• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
 • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
  Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
 • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
 • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
 • Skarb Pompei
 • Zmrożone Serce


  Zapisy:
 • Chwilowo brak

  Zawieszone:
 • Brak


 • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer! Dokładne informacje na fanpege'u Spectrofobii lub forumowym Discordzie (odnośniki po prawej)!  Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

  Szykujcie się na słodkie Walentynki i Dziewannę!

  Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

  W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

  Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

  Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

  ***

  Drodzy użytkownicy z multikontami!
  Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
  .
  Marionetki – otwarte
  Kapelusznicy – otwarte
  Cienie – otwarte
  Upiorna Arystokracja – otwarte
  Lunatycy – otwarte
  Ludzie – otwarte
  Opętańcy – otwarte
  Marionetkarze – otwarte
  Dachowcy – otwarte
  Cyrkowcy – otwarte
  Baśniopisarze – otwarte
  Szklani Ludzie – otwarte
  Strachy – otwarte
  Senne Zjawy – otwarte
  Postaci Specjalne – otwarte

  Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.  » Archiwum X » Karty Postaci » Szarotka
  Poprzedni temat :: Następny temat
  Autor Wiadomość
  Edelweiss
  [Usunięty]
  Wzrost / waga: /
  Wysłany: 11 Lipiec 2018, 19:36   Szarotka

  <link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Amarante&subset=latin,latin-ext' rel='stylesheet' type='text/css'>
  <div style="background: url(https://i.imgur.com/mGUpGei.png) no-repeat top, #0f3b56; width: 450px; padding-top: 300px; padding-bottom: 10px; border: solid; border-color: #3a5d6b; border-radius: 30px; border-width: 2px; color:#63bff8;">

  <div style="font-family: 'Amarante', sans-serif; color: #FF6347; font-size: 25px; text-align: center; margin:0 auto; padding-top: 10px;">
  Podstawowe dane:
  </div>
  <div style="padding-left: 5px; padding-right: 5px;">
  Imię: Edelweiss
  Pseudonim: Edel, Szarotka
  Wiek: ponad 100 lat
  Rasa: Senna Zjawa
  Ranga: Mieszkaniec
  Miejsce zamieszkania: Kraina Luster
  </div>
  <div style="font-family: 'Amarante', sans-serif; color: #FF6347; font-size: 25px; text-align: center; margin:0 auto; padding-top: 5px; ">
  Moce:
  </div>
  <div style="padding-left: 5px; padding-right: 5px;">
  Władza nad metalem - metale w dłoniach Edel zachowują się jak plastelina i posłusznie się wyginają oraz zmieniają kształty wedle jej woli, może również niewielkie kawałki oddzielać jak dołączać do większej masy. Moc ta działa jedynie na metale normalnie występujące w stanie stałym. Im większa jest powierzchnia jak i grubość metalu tym “mniej posłuszny” jest on dziewczynie. Jak obiektów typu latarnia uliczna czy belka konstrukcyjna nie jest w stanie ruszyć, tak zgięcie miecza nie będzie dla niej stanowiło problemu.
  [użycie: 3 posty, odpoczynek: 4 posty]

  Skok - Zjawa potrafi szybko przemieścić się w linii prostej na odległość 3-5m. Podczas skoku zmienia się w błękitną smugę, przez co jest chwilowo nietykalna, jak i jest w stanie przeniknąć przez pomniejsze przeszkody (jak np. drzewo, osoba czy stolik, jednak nie będzie w stanie przeniknąć ścian czy okien), pozostawia też po sobie ślad, który utrzymuje się do końca posta, w którym użyła mocy.
  [Może skoczyć do 3 razy po czym musi odpocząć 4 posty, zaś w przypadku 1-2 skoków musi odczekać 3 posty. Aktywowaną moc musi zużyć w 2 posty, inaczej się resetuje.]
  </div>
  <div style="font-family: 'Amarante', sans-serif; color: #FF6347; font-size: 25px; text-align: center; margin:0 auto; padding-top: 5px;">
  Umiejętności:
  </div>
  <div style="padding-left: 5px; padding-right: 5px;">
  Alchemia - jest to jedna z nielicznych rzeczy, które przyciągnęły uwagę Edel, możliwości jakie dawały eliksiry zachęciły ją do zgłębienia ich tajników. Po latach nauki pod okiem samozwańczej czarownicy stworzenie magicznego wywaru nie sprawia dziewczynie problemu.

  Złotnictwo - dziewczyna od zawsze kochała wszelkiego rodzaju błyskotki, a przytłoczona nudą (i brakiem stałego źródła zarobku) postanowiła się tego fachu nauczyć. Posiada jedynie podstawową wiedzę z poszczególnych kategorii, na jakie składa się złotnictwo, pozwalające jej na na produkcję, naprawę i wycenę biżuterii.

