazdów @@ ale dobra, obiecana fotorelacja musi być! ;) Ta jest ode mnie i Eliot.

    Nasza hala noclegowa – tak, była tak ogromna, że w sb i nd po prostu kierowałam się na wypełniony helem balonik Hello Kitty, który był sobie przywiązany nieopodal naszego obozo-wiska – była zapełniona ludźmi po brzegi. Niemal nie potrafiłam sobie wyobrazić, że potrafiła być też aż tak pusta. Rozwalała karteczka traktująca „NIE ROZBIJAĆ NAMIOTÓW” (co, tak w ogóle, proponował mi Tyk). Następną karteczkę tak sobie ludki wzięły do serca, że pod prysznice stało się w kolejce jak po mięso lub po lody, na których byliśmy podczas sobotniej integracji. Jeśli nie chciałeś zapuszczać korzeni w płytkach podłogowych, na zawsze zostając pomiędzy niesympatycznymi paniami sprzątającymi – kierowałeś się do „baraków”, których było trzy, a w nich po 8 kabin prysznicowych. Niemniej, każda łazienkowa rozmowa rozpoczynała się w ten sposób:
    – Woda jest bardzo zimna, czy bardzo zimna? (Ocenzurowano)
    Bardzo zimna. (Ocenzurowano)
    – To wspaniale – dokładnie taka jak lubię!

    Mnogość prelekcji i happeningów (nie poszłam nawet na połowę, którą planowałam), warsztatów (koniec końców nie trafiłam na żaden) i barwny korowód ludzi (i nie-ludzi), którzy zaskakiwali na każdym kroku sprawiła, że nawet ja, taki newby, poczułam się na miejscu. Chodziliśmy z Norim na prelekcje o MG-owaniu (z doszkalania się nici, bo wszystko było nakierowane na RPG) i pisaniu opowiadań (w zasadzie niczego nowego się nie dowiedziałam, dammit, ale pytania z serii „jak napisać bestseller” zadawane przez uczestników były urocze) oraz żywiliśmy się z nim i Eli megadrogimi kanapkami z barku, garmażerią w centrum handlowym i wyrobami mięsopodobnymi z Biedronki :D i tradycyjnie pijaliśmy Herbatę-Która-Ewoluuje. Przeczytałam wreszcie (głównie podczas ponad dwunastogodzinnej podróży do i z Poznania) tom 3.2 Gry o Tron, na który nigdy nie miałam czasu. W niedzielę trafiłam też na wykład o Georga R.R. Martina konwencją fantastyczną zabawie i miałam niezłą radochę, bo prowadzące jarały się sagą bardziej od uczestników ;D

    Wieczorny Fireshow urzekł. (I, Noriś, nie kumam logiki Twojego zdania: pokaz zrobił na mnie wrażenie, ale nie zrobił na mnie wrażenia @@) Były Piekielne Machiny, które to zdjęcie zostało pokazane, płonące klatki, walki na gorejące miecze, ogniste bębny, gorące hula-hop o pięciu ogniach oraz niemal pokaz akrobatyki wraz z nimi, dmuchanie ogniem oraz coś, czego nie potrafię rozpoznać, ale przypomina mi się, że też było fajne :D Ogółem – strasznie mnie wtedy natchnęło na Cyrkowców, cyrk i Sophie, także strzeżcie się ;D

