• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Miasto Lalek » Klinika » Stary park
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość




    Dręczyciel

    Karciana Szajka: Walet
    Godność: Enkil Elias Arantza
    Wiek: 36 lat choć wizualnie prezentuję się na jakieś 26-29.
    Rasa: Cień
    Lubi: Lucy. Piękno w najróżniejszych odsłonach, noc, drogi alhohol i tytoń. Senne zjawy (bo są bardzo pożywne).
    Nie lubi: Rosarium! Nudy, interesowanie się tym co moje, ostrego słońca.
    Wzrost / waga: 190 cm / 85 kg
    Aktualny ubiór: http://vlep.pl/img/vlenfs.jpg + czarne sportowe okulary lustrzanki
    Znaki szczególne: Drapieżne czerwone ślepia oraz długa blizna na wewnętrznej stronie lewej ręki.
    Zawód: Złodziej, włamywacz. Zależy, kogo aktualnie Ci trzeba?
    Pod ręką: Torba na ramię, telefon komórkowy, porfel, komplet fałszywych dokumentów, klucze, okulary przeciw słoneczne, nóż.
    Broń: Katana oraz zestaw trzech noży do rzucania.
    Bestia: Avi (Arios), Kapeluterek
    Nagrody: Zegarmistrzowski przysmak (2 szt.), Lustrzany Pierścień, Bursztynowy Kompas
    Stan zdrowia: Płytka rana cięta na lewej dłoni.
    Dołączył: 13 Wrz 2015
    Posty: 141
    Wysłany: 4 Luty 2019, 22:17     

    Każda kolejna sekunda, która mijała na wpatrywaniu się w tę dziewczynę, rodziła wątpliwości. Czy rzeczywiście warto poświęcać swój jakże cenny czas na kogoś takiego? Tym bardziej, teraz gdy tak wiele się zmieniło, a moje myśli powinny krążyć wyłącznie wokół jednej sprawy... Ale przecież każdy potrzebuje czasem odskoczni i może właśnie to ta mała zapewni mi odpowiedni poziom rozrywki. Zawsze lubiłem wyzwania, a to może okazać się większym niż choćby... zamach na koronowaną głowę. Drapieżny uśmiech wpełzł na moje usta, niczym jadowity pająk, pnąc się wyżej i wyżej. Zacisnąłem powieki, jednocześnie gasząc myśli i wspomnienia rodzące się w głowie. Wieź łącząca mnie i Rim była jeszcze nazbyt krucha.... na pewne rzeczy zwyczajnie nie mogłem jeszcze pozwolić.

    Moja postawa nie zmieniła się, nawet gdy dotarły do mnie słowa odmowy. Mimo iż wahanie i rozdarcie było u upiornej równie widoczne co chmury spowijające niebo. To nie był jeszcze ten moment... ale mimo wszystko nawet z tego mogłem uczynić dla niej nie tylko lekcję, ale i próbę.
    Wyciągnięta dłoń zwinęła się w pieść, po czym ręka znów spoczęła wzdłuż ciała. Wyprostowałem się w pełni, górując nad nadal siedzącą i skuloną jasnowłosą. Lecz gdy z jej ust padło pytanie, odczekałem z odpowiedzią, aż uniesie na mnie spojrzenie. Nie warto toczyć dyskusji, jeśli rozmówca za ciekawsze uważa liczenie kamieni składających się na chodnik. Jednak gdy tylko poczułem na sobie jej spojrzenie oraz towarzyszący mu cień zainteresowania, moje lico ozdobił wyjątkowo życzliwy uśmiech. Kontrast między ciepłym uśmiechem a chodem tlącym się na dnie karmazynowego spojrzenia, był wyczuwalny równie mocno, co pieść wbita w żołądek.
    -Po co mam tracić czas na tłumaczenia... Skoro nie jesteś zainteresowana?
    Mówiąc to, delikatnie przechyliłem głowę, zaś mój uśmiech nieco się poszerzył. W tej samej chwili kątem oka zauważyłem znajomą postać, spieszącą ku budynkowi kliniki. Rozpoznałem go od razu, mimo iż widziałem go jedynie w snach Rim. Jej pamięć całkiem dokładnie odtworzyła postać mężczyzny, który łaskawie przyjął ją pod swój dach i dał pracę. „Ludzie” naprawdę nie doceniają potencjału snów oraz tego, jak wielką skarbnicę wiedzy stanowią. Szczególnie te mieszające się ze wspomnieniami bywają naprawdę użyteczne. Chociaż nie należy umniejszać i tym w pełni abstrakcyjny, kryjącym symbolikę a pod nią, skrywane lęki i pragnienia. Tak. Jeśli wiesz, czego pragnie oraz lęka się stojąca naprzeciw Ciebie istota, zyskujesz nad nią sporą przewagę.

