• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Informacje & Zapisy » Konkursy » Konkurs Na Najlepszego Screena Spectrofobii!
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość




    Pożeracz Dusz

    Godność: Amadeusz Odinson
    Wiek: 27 lat
    Rasa: Marionetkarz
    Wzrost / waga: 190 cm /
    Aktualny ubiór: Czarny garnitur. Biała koszula. Krawat w odcieniu ciemnej zieleni. Spinki do mankietów ze szmaragdami.
    Znaki szczególne: lewe ślepie jest soczyście szmaragdowe, a drugie, czerwone, z dziwnymi symbolami na tęczówce, większość czasu zasłonięte opatrunkiem bądź opaską. Tatuaż runiczny na całych plecach.
    Pan / Sługa: - / Adrien
    Pod ręką: butelka wody mineralnej
    SPECJALNE: Najlepszy Pisarz 2011, Upiorny Książę (Halloween 2011)
    Dołączył: 03 Maj 2011
    Posty: 617
    Wysłany: 18 Grudzień 2011, 20:39   Konkurs Na Najlepszego Screena Spectrofobii!  

      Drodzy Spectrofobicze!
    W związku z naszą działalnością na fb postanowiliśmy zorganizować mały konkursik.
    Waszym zadaniem będzie wykonanie screena naszego forum. Nie musi to być strona główna. Może być jakiś temat, post, ogłoszenie, konkretna grafika... Coś co waszym zdaniem jest na naszym forum najlepsze, najładniejsze i warte uwiecznienia. Takiego screena możecie dowolnie wykadrować (ale nie obrabiać, żadnych napisów, ramek itp.) i zgłosić do konkursu z uzasadnieniem, dlaczego właśnie ten element wybraliście. 5 najlepszych prac zostanie opublikowanych na naszym facebooku w specjalnym albumie z nickiem autora i podanym przez niego wyjaśnieniem. Za to screen, który uznany zostanie za najlepszy otrzyma dodatkowo nagrodę fabularną w postaci przedmiotu magicznego lub bestii, przyznanych przez administrację.
    Na co jeszcze czekacie? Przycisk ‚Print Screen’ sam się nie wciśnie~!
    Termin zgłaszania prac -> 02.01.2012, niech ten rok zacznie się magicznie dla Spectro!
    _________________
    Galeria:|x|x|x|x|x|x|x|x|


    Maisie
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 28 Grudzień 2011, 12:48     

    Oto mój screen. Wybrałam akurat tę część forum, ponieważ gdyby nie rasy, nie byłoby na forum aż takiej różnorodności. Przecież część cech charakterystycznych pochodzi właśnie z nich. Dlaczego główną część zajmują Dachowcy? Bo w ostatnim czasie właśnie ta rasa doznała gwałtownego wzrostu w użytkownikach. C:
     



    Północnica

    Organizacja MORIA: Główny Zarządca
    Godność: Cecille Clementine Tichý alias Teresa Palmer.
    Wiek: Nieznany. Wygląd sugeruje, że jest po 20-stce.
    Rasa: Uchodzi za człowieka.
    Lubi: Perfekcję. Ceni ponadprzeciętną inteligencję i profesjonalizm. Fascynują ją diamenty. Ma też słabość do zapachu ambry i frezji.
    Nie lubi: Prawdy.
    Wzrost / waga: 173 cm. / 50 kg.
    Aktualny ubiór: Kaszmirowy płaszcz, krótka sukienka z miękkiej dzianiny i matowe rajstopy. Na stopach lakierowane szpilki. Wszystko w odcieniach czerni. W uszach diamentowe kolczyki, a na nadgarstku platynowy zegarek.
    Znaki szczególne: Piegowate ramiona i dekolt.
    Zawód: Oficjalnie Dyrektor ds. Badań i Rozwoju Grupy Forvax Public Health.
    Pod ręką: Torebka, a w niej portfel, dokumenty (fałszywe), jakieś pięć telefonów komórkowych, okulary od Prady, paralizator i Zoloft.
    Broń: Umysł.
    Nagrody: Maska Tysiąca Twarzy
    SPECJALNE: Mistrz Gry (uprawnienia tymczasowe)
    Dołączyła: 07 Lip 2011
    Posty: 300
    Wysłany: 28 Grudzień 2011, 17:15     