  Łucznictwo - w Krainie Luster ciężko jest przetrwać bez umiejętności bojowych, więc Edelweiss postanowiła poświęcić się sztuce łucznictwa, bowiem ta ze wszystkich sposobów na walkę najbardziej przypadła jej do gustu, a dzięki kilku dekadom treningu stała się dobrym łucznikiem.
  </div>
  <div style="font-family: 'Amarante', sans-serif; color: #FF6347; font-size: 25px; text-align: center; margin:0 auto; padding-top: 5px;">
  Charakter:
  </div>
  <div style="padding-left: 5px; padding-right: 5px;">
  Wiele osób określiłoby ją jako dobrą osobę, na którą zawsze można liczyć. Lecz jest to tylko maska. Ma skrzywiony kręgosłup moralny, czego jest doskonale świadoma. “Wychowała” się otoczona wojną i śmiercią, więc taki widok nie robi na niej żadnego wrażenia. Nie zawaha się zadać komuś bólu czy nawet zabić by osiągnąć swój cel. Jednak nie ujawnia się ze swoimi motywami i niemal cały czas gra kogoś kim nie jest. Potrafi kłamać jak z nut, co też często robi.
  Jest bardzo konsekwentna w swoich czynach, wiele rzeczy stara się przemyśleć i chłodno analizować nim podejmie jakiekolwiek działania. Nie daje się ponieść emocjom, jest bardzo zrównoważoną osobą. Cechuje ją również cierpliwość. Stara się działać jawnie i legalnie, aby nie przyciągać do siebie żadnych podejrzeń.
  Mimo wszystko należy do dość przyjaznych osób, w ten sposób stara się pozyskać potencjalnych sojuszników, kontakty czy osoby, którymi może się wysłużyć. Jej inicjatywa kończy się z momentem, gdy uświadamia sobie, że dana osoba nie jest przydatna. Oczywiście można się z nią zaprzyjaźnić, co należy do trudniejszych zadań, szczególnie, że ciężko się do niej zbliżyć. Jeśli komuś się to uda, zostanie wynagrodzony przyjaciółką wierną i pełną szacunku.
  Edel patrzy na większość osób z góry, chociaż nie daje tego po sobie poznać i nie gardzi nikim bez wyraźnego powodu.
  Skrywa głęboko w sobie uraz do mężczyzn, jednak uzewnętrznia go dopiero, gdy jakiś osobnik płci męskiej nachalnie próbuje przekroczyć granicę.
  Również dwie rasy budzą w niej niechęć, są to Ludzie i Cienie. Ci pierwsi ze względu na bezsensowne wojny zdaniem Edel, a ci drudzy ze względu na bycie naturalnymi wrogami Sennych Zjaw.
  Ma kompleksy na punkcie swojego młodego wyglądu i nie znosi być lekceważona z tego względu, co często jej się przytrafia.
  </div>
  <div style="font-family: 'Amarante', sans-serif; color: #FF6347; font-size: 25px; text-align: center; margin:0 auto; padding-top: 10px;">
  Wygląd zewnętrzny:
  </div>
  <div style="padding-left: 5px; padding-right: 5px;">
  Edelweiss jest wysoką i chudą dziewczyną. Wygląda też bardzo młodo, wiele osób ku smutkowi Zjawy bierze ją za nastolatkę. Posiada brzoskwiniową cerę pozbawioną piegów i pieprzyków. Na owalnej twarzy wyróżniają się jej duże okrągłe pomarańczowe oczy skryte pod gęstymi acz krótkimi i jasnymi rzęsami. Jej nos jest lekko zadarty, a usta bladoróżowe wąskie. Najbardziej charakterystyczną cechą dziewczyny są jednak jej włosy. Nie dość, że czupryna przy jej głowie jest niebieska to reszta jej włosów sięgających do kolan jest zrobiona z wody. Jakby tego było mało pływają tam cztery złote rybki. Mimo swego dziwacznego wyglądu zachowują się jak normalne włosy, a rybek nie sposób dosięgnąć, a jeśli komuś już udało się niemal złapać jedną z nich, ta rozpływała się w pomarańczową plamę by zmaterializować się w innym miejscu swego “zbiornika wodnego”.
  Senna Zjawa uwielbia eleganckie ubrania o prostym kroju, pozbawione wszelakich wstążeczek, falbanek i koronek. Uważa, że to niepraktyczne. Poza tym zdecydowanie woli sama dobierać dodatki i biżuterię do swojego stroju. Nie lubi też długich i mocno zabudowanych ubrań, więc reguły można ją spotkać, w krótkich spodenkach czy spódniczce, jak i w t-shirtach i bluzkach z ramiączkami. Chyba, że zostanie zmuszona do innego ubioru przez okoliczności.
  </div>
  </div>
     Upiorny Arystokrata

  Godność: Jego Wysokość Arcyksiążę Rosarium, Lord Protektor Krainy Luster
  Wiek: Niektórzy czynami starają się dowieść, że zbyt długo już Rosarium żyje na tym świecie, choć on sam jest odmiennego zdania.
  Rasa: Upiorny Arystokrata
  Lubi: Równy krok marszowy arcyksiążęcych legionów, które białą i czerwoną różę niosą do najdalszych zakątków krainy luster; zapach kwiatów w ogrodach Różanego Pałacu i spokojny szum fontann.
  Nie lubi: Nieposłuszeństwa i fałszywych idei, niszczących piękno niewinnych oczu, niegdyś szczęścia tylko pragnących.
  Wzrost / waga: 178 / 70
  Aktualny ubiór: .
  Znaki szczególne: Tykowość
  Pod ręką: Złoty zegarek kieszonkowy
  Bestia: Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae)
  Nagrody: Lustrzany Pierścień, Zegarmistrzowski Przysmak, Nić Opętania, Lodowy Klejnot, Kamień Duszy, Umbraculum
  SPECJALNE: Administrator, Mistrz Gry | Mister Spectrofobii 2011, Najlepszy Pisarz 2012
  Dołączył: 28 Gru 2010
  Posty: 1342
  Wysłany: 12 Lipiec 2018, 17:11   

  Po wprowadzeniu poprawek mogę zaakceptować...


  Akcept!
  _________________

  *****
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Nie możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Możesz załączać pliki na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do:    Copyrights © by Spectrofobia Team
  Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

  Forum chronione jest prawami autorskimi!
  Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

  Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
  Template AdInfinitum
  Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9