• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Plac Zabaw » Oceń Poprzednika
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 7 Czerwiec 2014, 20:54   Oceń Poprzednika

    Oceń osobę powyżej.

    Kod:
    [b]Nick:[/b]
    [b]Postać:[/b]
    [b]Posty:[/b]
    [b]Avatar:[/b]
    [b]Podpis:[/b]
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
    Sofia
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 7 Czerwiec 2014, 21:33   

    Nick: To taki piękny, egzotyczny kwiat. Wcale nie jest niepozorny, bo przecież jest duży i posiada piękne kwiaty. Kto by pomyślał, że jest on trujący...? Ha, strasznie podoba mi się i jako słowo, i jako znaczenie, i jako aluzja do kwiatu. Nie znam jego zapachu, ale zapewne jest on słodki, w za dużym natężeniu aż duszący... Jak Oleś właśnie. :D
    Postać: Mój kochany mały sadysta. <3 Jest tak prawdziwie i realistycznie wredną postacią... Wspaniale go oddajesz w swoich postach. Ommm~`
    Posty: Patrz wyżej. x3 Dodam jeszcze, że są ładne, składne, nie ma w nich jakichś za dużych ozdobników, przez co styl nie wbił mi się do głowy, ale to dobrze, wolę zapamiętywać obraz zamiast słów.
    Avatar: Jeden z lepszych, jeśli nie najlepszy. Właśnie się zastanawiam, czy nie pobił swoją genialnością tego z pęknięciem przy oku, hmmm... Chyba pobił. Jest świetny. Ale zawsze już będzie mi się kojarzył z tekstem "To nie ja, to moja shauma". xD Dzięki Didi~
    Podpis: Chyba za dużo ci słodzę. No bo podpis też uwielbiam. Cóż, nic nie poradzę na to, że świetnie przerabiasz grafikę. :I I uwielbiam gif z króliczkiem kryjący się pod czaszką. xD
    Artemisia
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 8 Czerwiec 2014, 12:26   

    Nick: 9/10
    Postać: 10/10
    Posty: 10/10
    Avatar: 9/10
    Podpis:48756234576238576234657348582345/10 XD
    Kalina
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 8 Czerwiec 2014, 14:31   

    Khe...? Fajna ta liczba w podpisie... XD

    Nick: Taki słodziutki, brzmi jak zdrobnienie od Artemidy, co średnio mi się podoba. Jednak tragicznie nie jest, dałabym 7/10. ^^
    Postać: Hmm... 6/10
    Posty: 8/10
    Avatar: 10/10! Genialnie mi się podoba, że jest utrzymany w błękitnej tonacji a tu nagle czerwone jabłko, coś wspaniałego. Plus obróbka Olka i wychodzi cud, miód i orzeszki. x3
    Podpis: Brakuje mi wyśrodkowania obrazka i te iksiki są niefajne (wiem, że sama też je mam, muszę je wywalić x.x). Niach, 4/10
    Artemisia
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 8 Czerwiec 2014, 20:24   

    Tej Sofia, czas sioę brać za odpis, bo czekam i czekam. :D

    Nick: Coś mi się kojarzy z polską muzyką, ale nie lubię polskich muzyk :C 5/10
    Postać: 9/10
    Posty: 9/10
    Avatar: Jedna z moich lubionych postaci, jednak nie podoba mi sie obrazek. :C ZNAM LEPSZE. :C 6/10
    Podpis: Same iksy są super XD 9/10
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 9 Czerwiec 2014, 21:22   

    Nick: Kojarzy mi się z Sound Horizon. Swoją drogą, jestem ciekaw jak się go czyta. Dokładnie tak, jak się pisze? 8,5/10
    Postać: Taka... przeciętna. Nie tyle nieciekawa, co po prostu mało zapadająca w pamięć. Brakuje mi jakichś cech szczególnych czy czegoś w ten deseń, jednak wydaje mi się, że odgrywasz ją całkiem dobrze. 6/10
    Posty: Z przykrością stwierdzam, że mogłoby być dużo lepiej. Masa pozjadanych liter, przecinków i części zdań, nagłe przeskoki z czasu przeszłego na teraźniejszy, powtórzenia i tym podobne potknięcia. Wielka szkoda, bo posługujesz się ładnym językiem, ale wychodzi na wierzch niechlujstwo. Postaraj się dokładnie sprawdzać posty, zanim je wyślesz i jestem pewien, że od razu będzie widać poprawę. Tym bardziej, że jesteś MG. 5/10
    Avatar: Jestem z niego dumny. Pięknie mi wyszedł, a art też niczego sobie. Może wyjdę na narcyza, ale co tam. 10/10
    Podpis: Zdanie mam bardzo podobne, co Sofia, to już nie będę powtarzać. 5/10
    _________________

    Nagrody:


    ADMIN NA URLOPIE. W razie problemów, proszę kontaktować się z Tykiem i Mari.
     



