• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Kartoteka » Kontakt » Kancelaria Arcyksiążęca
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
     



    Upiorny Arystokrata

    Godność: Jego Wysokość Arcyksiążę Rosarium, Lord Protektor Krainy Luster
    Wiek: Niektórzy czynami starają się dowieść, że zbyt długo już Rosarium żyje na tym świecie, choć on sam jest odmiennego zdania.
    Rasa: Upiorny Arystokrata
    Lubi: Równy krok marszowy arcyksiążęcych legionów, które białą i czerwoną różę niosą do najdalszych zakątków krainy luster; zapach kwiatów w ogrodach Różanego Pałacu i spokojny szum fontann.
    Nie lubi: Nieposłuszeństwa i fałszywych idei, niszczących piękno niewinnych oczu, niegdyś szczęścia tylko pragnących.
    Wzrost / waga: 178 / 70
    Aktualny ubiór: .
    Znaki szczególne: Tykowość
    Pod ręką: Złoty zegarek kieszonkowy
    Bestia: Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae)
    Nagrody: Lustrzany Pierścień, Zegarmistrzowski Przysmak, Nić Opętania, Lodowy Klejnot, Kamień Duszy, Umbraculum
    SPECJALNE: Administrator, Mistrz Gry | Mister Spectrofobii 2011, Najlepszy Pisarz 2012
    Dołączył: 28 Gru 2010
    Posty: 1341
    Wysłany: 9 Grudzień 2014, 20:09   Kancelaria Arcyksiążęca  

    Listy bez znaczka produkcji T&T zostaną spalone.
    _________________

    *****
     



    Nocny Muzykant

    Stowarzyszenie Czarnej Róży: Różana Czarownica
    Godność: Marionette
    Wiek: 22
    Rasa: Kotek z Czarnobyla
    Lubi: Dobrą herbatkę *-*
    Wzrost / waga: 167/45
    Aktualny ubiór: Mundur SCR http://i.imgur.com/J2Yu3Yx.jpg
    Znaki szczególne: dwa lwie ogony
    Pod ręką: Drewniany flet, sztylet
    Broń: Sztylet
    Bestia: Innocenza (Luna)
    Nagrody: fiolka czaru Słoneczny Psikus (jednorazowego użytku), Bolerko Niewidko, Korale Zamiarne, Zegarmistrzowski przysmak (2szt.)
    SPECJALNE: Mistrz Gry, Strażnik spisów
    Dołączyła: 30 Maj 2015
    Posty: 805
    Wysłany: 12 Sierpień 2015, 08:51     

    Cytat:
    Do Jego Wysokości
    Lorda Protektora Krainy Luster,
    Arcyksięcia Agasharra Rosarium

    Szanowny Arcyksiąże, jestem nowym kotem Czarnej Róży. Nazywam się Marionette.
    Jestem w Stowarzyszeniu Czarnej Róży od niedawna. Dark zwerbowała mnie osobiście. Jednak Było to już po tym jak opuściła Różaną Wieże, więc nigdy tam jeszcze nie byłam. Jednak zjawię się na każdy rozkaz.

    Z wyrazami szacunku
    Marionette
    _________________

    Cynthia Summers
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 13 Listopad 2015, 18:04     

    Źle się dzieje w państwie duńskim.
    Tak powiedziałaby Cindy, gdyby pamiętała Szekspira i miała jaśniejszy pogląd na sprawę.
    Po dłuższej walce z negatywnymi emocjami i uspokojeniu dłoni by być zdolną pisać, poniższą treść listu, spisaną starannie na murach więziennych, przekazała strażnikowi więziennemu do przekazania adresatowi przednio otrzymanego listu:


      Prywatna Maskotka Wspaniałej Czarnej Róży
      i Różana Czarownica Stowarzyszenia
      Cynthia Summers

      Byłabym wielce rad z odwiedzenia Wspaniałej Przywódczyni, a zarazem jest to mój obowiązek (z uwagi na rolę prywatnej maskotki pełnionej dla jej Pomyślności), lecz jestem więziona w celi przez podległych Rosarium strażników. Tę niedorzeczność prosiłabym o niezwłoczne wyjaśnienie i nadanie mi pełnej swobody, tak abym bez trudów swoją Najwspanialszą Panią mogła odwiedzić.
      Prośbę swoją motywuję tym, że zamierzam osobiście stawić się w Różanym Pałacu celem omówienia dokonanych przeze mnie prac w imieniu Stowarzyszenia oraz prezentowanej (rzecz jasna nienagannej) postawy.