    Tadam!~ Nori, Svart i Eli nauczyli się dzięki mnie grać w Munchkina. (Dobra, to nie ja – to Bizon, który jakoś się tak się dosiadł i ogarnął do końca wszystkie zasady.) A karcianka dla nas najzupełniej odpowiednia, bo był to Munchkin Apokalipsa <3
    No i odpowiednia dla Nożowniczki, bo można atakować najdziwniejszymi przedmiotami, parać się mieszaniem w pojedynkach innych (+6 dla potwora i katastrofa w pakiecie były epickie) oraz oszukiwać ile wlezie. No, chyba, że masz w pobliżu Lunatyka, który z instrukcją w ręce pilnuje przestrzegania zasad :D (I tak nie zauważyli, że po rozpętaniu ZAGŁADY, przy podliczaniu końcowych bonusów na stole, dołożyłam jeszcze ze trzy karty, które trzymałam w ręce.)
    Więc nocami (były aż dwie, hahah) chodziliśmy grać w planszówki. Sala gier była równie wielka co zatłoczona, więc troje maluczkich szukało i szukało i szukało miejsca przy okrągłych stolikach. I znalazło. W piątek mieliśmy dla siebie całkiem spory blat (gdy zaczął wiać wiatr z dwóch par otwartych drzwi i okazało się, że siedzimy w nocy północy na samym przeciągu zorientowaliśmy się, dlaczego tenże stoliczek był tak bardzo wolny), a w sobotę wzięliśmy poprawkę na logistykę i... nie było miejsc. Koniec końców wcisnęliśmy się z naszymi Przebiegłymi Wielbłądami, czyli jak uprawiać hazard legalnie i Munchkinem do ławki szkolnej :D
      I koniecznie proszę dodać komentarz do któregoś ze zdjęć z planszówkami, że mnie, osobie, która nie lubi generalnie grywać w gry planszowe, jakimś cudem udało mi wygrać dwa razy Przebiegłe Wielbłądy i otworzyć nie dość, że siódmą pieczęć, to jeszcze ósmą. Dziękuję za tą możliwość Noriemu, który zagrzał trzecie miejsce w naszych planszówkowych wyczynach. :D ~ Eliot
    Tak więc wyrazy uznania należą się Eli, która sprowadziła ZAGŁADĘ i otworzyła osiem Pieczęci na siedem możliwych <3

    Z innych rzeczy, z których mam zdjęcia :D były jeszcze hala 6A ze sklepami, w której nigdy nie dało się znaleźć upatrzonej dzień wcześniej rzeczy (kojarzycie nasz Las Drzwi?), dziwne nakrycia głowy (tak, to jest czapka-rekin) – zawierające także czapkę ze smokokota, którą również miałam na głowie (ale Nori zdjęcia nie zrobił @@) oraz wystawę obrazów w klimacie fantasy, które tak się nam spodobały, że planowałyśmy z Eli je po cichu zwinąć. (Dobra, nie po cichu. Te machające ręce w niebieskich rękawach to moje, bo robiłam próbę do rozpoczęcia hałaśliwej dywersji, podczas gdy postać odwrócona plecami, czyli Eli, zastanawiała się jak w tym czasie najsprawniej i niepostrzeżenie wsadzić obraz pod polar.)
    Skra wzbogaciła się o przypinkę z facebookowym Pusheen w szaliku Gryffindora i z błyskawicą na czółku (dla siostrzycy), przypinkę ze smokokotem (z sentymentu) oraz gratisową przypinkę z Kotem z Cheshire <3

    Integracja naszej czwórki z Kejko i Szymonem była przyjemnym zaskoczeniem (na przykład – nigdy nie podejrzewałabym, że Kejko jest ruda! :D), Kruk nas olał, ale jakoś to przeżyjemy, zaś Wytwórnia Lodów Tradycyjnych koło Okrąglaka miała lody i sorbety tak dobre, jak opowiadała mi znajoma z Poznania.
    W Szwedku urzekło mnie to, że w piątek podeszła i przytuliła się nie krygując, że to pierwsze spotkanie czy coś ;D I może nie każdy czułby się komfortowo, ale ja kocham przytulać, a jeszcze bardziej być przytulaną, więc wpasowała się idealnie. <3

    Tyle moich dzikich przemyśleń i wspomnień. Przemiło było zobaczyć tych, których spotkałam, a ci, którym po prostu nie chciało się ruszyć dupki z miejsca – niech żałują (:
    PAX.
    _________________



    Iskra ma aktualnie włosy ścięte na boba, ich przód prawie sięga ramion.
    Na nosie okulary-nerdy od Furli.