    A ja, jak to ja, złamię system i podsunę kilka screenów, które moim zdaniem warto było uwiecznić. Z góry też przepraszam za ich jakość, takie uroki kitowego połączenia sieciowego, ya know.
    > Pierwszy screen to ofc początek fejsbukowego szaleństwa, wysuniętego z inicjatywy Czepialskiego, który jak dla mnie, był naprawdę szokującym pomysłem, choć w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu tego słowa. Jak dla mnie jest to świetny sposób, aby rozpowszechnić forum dla większego grona potencjalnych userów, a systematyczne komunikaty, które pojawiają się na spectrowej tablicy, przypominają niemal telewizyjne "wydarzenia", bardzo przydatne.
    Dodaję do tego pomysłu inny screen, który bardzo dobrze zapadł mi w pamięć i świetnie obrazuje entuzjazm userów, który jakby nie patrzeć, stanowi niepodważalny atut naszego kochanego forum.
    > Drugą propozycją jest rzecz jasna, nasze szokujące, skandaliczne, wywołujące burzę emocji z każdą audycją, spectrofobiowe radyjko. Sama idea prowadzenia forumowego radia, zaangażowanie userów i samej prowadzącej... magia.
    > Trzeci screen to jeden z eventów, prowadzony jakiś czas temu przez naszego zapracowanego admina. Stwierdzam z czystym sumieniem, że jak dla mnie, jest to do tej pory najlepszy event, jaki kiedykolwiek śledziłam i choć jego koniec nie spełnił niestety oczekiwań, to samo jego prowadzenie, masa pomysłów i wartkość prowadzonej akcji zasługuje co najmniej na plakietkę wzorowego MG. Generalnie, całość prowadzonych misji, to że nie jest ich wcale mało, a i pomysły na takowe napływają ze strony różnorakich userów świadczy o tym, że forumowy, eventowy przemysł ma się całkiem dobrze.
    Duży, duży LIKE. <3
    _________________

    Blaise
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 28 Grudzień 2011, 18:44     

    Ja mam tylko jeden screen. Według mnie nie ważne jakie byłoby forum. Oczywiście miło jest, gdy ma tak śliczną grafikę jak teraz, miło jest gdy jest dopracowane, gdy ma wiele nowości, rozbudowaną fabułę, ale... Czy nie bawiliście się kiedyś cudownie na beznadziejnie zrobionym forum, bo byli tam... cudowni ludzie? Właście to użytkownicy są najważniejsi, bo to właśnie oni tworzą forum, tworzą naszą wspaniałą społeczność. Bez użytkowników nie będzie forum i dlatego ja gorąco ich oklaskuję.
    KLIK
    Feste
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 1 Styczeń 2012, 20:19     

        Jeszcze ja się dołączę.


    • Screen 1. Czyhałam na najpomyślniejsze statystyki i chyba doczekam się tylko takich. Widać tutaj, że z każdym dniem forum niemal pęcznieje od natłoku użytkowników, jest dużo zarówno aktywnych, jak i tych nie, mamy mnóstwo postów - userzy się nie ociągali. Według mnie podobne screeny najbardziej uatrakcyjniają fora.
    • Screen 2. Promuje on także radyjko Spectro. Czemu właśnie ujęcie na ten post, a nie sama rewelacja o pierwszej audycji? Sądzę, że słowa Darkiś powinny zachęcić inne osoby do rejestracji na forum, ponieważ wskazują na to, że użytkownicy są bardzo serdeczni i pracowici, a przynajmniej można się tego spodziewać, no i podziękowania mile łechtają tych, co komplementowali jej ciężką pracę.
    • Screen 3. Już parokrotnie narzekałam na to, że jest malutko bali, a bierze w nich udział całkiem sporo użytkowników, więc właśnie ten rodzaj eventów wybrałam. Zastanawiałam się nad dwoma ostatnimi, ale ten w Mieście Lalek ma szczególne znaczenie z racji rocznicy Spectrofobii. Chciałam uchwycić też dodatek pod postem, a propos Oleandry, lecz monitor mi na to nie pozwolił.
    • Screen 4. Kadrowanie dowolne, a więc sobie wyśrodkowałam fragment z patronatem i plebiscytem, bo mnie te informacje bardzo ucieszyły i podejrzewam, że innych także. Wprawdzie nie wiem, czy większy posiada to sens, skoro widnieje to jak byk wciąż w ogłoszeniach, no ale miały być rzeczy warte uwiecznienia, a dla mnie tak w tym wypadku jest.