    Sztukmistrz

    Anarchs: Przywódczyni Rebelii
    Godność: Sophie "Opal" Bugs / Esmé de Chardonnay
    Wiek: gdy ukrywa arogancję, wygląda na nastolatkę.
    Lubi: suszone owoce i nowe moce
    Nie lubi: niekompetencji i braku kontroli | czekolady i deszczu
    Wzrost / waga: 1,80m bez obcasów / 65kg
    Aktualny ubiór: Dopasowana burgundowa suknia o długich rękawach - spódnica opadająca do kostek składa się z szerokich, niemal prześwitujących pasów koronek. Na ramionach etola z futra lodowego lisa, dodatkowo rękawiczki, a na nich pierścienie. Pantofle na wysokim, masywnym obcasie widoczne są spod spódnicy. Kreska na oku, dopasowany do cery puder oraz koralowa szminka. Włosy splecione w koronę, nad karkiem szkarłatna brosza spinająca warkocze.
    Znaki szczególne: palce o czterech stawach; wytatuowane imię na miękkiej części prawego nadgarstka
    Zawód: oficjalnie sekretarz arcyksięcia
    Pod ręką: skórzana aktówka, parasolka oraz Artefakty
    Bestia: Likyus z rdzawą gwiazdą na pysku (Orem), jadowicie zielony Avi (Verde), Alam (Riehl) o grzbiecie pełnym czarnych magnolii
    Nagrody: Bolerko-niewidko, Krwawa Broszka, Cukrowe Berło, Maska Tysiąca Twarzy, Bursztynowy kompas
    Stan zdrowia: z tkliwą raną postrzałową w mięśniu dwugłowym lewego ramienia
    SPECJALNE: Administrator Pomocniczy, Mistrz Gry | Odkrywca Drugiej Strony Lustra
    Dołączyła: 28 Cze 2012
    Posty: 558
    Wysłany: 10 Czerwiec 2014, 14:37   

    Jak rozumiem, temat nie powstał po to, żeby sobie posłodzić, tylko by się czegoś dowiedzieć, prawda? (:

    Nick: Przyjemnie brzmiący, miły do zdrabniania. Ciekawy, nawet, a może po prostu będąc samym imieniem.
    Postać: Może to dla mnie jest takie niesamowite, bo próbowałam i nigdy nie wychodziło, ale profil Twojej postaci jest zły i egocentryczny i tego się trzymasz. Także to bardzo na plus. No i w zasadzie bardzo mało mamy na Spectro regularnych złych bohaterów.
    Posty: Czytałam tylko chyba dwie ostatnie sesje, ale widać konsekwencję i sens ;) Ponadto są wyczerpujące i sposób pisania całkiem ciekawy, w czym utwierdził mnie jeszcze arkusz 212 pytań.
    Jedynie chyba to, że ludzie długo czekają na Twoje odpisy, ale jeśli są poinformowani to przecież nie szkodzi niczemu, i że mało Cię ogólnie na fabule, ale tu już się inne obowiązki kłaniają prawdopodobnie.
    Avatar: Już chyba komentowałam, że zbliżenie obecnego było obłędne (: Ten też niczego sobie, szczególnie te długaśne włosy są świetne. Wykonania nie komentuję, bo już wiesz, ze jesteś cudowny i jeszcze w piórka obrośniesz jak będziesz to słyszał za często. (:
    Podpis: Schludny, minimalistyczny, nienachalny. Podoba mi się. I szkieleciki z sygny są urocze (:
    _________________



    Inspiracje ubraniowe: 🌾 + 🌹 + 🌿

    Kalina
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 14 Czerwiec 2014, 20:53   