    Svart
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 26 Luty 2016, 17:54   

    Myślę, że pora na reaktywację tematu :I
     



    Przytulanka

    Godność: Lucy
    Rasa: Lisokotowilk - taki podgatunek Dachowca, a co!
    Lubi: Enkila
    Nie lubi: Bycia w centrum zainteresowania, głębokiej wody, rasy ludzkiej
    Wzrost / waga: 165 cm/ prawidłowa, choć blisko jej do niedowagi
    Aktualny ubiór: Przemoczone wąskie spodnie do kolan w kolorze brązowym, luźna beżowa bluzka sięgająca pośladków, przewiązana szerokim, brązowym pasem, buty za kostkę nadające się do wyrzucenia
    Znaki szczególne: Lisi ogon, kocie uszy, szmaragdowe oczy
    Zawód: Arcyksiążęca Herbaciana Przytulanka
    Pan / Sługa: Arcyksiążę Rosarium
    Pod ręką: Bezdenna sakwa, a w niej mały kieszonkowy zegarek, bandaże, trochę pieniędzy, kilka długich rzemyków i mnóstwo innych rzeczy, o których nie pamięta
    Broń: Łuk i trzydzieści sześć strzał w sakwie
    Nagrody: Bezdenna Sakwa, Czarodziejska Wstęga, Bursztynowy Kompas, Blaszka zmartwienia
    Stan zdrowia: Lekko podtopiona.
    SPECJALNE: Moderatorka | Wyjazdowa Maskotka Forum
    Dołączyła: 18 Sty 2015
    Posty: 170
    Wysłany: 26 Luty 2016, 18:50   

    *podnosi łapkę* Ja! ja będę w tym roku! Nawet będę miała uszy i ogon, a co! :3
    _________________
     



    Zmarły

    Karciana Szajka: Walet
    Godność: Aaron (Aron) Wels alias Amon
    Wiek: 27
    Rasa: Lunatyk
    Lubi: nadmorskie zamki, latarnie, przyglądać się torturom, nazywać siebie Władcą Czasu
    Nie lubi: lekceważenia czasu
    Wzrost / waga: 190cm / 86kg
    Aktualny ubiór: Czarny frak z gustowną, grafitową koszulą w jasne prążki i zgrabny, acz wyrazisty w swojej formie, ciemny cylinder.
    Znaki szczególne: białe włosy, czarne oczy, obcowanie z kapeluszami i zegarami
    Zawód: Latarnik
    Pan / Sługa: - / Doll
    Pod ręką: 1/2 blaszki zmartwienia
    Dołączył: 21 Lip 2014
    Posty: 480
    Ostrzeżeń:
     1/3/3
    Wysłany: 26 Luty 2016, 19:18   

    Hmm... to może jak ostatnio: niech mi każdy jadący da znać o sobie z info, na ile dni i jeśli nie na wszystkie trzy, to w które się planuje wybrać? Się zorganizuje listę, kontakt, a potem, bliżej eventu, pomyśli nad dojazdem w podobnych godzinach. A reszta niech namawia niezdecydowanych? :D
    _________________


    x x x x
     



    Zwierzomachina

    Godność: Gregory
    Rasa: Cyrkowiec - sęk w tym, że nie wygląda
    Lubi: Wszystko, od czego mózg brzęczy a neurony skrzą
    Nie lubi: NICH, ludzi fałszywych, psów wszelkiej maści
    Wzrost / waga: 161 cm / 80 kg
    Aktualny ubiór: przyduże spodnie na szelkach, podkoszulek, gruba warstwa potu
    Znaki szczególne: Metalowe paznokcie, mechaniczne skrzydła
    Zawód: Performer cyrkowy, najemnik
    Pod ręką: trochę pieniędzy, paczka papierosów, telefon komorkowy bez karty SIM
    Broń: kastet
    Stan zdrowia: ciało zdrowe, zaś po mózgu stepuje depresja
    Dołączył: 27 Gru 2015
    Posty: 244
    Wysłany: 26 Luty 2016, 20:35   

    Ja jadę... wstępnie, ale i tak raczej ze znajomymi, poza grupką. Nie wiem, czy matura nie przekreśli moich planów.

    Aha, i robię cospa. Wypatrujcie trolli :P
    _________________

    Gregory theme
    Psychika Grzesia w skrócie
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 9