    Pożeracz Dusz

    Godność: Amadeusz Odinson
    Wiek: 27 lat
    Rasa: Marionetkarz
    Wzrost / waga: 190 cm /
    Aktualny ubiór: Czarny garnitur. Biała koszula. Krawat w odcieniu ciemnej zieleni. Spinki do mankietów ze szmaragdami.
    Znaki szczególne: lewe ślepie jest soczyście szmaragdowe, a drugie, czerwone, z dziwnymi symbolami na tęczówce, większość czasu zasłonięte opatrunkiem bądź opaską. Tatuaż runiczny na całych plecach.
    Pan / Sługa: - / Adrien
    Pod ręką: butelka wody mineralnej
    SPECJALNE: Najlepszy Pisarz 2011, Upiorny Książę (Halloween 2011)
    Dołączył: 03 Maj 2011
    Posty: 617
    Wysłany: 3 Styczeń 2012, 22:49     

    Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia!
    Szczerze mówiąc miałam strasznie twardy i pokaźny orzech do zgryzienia próbując wybrać najlepsze 'zdjęcie'. W sensie nie tylko screena, ale także objaśnienia i w ogóle. Ostatecznie zdecydowałam się na trzeci screen zaproponowany przez Cecille. Głównie dlatego, że pokazuje to, co u nas na forum do tej pory niestety nie było zbyt często praktykowane (mam na myśli aktywność MG) a co zamierzamy zmienić. Tym samym, składam obietnicę, że na naszym forum, pod względem fabularnym, będzie się znacznie więcej działo!
    Pozostałe screeny, które przypadły mi do gustu to:
    -wysłany przez Feste screen ostatni. Również jesteśmy bardzo dumni z tego, że doceniono nasze forum w szerszej społeczności.
    -zaproponowany przez Blaise kadr na barwny zapis naszych użytkowników. Jak wiadomo, nie ma userów, nie ma forum, to oni je tworzą i dobrze, że wszyscy mamy tego pełną świadomość
    -screeny zaproponowane przez Cecille odnośnie SpectroFM. To faktycznie rewelacyjna inicjatywa naszej kochanej Dark, którą po prostu trzeba się pochwalić!
    -no i nie zapominajmy o Maisie, która jako pierwsza ożywiła ten temat zdjęciem tematu z rasami!
    Raz jeszcze, bardzo wszystkim dziękuję za aktywność, Wasze prace i wypowiedzi zostaną oczywiście zgodnie z obietnicą umieszczone na facebooku.
    No, a skoro Cecille tak bardzo podobały się eventy, to w nagrodę za najlepsze zgłoszenie, dostanie prowadzoną przeze mnie misję jeden na jeden. Obiecać mogę jedynie sporo wrażeń i zwrotów akcji. Mam nadzieję, że się nie rozczarujesz!
    Wiem, że miał być przedmiot, albo bestia, ale... W końcu Loki to mistrz kłamstwa nieprawdaż? Niespodzianka!
    _________________
    Galeria:|x|x|x|x|x|x|x|x|


    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  
    Szybka odpowiedź

    Użytkownik: 
               

    Wygaśnie za Dni
     
     



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9