    Nick: ...nazwisko. D: Nie wiem dlaczego, ale na tym forum nie podobają mi się nicki gdzie jest imię i nazwisko. Czyli właściwie tylko twój, sorka. xD Właściwie nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że to nie pasuje do klimatu forum, gdzie większość ma nicki z imion lub pseudonimów. I nawet nie bardzo pasuje do twojej postaci, przecież ona i tak przedstawia się pseudonimami. xD
    Postać: Zajeglebiaszcza pani Anarchs. *.* <3 Kocham za rozruszanie fabuły tego stowarzyszenia choćby w stopniu minimalnym, liczę na to, że relacje Sofia x Sophie będą epickie, jak na towarzyszki walki przystało.
    Posty: KOCHAM. SĄ GENIALNE. Ubóstwiam, po prostu ubóstwiam. Nie pytaj dlaczego, ale tak jest. Strasznie przyjemnie mi się je czyta i są długi i w ogóle... Powiedzmy, że wysypałam tu dwa kilo cukru, to będzie adekwatne do tego co myślę. Chyba. : o
    Avatar: Masz lepsze. Nie jest zły, ale masz lepsze. Choćby ten z ręką z brzucha, albo w czerwonej sukni odwrócona tyłem... Lub nawet ten z obrazkiem Katnis. Ale podoba mi się motyw puzzli. |D
    Podpis: Zajeglebiaszczy gif. <3 *Kotełkę~~* Ale ogólnie wydaje się być zbyt rozwlekły, za dużo tu tego nawalone, że tak to ujmę, i nie jest zbyt klarownie. Opisu ubioru w danych miejscach to dobry dodatek, ale strasznie rozciąga i zniechlujnia podpis, tak moim zdaniem...
    Duma
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 19 Czerwiec 2014, 10:08   

    Nick: podoba mi się. jest prosty, ale wpadający w pamięć ^ ^
    Postać: sam pomysł jest interesujący - służąca Oleandra pochodząca z jego snów... ale na razie nic więcej nie można o tym powiedzieć, bo z tego, co widzę, akcja nawet jeszcze się nie rozwinęła, więc... czekam :>
    Posty: nie mam im nic do zarzucenia. bardzo ciekawie napisana karta postaci, a posty dotychczas napisane - no... też niewiele można o nich powiedzieć. brakuje mi trochę indywidualności Kaliny - no, ale czego można oczekiwać po służącej c:
    Avatar: obłędny. naprawdę... baaardzo ładny. za bardzo.
    Podpis: xxx - nie mam czego skomentować.
    Mori
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 22 Czerwiec 2014, 17:02   

    Nick: Właśnie się skapnęłam, że kojarzy mi się z forum o kotach, a konkretniej z miotem który miał imiona od cech charakteru. XD Ale spoko, to pochlebstwo, bo świetnie gra się postacią z tego miotu. :'D Ogólnie Duma brzmi według mnie fajnie, tylko trochę mnie na początku zmylił, bo można by pomyśleć, że to kobieta, a tu zonk, facet.
    Postać: Khe, nie oceniam, nie czytałam za bardzo postów, ale coś mi się wydaje, że relacje pomiędzy nim a Iskrą są dość ciekawe. Szczególnie biorąc pod uwagę te słowa: "Kurna, no zupełnie jak z tą głupią miłością, stwierdziła gdzieś głęboko, głęboko w myślach, usiłując wyrzucić z nich jednego dupka, co pojedynkował się na spojrzenia z kubkiem czekolady." :D Jak będziecie mieś sesję to dajcie cynk, będę czytać bardzo. ~~
    Posty: Czytałam tyle co na evencie mikołajowym i foch, żeś z niego zrezygnowała. :I
    Avatar: Coś, coś mi w nim nie pasuje. Nie jest zły. Ciekawy wręcz, odcina się od typowych avów na forum, ale do jasnej ciasnej coś mi nie gra i nie wiem co. Chyba jest zbyt mało wyrazisty, brak mi jakichś szczególnych akcentów... Nie mam pojęcia. ;-;
    Podpis: Wygląda dobitnie. Brzmi dobitnie. Czy pasuje do postaci nie wiem. Ale jak przy avatarze - czegoś mi brakuje i nie wiem czego.