      Pragnę także zaznaczyć, że moja długotrwała obecność w więziennych ścianach wpływa negatywnie na powierzone mi osobiście zadania (w czasie realizacji których zaszła pomyłka ze strony gwardzistów), toteż spodziewam się nagłej i zdecydowanej odpowiedzi ze strony Upiornego Arystokraty, Rosarium.
      Wszelka negatywna odpowiedź, a w konsekwencji dalsze moje przebywanie tutaj, może mieć fatalne skutki w interesach Stowarzyszenia oraz samej Czarnej Róży. Uznam to także za zdradę Jej Wspaniałości.

      C. Summers
    Dodge
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 10 Kwiecień 2016, 02:36     

    Marionetka z Krainy Luster,
    Christensen Killer.

    Do Jego Wysokości
    Lorda Protektora Krainy Luster,
    Arcyksięcia Agasharra Rosarium Rosarium.

    Witam. Jestem obecnie rozpoznawalny jako Dodge. Chciałbym dołączyć do Stowarzyszenia Czarnej Róży. Walczyłem już ze Światem Ludzi dla Krainy Luster. Właściwie to, po to zostałem stworzony. Wojna się skoczyła lata temu, ale chciałbym wspomóc organizację moim doświadczeniem i całym sobą. Mam nadzieję, że moja kandydatura zostanie rozpatrzona i uznasz o Panie, że moje doświadczenie oraz zapał może wspomóc SCR. Pokornie proszę i kłaniam się po pas.
    Z wyrazami szacunku.
    Dodge.
    Irina
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 14 Sierpień 2016, 23:03     

    Cytat:
    Do Jego Wysokości
    Lorda Protektora Krainy Luster,
    Arcyksięcia Agasharra Rosarium