    Bez słowa wyjaśnienia, czy spojrzenia na rogatą, ruszyłem w kierunku przychodni niespiesznym krokiem. Po chwili odezwałem się, na tyle głośno by Upiorna mogła mnie usłyszeć.
    -Ciekawe co sprowadza tu Twojego gospodarza... Choć towarzyszący mu pośpiech i frasunek, z całą pewnością świadczą, iż nic dobrego.
    Wciąż wilgotna jeszcze trawa znikała pod podeszwami solidnych czarnych butów. Na dłoniach, które splotłem za plecami, jakby znikąd pojawiły się czarne skórzane rękawiczki.
    -To smutne, gdy dobrych ludzi nagle dotyka zły los... który nagle może stać się jeszcze gorszy...
    Rogata nie mogła spostrzec uśmiechu, który przeszył moje usta, zaraz po tym, gdy padły z nich słowa subtelnej groźby.
    _________________
     



    Upiorna Arystokratka

    Godność: Po prostu Rim
    Wiek: 18
    Rasa: Upiorna Arystokratka
    Lubi: Śpiewać
    Nie lubi: Być w centrum uwagi
    Wzrost / waga: 165/45
    Aktualny ubiór: Połatana spódnica, za duża, znoszona koszula, brudny, połatany kaptur, zakrywający rogi
    Znaki szczególne: fioletowe cętki na rękach, nogach i bokach, oraz wąsy na policzkach
    Zawód: pomoc domowa?
    Pod ręką: mały mieszek pieniędzy
    Stan zdrowia: Liczne siniaki i obtarcia po pobiciu, podbite lewe oko. Rana cięta przez całą długość mostka
    Dołączyła: 15 Paź 2017
    Posty: 97
    Wysłany: 5 Luty 2019, 23:07     

    Spojrzała na mężczyznę. To co jednak zobaczyła, przeraziło ją jeszcze bardziej. Ten chłód w oczach i ciepły uśmiech tak bardzo nie pasowały do siebie, że najchętniej zapadłaby się pod ziemię, byle jak najdalej od bruneta, ale z drugiej strony nie mogła się ruszyć. Nie tylko z powodu strachu, ale też z powodu czegoś co ją do niego przyciągało, ale nie umiała określić co to takiego jest. Nie było to specjalnie mocne wrażenie, ale już odczuwalne. Przełknęła więc tylko ślinę, czekając na jego odpowiedź. Takiej się jednak nie spodziewała.
    - Ja...nigdy nie mówiłam, że nie jestem....nie pytałabym - każdą część mówiła coraz ciszej. Nie była pewna tego co mówi, ani nawet tego co powinna robić teraz.