    Wybryk natury

    Godność: Eva M. Markovski
    Wiek: 21 fizycznie, psychicznie z 55 i ciut
    Rasa: Człowiek z lustrzanym dziedzictwem? Zludziały Marionetkarz? Od pewnego czasu po prostu taktycznie omiń to pytanie.
    Nie lubi: wina(y)
    Wzrost / waga: 1,65m / 52,3kg
    Aktualny ubiór: ~grafitowy dwurzędowy płaszcz zimowy ~czarna, elastyczna bluzka z długim rękawem i szeroka spódnica za kolano z jasnego jeansu ~skórzany plecak-sakwa i granatowe okulary nerdy na nosie
    Znaki szczególne: ognistorude włosy, nienaturalnie jasnozielone oczy, piegowata skóra; tatuaż na prawej połowie pleców, blizny na lewym nadgarstku i brzuchu
    Pod ręką: ~plecak + pistolet + Animicus wśród bransoletek, Czarodziejska Wstęga, obecny Anceu
    Broń: naładowany Walther P99 Moriego
    Bestia: Mr. Limpet czyli Strach na Wróble, Anceu, który przedstawia się jako Victor, Renifer o imieniu Tytus
    Nagrody: Czarodziejska Wstęga, Animicus, Bursztynowy kompas
    Kryształ: 2,5g (nieoszlifowane)
    Dołączył: 25 Lip 2012
    Posty: 406
    Wysłany: 30 Grudzień 2014, 22:50   

    Tak, tak własnie pisze post do Szpitala XD Śnieeeeeg! ^ ^

    Nick: Aleście się dobrali z organizacją... :D Proste do zapamiętania, międzynarodowe, że tak powiem, więc nie trzeba kombinować z wymawianiem i niemal prorocze jak dla dzieciaka, który zajmuje się krojeniem innych żyjątek, nie? (:
    Postać: To samo, co pisałam u Oleandra - mam słabość do postaci złych lub negatywnych, bo mnie nigdy nie wychodzą (: Ludź (a raczej około-ludź albo już-nie-ludź) o ciekawej konstrukcji, prowadzony konsekwentnie. Postrzał Vegi tylko dopełnił obrazu, że to nie chłopaczek udający badassa (wcale nie ja ją muszę teraz składać, ofc ;D). Czekam na obiecaną, rozpoczętą już przemianę motywów (:
    Posty: Dobrze się je czyta. Nie mają dzikich skrótów myślowych, a czasem rzucane metafory wyjątkowo mi się podobają (: Składne, logiczne i wyczerpujące (: Hmmm, nie dodałam za wiele.
    Avatar: Interesujący. Osobiście nie przepadam za kształtami innymi niż klasyczne lub do nich podobne, ale cytat jest inspirujący :D i mnie się najzwyczajniej podoba (:
    Podpis: Sygnatura pasująca do klimatu rodzeństwa, ale mnie jakoś nie porywa prócz cytatu z Demons, która jest niezłym utworem. Znaczy, ta krew jest bajeracka i odpowiednia, a co do rysunku niemal nie widać, że to autorski, a nie po prostu ściągnięty z internetów, ale całość jest matowa i taka jakaś przytłumiona tą szarością, no i cieniowanie ostrza Sonii mnie nie przekonuje (: Niemniej to już takie osobiste czepianie się, bo za własnoręczna grafikę ogromny plus ;)
    _________________



    Iskra ma aktualnie włosy ścięte na boba, ich przód prawie sięga ramion.
    Na nosie okulary-nerdy od Furli.


    Dee Dee
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 25 Styczeń 2015, 23:14   