    Sprawozdanie z tajnej misji SCR


    Cel misji: spotkanie z informatorem i uzyskanie informacji o zamiarach piratów
    Okoliczności: Szkarłatna Otchłań, Bar Lustrzane Odbicie znajdujący się na Lewitującym Osiedlu, wieczór godzina 18:47
    Uczestnicy: Lady Irina de Ladelle
    Dnia dzisiejszego wysłana zostałam na przeprowadzenie tajnej misji dotyczącej pozyskania informacji na temat obecnego zagrożenia ze strony piratów. Na umówione spotkanie z informatorem przybyłam nieco przed czasem. Znakiem umownym była biała róża leżąca na stoliku. Ubrana byłam w czerwony strój składający się z marynarki i wysokich kozaków. Człowiek- informator odziany był w stare, poszarpane szaty. Typowe dla członków pirackiej załogi. Kim był mężczyzna i co w rzeczywistości miał do powiedzenia nie jestem w stanie określić, ponieważ jak się okazało na miejscu gdy podeszłam do stolika był martwy. Po chwili do moich uszu dobiegł odgłos wystrzału z broni palnej, tudzież sześciostrzałowca trzymanego w dłoni Kapitana Czarnozębego. Zostałam postrzelona w prawy bok. Rana nieco krwawiła. W tym momencie wszyscy klienci baru uciekli pod ściany, a w centrum zjawili się uzbrojeni ludzie którzy nijak nie byli ustawieni w formacji bojowej, a rozsypani po całej sali. Mężczyzna który zorganizował zasadzkę przedstawił się jako Kapitan Czarnozęby. Cechowały go czarne niczym smoła zęby i sztuczna ręka, oraz opaska na lewym oku. Odrzucił opróźnioną butelkę i począł wyśmiewać organizacje Czarnej Róży mówiąc między innymi, że chowany się jak tchórze za maskami, a przeżyłam jedynie dlatego, żeby przekazać jego wizerunek reszcie organizacji. Był bardzo pewny siebie. Mężczyzna napotkał się z moim sprzeciwem na co odpowiedział zastrzeleniem losowego człowieka. Potem rozpoczął monolog który powtarzałam bez przerwy by dokładnie przekazać wszystko co do słowa. Cytuje;
    Chcemy wolnej Otchłani, bez pańskich flotylli niszczącej drobnych kapitanów. Chcemy Otchłani bez panów i plugawych Róż czy Szajek. Każdy wart będzie tyle, na ile zapracuje ciężką pracą własnych rąk, nikt nie będzie nazywany równym jeżeli będzie leniwym darmozjadem. Śmierć głupcom walczącym o równość obiboków i parszywych leni! Nie pozwolimy też by obcy zniszczyli raj swobody, każdemu kto pomaga ludzkim gnidom sam łeb odstrzelę. Śmierć Kompaniji, Śmierć Stowarzyszeniu, Śmierć Szajce, Śmierć Anarchii i Śmierć Morii, niech żyją wolni ludzie - Szkarłatni piraci!
    Z czego wynika, że piraci posługują się motywem uwolnienia Krainy Luster od wszelkiej władzy i nierówności, co osobiście uważam za przykrywke prawdziwych celów. Być może chodzi o wyeliminowanie członków organizacji i organów władzy którzy mogliby zagrozić działanią pirackiej załogi.
    Następnie pozwolił mi odejść lub walczyć. Mój stan zdrowia nie pozwalał na podjęcie takich kroków, więc udałam się do Różanej Wieży gdzie zostałam dokładnie opatrzona. Zostałam pożegnana rozpoczęciem morderstw i rabunku lokalu. Bar obecnie jest w ruinach.
    Z góry kieruje słowa przeprosin za wszelkie niedociągnięcia jakie może zawierać ten list.

    Z wyrazami szacunku,
    Oczekująca kolejnych rozkazów,
    Lady Irina De Ladelle

    List wysłany priorytetem i oznakowany pieczęcią SCR
     



    Dręczyciel

    Stowarzyszenie Czarnej Róży: Członek
    Godność: Gawain Keer
    Wiek: Wygląda na około 30 lat.
    Rasa: Cień
    Lubi: Śliwkową nalewkę, fiolet
    Nie lubi: Gotować, ślimaków, niespodzianek
    Wzrost / waga: 183 cm / 76 kg
    Aktualny ubiór: Czarna koszula, czarne spodnie, czarne sztyblety, połówka Blaszki + medalion z puklem włosów Yako (w kieszeni): https://i.imgur.com/xOQrcNC.jpg//
    Znaki szczególne: Czarne twardówki oczu, bursztynowe tęczówki
    Zawód: Najemnik do prac wszelakich, zielarz
    Pod ręką: klucz do domu Yako i mieszkania, pieniądze
    Broń: Sztylet, kusza
    Bestia: Furor (Furbo), Kapeluterek
    Nagrody: Blaszka Zmartwienia
    Stan zdrowia: Zszargane nerwy
    SPECJALNE: Administrator Pomocniczy, Moderator
    Dołączyła: 09 Paź 2016
    Posty: 586
    Wysłany: 15 Październik 2017, 15:52   Re: Kancelaria Arcyksiążęca  

    Cytat:
    Do Jego Wysokości
    Lorda Protektora Krainy Luster,
    Arcyksięcia Agasharra Rosarium

    RAPORT KOŃCOWY
    STOWARZYSZENIE CZARNEJ RÓŻY
    Różana Wieża


    Cel operacji:
    Raport zwiadowczy, przekazany przez posterunek na Kryształowym Pustkowiu, wskazał obecność oddziału MORII na terenie opuszczonej kopalni należącej do rodu Roitelette.
    Likwidacja oddziału.