    Gdy Zaklinacz zaczął się oddalać, prawdę mówiąc poczuła ulgę. Może w końcu da jej spokój. Będzie mogła w końcu zacząć nowe życie bez strachu, choć to chyba nie będzie możliwe...nie z jej szczęściem.
    Zamarła, słysząc jego słowa. Jej gospodarz? Ale skąd on wie jak on wygląda? Skąd wie, że to on?! Przecież to niemożliwe...a może jednak? Jednak następne słowa zmroziły ją do szpiku kości. Szybko wstała, porwała torbę z ubraniami pani Iris, termos i starała się wyprzedzić mężczyznę i jeśli tylko jej się to udało to stanęła przed nim i ze strachem w oczach spojrzała na niego - co...co chce pan zrobić? Dlaczego pan tak mówi? - zapytała trochę bardziej pewnym głosem. Nie chciała znów nawalić, nie chciała, żeby stało się coś jeszcze gorszego....o ile już nie stało się to co najgorsze...
    _________________

    #CC99FF
    Wiórek




    Dręczyciel

    Karciana Szajka: Walet
    Godność: Enkil Elias Arantza
    Wiek: 36 lat choć wizualnie prezentuję się na jakieś 26-29.
    Rasa: Cień
    Lubi: Lucy. Piękno w najróżniejszych odsłonach, noc, drogi alhohol i tytoń. Senne zjawy (bo są bardzo pożywne).
    Nie lubi: Rosarium! Nudy, interesowanie się tym co moje, ostrego słońca.
    Wzrost / waga: 190 cm / 85 kg
    Aktualny ubiór: http://vlep.pl/img/vlenfs.jpg + czarne sportowe okulary lustrzanki
    Znaki szczególne: Drapieżne czerwone ślepia oraz długa blizna na wewnętrznej stronie lewej ręki.
    Zawód: Złodziej, włamywacz. Zależy, kogo aktualnie Ci trzeba?
    Pod ręką: Torba na ramię, telefon komórkowy, porfel, komplet fałszywych dokumentów, klucze, okulary przeciw słoneczne, nóż.
    Broń: Katana oraz zestaw trzech noży do rzucania.
    Bestia: Avi (Arios), Kapeluterek
    Nagrody: Zegarmistrzowski przysmak (2 szt.), Lustrzany Pierścień, Bursztynowy Kompas
    Stan zdrowia: Płytka rana cięta na lewej dłoni.
    Dołączył: 13 Wrz 2015
    Posty: 141
    Wysłany: 12 Luty 2019, 22:31     

    Pozwoliłem na to, by zastąpiła mi drogę. Przystanąłem, by przyjrzeć się, temu, co tliło się na dnie błyszczącego fioletem spojrzenia. Strach, zawsze budził poczucie satysfakcji, lecz teraz oczekiwałem domieszki czegoś zgoła innego. Zawsze uważałem, że my Cienie oraz Strachy mamy ze sobą wiele wspólnego, mimo iż żywiliśmy się materią snów to czy nie emocje nadawały im odpowiedniego smaku? Może dlatego byłem na nie tak wyczulony, niczym smakosz, pod którego nos podsunięto talerz z przystawką.
    -Wszystko, na co będę miał ochotę. Lub co uznam za konieczne.
    Oznajmiłem lodowatym tonem, po bym skrzyżował ręce na wysokości klatki piersiowej. Przechyliłem głowę, znów przyglądając się rogatej.
    -Choć, to może być zbyt nudne, więc pobawmy się trochę... Masz czas, aż dojdziemy do kliniki, masz wymyślić wiarygodne kłamstwo na temat mojej osoby, oraz tego, czemu Ci towarzyszę. Jeśli powiesz komukolwiek, kim jestem, albo będziesz szukała pomocy, sprawię by Ci „ludzie” cierpieli. Nie muszę tego robić tutaj, o nie. Ale wiem gdzie znalazłaś, ciepły dach nad głową, wystarczy, że zamkniesz oczy, a ja dowiem się jak Cię znaleźć. Pamiętaj...
    Po skończeniu swej wypowiedzi nagle ruszyłem wprost na nią, nie czekając, aż zejdzie mi z drogi, zmieniłem formę stając się, obłokiem czarnego dławiącego dymu, który po chwili znów scalił się w moją postać. Nie dając jasnowłosej chwili zwłok, ruszyłem ku Klinice.
    zt. x 2
    _________________
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  
    Szybka odpowiedź

    Użytkownik: 
               

    Wygaśnie za Dni
     
     



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,36 sekundy. Zapytań do SQL: 10