    No Yolo no, nadstawiam szyjkę pod krytykę :D

    Nick: Iskra. Jest u mnie taki młokos, który ma tak na nazwisko, a z którym łączą mnie dość nieokreślone relacje, dlatego mi kojarzy się jednoznacznie. Niemniej zanim poszłam do mojej obecnej szkoły kojarzył mi się tylko z tobą. Taki uroczy, przyjemny, możliwe że jakieś ma tak ukryte znaczenie, kto wie, kto wie?
    Postać: Cóż, im nas ludzików więcej, tym lepiej, nawet jeśli już oficjalnie ludziem nie jesteś xD Nie miałam okazji może pisać z tą postacią zatrważających fabuł- oprócz Mikołajkowej, ale czytam- a czytałam, jak przykładny stalker, akcję z braciszkiem, oraz śledzę (znów jak stalker) rozwój wydarzeń z Ymel. Z tego muszę wywnioskować że Ewcia to ciekawa postać. Nie przesadnie heroiczna i nie Merysuesiowata, ale charakterna babeczka.
    Posty: No i najciekawsza część. Jesteś w wąskiej grupie pisarzy forumowych, przy których taki n00b popada w kompleksy, próbując się porównywać. Czasami jak czytam te ściany tekstu to zamieniają się one dla mnie w ściany płaczu, bo przez myśli mi nie przechodzi, że można to było tak ująć, tak opisać, tak przedstawić. Nie wiem jak wam to wychodzi. Nie wiem, jak piszecie te posty, że nie zajmuje wam ich klejenie tygodnia, bo mi by pewnie zajęło. No ja nie wiem no, nie wiem.
    Avatar: Nie wiem, co ze mną nie tak, ale ten avatar akurat średnio mi się podoba. Nie wiem czy kadrowanie, bo chyba o nie chodzi. Jakoś tak mi nie leży, i twierdzę że miałaś lepsze. Ale jeśli o avatary chodzi to ja jestem po prostu spaczona i tyle.
    Podpis: Podpis to głównie opis stroju *w sumie rozsądne, więcej miejsca* i ładny cytacik z niewiemczego. Z niczym mi się nie kojarzy, nie znam, niestety ;-;
    Ymel
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 21 Marzec 2015, 12:37   

    Noo, rozruszajmy tę grę, ja ją tak bardzo lubię. c:

    Nick: Nagle skojarzył mi się z pszczołami. Wiesz, takie bzz bzz, albo Bee Bee. x'D Jako kombinatorstwo "co tu zrobić by nie powtórzyć Didime" jest niezły, ale i tak wolę Didime, bo Dee Dee wręcz daje sygnały do podświadomości, by to skracać do DD, albo Dee, a to nie jest najlepsze. :c
    Postać: Ah, kochana szurnięta Dominiśka. I gaśnica. xDD Trza nam w końcu sesję, bo niby nasze postaci takie połączone, a nie miałyśmy jeszcze ani jednej razem. Wiadomości w kontaktach to nie to samo.
    Posty: Ładne, zgrabne, sensowne i ogółem. Jedyne czego bym się czepiła, to ilość akapitów (bo robisz ich olbrzymie ilości) i brak odstępów po "-" ale to bym ci musiała wbić do głowy jakim mongersternem, by w końcu dotarło, więc może sobie odpuszczę...
    Avatar: Zrób mi taki. ;^; Jest świetny, świetny, świetny. Prześliczny. Trochę może odciągać uwagę od posta, ale nic dziwnego, bo się nagapić na niego nie mogę. Tylko ten gif jest taki urwany. Lepszy by był jakoś dobrze zapętlony, ale z chmurami to ciężko taki znaleźć. Wiem bo szukałam dla innej postaci. No więc pozostanę tylko przy wielbieniu i sępieniu czegoś dla siebie. <3
    Podpis: Znasz już moje zdanie co do napisu na nim, a gif sama znalazłam. xD Więc powiem tylko, że trochę dość mocno odstaje kolorystycznie od avatara i to mi się gryzie. Ogółem avatar i podpis są niedopasowane, więc chyba czas pomyśleć też nad nowym podpisem, bo jak by to z sobą zgrać, to byłoby pięknie. <3
     



    Sztukmistrz

    Anarchs: Przywódczyni Rebelii
    Godność: Sophie "Opal" Bugs / Esmé de Chardonnay
    Wiek: gdy ukrywa arogancję, wygląda na nastolatkę.
    Lubi: suszone owoce i nowe moce
    Nie lubi: niekompetencji i braku kontroli | czekolady i deszczu
    Wzrost / waga: 1,80m bez obcasów / 65kg
    Aktualny ubiór: Dopasowana burgundowa suknia o długich rękawach - spódnica opadająca do kostek składa się z szerokich, niemal prześwitujących pasów koronek. Na ramionach etola z futra lodowego lisa, dodatkowo rękawiczki, a na nich pierścienie. Pantofle na wysokim, masywnym obcasie widoczne są spod spódnicy. Kreska na oku, dopasowany do cery puder oraz koralowa szminka. Włosy splecione w koronę, nad karkiem szkarłatna brosza spinająca warkocze.
    Znaki szczególne: palce o czterech stawach; wytatuowane imię na miękkiej części prawego nadgarstka
    Zawód: oficjalnie sekretarz arcyksięcia
    Pod ręką: skórzana aktówka, parasolka oraz Artefakty
    Bestia: Likyus z rdzawą gwiazdą na pysku (Orem), jadowicie zielony Avi (Verde), Alam (Riehl) o grzbiecie pełnym czarnych magnolii
    Nagrody: Bolerko-niewidko, Krwawa Broszka, Cukrowe Berło, Maska Tysiąca Twarzy, Bursztynowy kompas
    Stan zdrowia: z tkliwą raną postrzałową w mięśniu dwugłowym lewego ramienia
    SPECJALNE: Administrator Pomocniczy, Mistrz Gry | Odkrywca Drugiej Strony Lustra
    Dołączyła: 28 Cze 2012
    Posty: 558
    Wysłany: 19 Lipiec 2015, 12:19   

    Nick: Już mówiłam: można połamać sobie na koniec język po tym, jak rzeczony zawiąże się już ze dwa razy w supeł. A jak powiedziałaś, żebym wymawiała jak chcę i skróciłam do "Mel", to tez był horror @@ I nie widzę powodu, by się szczycić tym, że ludzie nie mogą wymówić tego, co wymyśliłaś, panno Dubhmonngegadh. ;) Niemniej nick oryginalny, w sumie łatwy do zapamiętania, a na pewno do odszukania czy skojarzenia pośród dziesiątek imion. Podoba mi się.
    Postać: W suuuumie. Well. Ciężko mi coś powiedzieć o ostatnich fabułach, bo nie miałam melodii do czytania czy pisania, więc nie wiem czy postać jakoś się zmieniła na podstawie tego, iż dowiedziała się, że na świecie istnieje magia. Dotąd jednak Ymel była wyszczekaną, charakterną osóbką, na pewno lekko socjopatyczną i szukającą swojego miejsca fizycznie i psychicznie, jak to nastolatka. Realistyczne odgrywanie zwichrowanego adolescenta podobałoby mi się bardziej, gdyby postać była autorska, a nie była projekcją osoby gracza (obecnie nie przemawia do mnie przenoszenie swojego życia i charakteru do gier, żeby poczuć się na chwilę oderwanym od rzeczywistości, choć zdarzało mi się tak kiedyś robić), ale i tak jest całkiem git.
    Posty: Od Ciebie nauczyłam się słowa "skrytosuka", które w sumie oddaje całkiem sporo. :D A tak ogólnie... posty pisane bardzo emocjonalnie. Zazwyczaj ciekawe, poprawne.. co tam jeszcze @@ Nie potrafię przypominać sobie błędów "na już"... Wiec na razie jedyne co mnie razi to ciemny, nieładny.. znaczy, ładny, ale z grubsza nieczytelny kolor dla dialogów. Dobrze mówię? <sprawdza> a, przepraszam, u Ciebie jest jak dla mnie troszku za ciemny, ale da się spokojnie czytać. To Kejko niebieski kolor odrzuca mnie od czytania jej postów.
    Avatar: I tu jest pierwszy większy zgrzyt. O ile poprzedni avatar, ten fioletowo-zielony z naburmuszoną, high 'n' mighty dziewczyną był dla mnie zwyczajnie brzydki, to ten aktualny jest szary, prosty i w sumie niemal nudny, ale po spojrzeniu na niego bliżej podoba mi się w jakiś dziki, nieokreślony sposób. Znaczy, nadal jest wg mnie źle wyważony i zbyt jednolity w kolorystyce (nie, to nie jest minimalizm) i dziewczę ma rękę koloru bluzki, lub bluzka kolor przedramienia tak, że z daleka wygląda jakby ubrała się w biały namiot albo ktoś wreszcie poszedł po rozum do głowy i zrobił pierwszą pulchną (sic!) postać na forum. A tu nie.
    ALE wróćmy do meritum. Po przyjrzeniu się po raz kolejny (żeby nie było, że jeżdżę po grafice, bo mam dziwny gust lub awersję do ciemnych obrazków) stwierdziłam z bliska ciekawą kreskę i jakiś taki styl, na podstawie którego nie zrobiłabym z artu avatara, ale do Ulubionych bym już dodała.
    Podpis: Fajnie, bez przepychu i grafika ciekawa. Ogólnie też szaro i ponuro, ale lepiej niż z avatarem. Tekst na sygnaturze ciekawy i mnie się bardzo podoba, ale (własnie, bo JA przebrnęłam na potrzeby recenzji) jest go dużo, maczkiem i aż skacze przed oczami przy pierwszym rzucie oka.

    Tamdaramdam~
    Za niezamierzony brak wazeliny i inne niedogodności przepraszam, ale chyba mi się humor z powodu przebywania w domu zaostrzył.
    _________________



    Inspiracje ubraniowe: 🌾 + 🌹 + 🌿

     



    Północnica

    Organizacja MORIA: Główny Zarządca
    Godność: Cecille Clementine Tichý alias Teresa Palmer.
    Wiek: Nieznany. Wygląd sugeruje, że jest po 20-stce.
    Rasa: Uchodzi za człowieka.
    Lubi: Perfekcję. Ceni ponadprzeciętną inteligencję i profesjonalizm. Fascynują ją diamenty. Ma też słabość do zapachu ambry i frezji.
    Nie lubi: Prawdy.
    Wzrost / waga: 173 cm. / 50 kg.
    Aktualny ubiór: Kaszmirowy płaszcz, krótka sukienka z miękkiej dzianiny i matowe rajstopy. Na stopach lakierowane szpilki. Wszystko w odcieniach czerni. W uszach diamentowe kolczyki, a na nadgarstku platynowy zegarek.
    Znaki szczególne: Piegowate ramiona i dekolt.
    Zawód: Oficjalnie Dyrektor ds. Badań i Rozwoju Grupy Forvax Public Health.
    Pod ręką: Torebka, a w niej portfel, dokumenty (fałszywe), jakieś pięć telefonów komórkowych, okulary od Prady, paralizator i Zoloft.
    Broń: Umysł.
    Nagrody: Maska Tysiąca Twarzy
    SPECJALNE: Mistrz Gry (uprawnienia tymczasowe)
    Dołączyła: 07 Lip 2011
    Posty: 300
    Wysłany: 11 Sierpień 2015, 12:31   

    Nick: Od początku kojarzył mi się z bohaterką bestsellerowej powieści. Podoba mi się, że jest połączony z nazwiskiem, nawet bardzo, a jego prostota sprawia, że jest też przy tym oryginalny. Inna sprawa, że jak dla mnie bezbłędnie pasuje do odgrywanej przez Ciebie postaci. Nie wyobrażam sobie, że Sophie mogłaby nie być Sophie, tylko jakąś... Stephanie, Sarah, czy Sally. Poza tym przyjemny w wymowie i brzmieniu.

    Postać: Tu mogę powiedzieć więcej, bo przeczytałam w przybliżeniu jakieś 70-75% tego co pisałaś, a więc śledziłam rozwój postaci niemal od początku. Hm. Przede wszystkim zadziwia mnie Twoja konsekwencja. Czytając posty Sophie ma się wrażenie, że to realna postać, z krwi i kości, wielowymiarowa i równocześnie bardzo ludzka. Mi osobiście nigdy nie wychodziło kreowanie właśnie "ludzkich" postaci. Postać jest barwna i zabawna, odważna, ambitna, uparta... dużo by wymieniać. Najważniejsze jest jednak to, że odgrywasz ją perfekcyjnie. Sophie ma swoje wzloty i upadki i dlatego łatwo i przyjemnie można się z nią zidentyfikować i dlatego też tak miło śledzi się jej poczynania. Nie będę się już rozwodzić nad tym jak łamie schematy i jaki wpływ ma na fabułę i ograniczę się tylko do stwierdzenia, że jak dla mnie Sophie jest jedną z ciekawszych kreacji jeżeli chodzi o PBF'y.

    Posty: Śledząc poczynania Sophie nie sposób się nie wciągnąć w fabułę, każda linijka jest ciekawa, każde zdanie istotne. W postach nie można dostrzec zbędnego słowa, a już tym bardziej przysłowiowego lania wody, co szczerze podziwiam. Oprócz tego linijkę po linijce czyta się niemal bez wytchnienia. To co tworzysz wciąga, bynajmniej mnie.

    Avatar: Wolałam ten golutki. : D Ten jest taki nijaki.

    Podpis: Czysto estetycznie: wolałabym żeby ograniczał się do ładnej grafiki i pasującego, zielonego napisu. Najważniejsze, że jest przejrzysty i czysty, nad opisem ubioru nie będę dywagować.
    _________________

    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 9