    Członkowie operacji:
    Gawain Keer - członek
    Daniel Kessler - członek
    Furor - Furbo Gawaina Keera

    Przebieg operacji:

    1. Czynności wstępne:
    Meldunek na posterunku na Kryształowym Pustkowiu, odbiór ekwipunku, transport do obiektu. Wejście na teren.

    2. Ocena stanu ogólnego obiektu:
    Status kopalni jako opuszczonej uznaje się za nieobowiązujący, a sam obiekt za wysoce niestabilny. Na jego terenie zaobserwowano zjawiska wskazujące na występowanie groźnych gatunków oraz działalność lustrzan.
    Zaobserwowano liczne ciała lotnych naczelnych. Obrażenia nie zostały powiązane z działalnością oddziału MORII. Przyczyna nieznana.
    Odnaleziono ciało lustrzanina. Tożsamość nieznana. Obrażenia wskazują na śmierć poprzez rozszarpanie.
    Zanotowano obecność ogromnej bestii w niższych częściach kopalni, zlikwidowana przez ludzi prawdopodobnie przy użyciu materiałów wybuchowych.

    3. Przebieg starcia:
    Napotkanie zbrojnego oddziału czterech ludzi zlokalizowanego w dużej jaskini przy wyjściu jednego z tuneli. Eliminacja jednego z celów. Próba znalezienia osłony przez członków operacji. Otwarcie ognia karabinowego przez wroga. Ranienie wroga poprzez użycie mocy z jednoczesnym otrzymaniem obrażeń. Zastosowanie materiałów wybuchowych. Rozbrojenie przez agenta Kesslera, utrata broni u obu oddziałów. Ewakuacja z miejsca operacji.

    4. Czynności końcowe:
    Ocena stanu zdrowia członków misji:
    Agent Keer: trzy rany postrzałowe, mocne krwawienie,
    Agent Kessler: jedna rana postrzałowa, stan stabilny
    Furbo - nie stwierdzono obrażeń

    Zaopatrzenie urazów w warunkach polowych przez agenta Kesslera. Meldunek na posterunku. Powrót do Różanej Wieży.
    Przydzielenie medyka, Julii Renard. Zaopatrzenie urazów.

    Ocena skuteczności operacji:
    Nie da się jednoznacznie stwierdzić eliminacji wszystkich celów. Potwierdzono zgon jednego z nich, ciężkie obrażenia drugiego, natomiast status pozostałych dwóch pozostaje nieznany.
    Wróg posiadał przewagę liczebną oraz technologiczną.
    Zaleca się przeprowadzenie operacji mającej na celu stwierdzenie faktycznego statusu oddziału wskazanego do likwidacji.

    Uwagi końcowe:
    Zaleca się przeprowadzenie ewaluacji posterunku zlokalizowanego na Kryształowym Pustkowiu.
    Raport zwiadowczy nie zawierał informacji odnośnie charakteru i liczebności oddziału. Zanotowano jedynie jego obecność i wtargnięcie na teren kopalni.
    Brak wykwalifikowanego medyka na terenie placówki.

    Zaleca się zmianę dotychczas stosowanych środków, szkolenia z zakresu posługiwania się bronią palną oraz szkolenia pozwalające członkom Stowarzyszenia Czarnej Róży na poszerzenie wiedzy na temat technologii Świata Ludzi.

    Z wyrazami szacunku
    Gawain Keer


    *pieczęć Stowarzyszenia Czarnej Róży*
    _________________





    Trucicielka Serc

    Stowarzyszenie Czarnej Róży: Maskotka
    Godność: Julia Renard
    Wiek: Wiualnie 18
    Rasa: Lisi Opętaniec
    Lubi: Liiiiski *-*, kakao
    Nie lubi: Grzybów
    Wzrost / waga: 173/60
    Aktualny ubiór: Turkusowa sukienka do połowy uda, brązowe, wiązane sandałki na lekki obcasie.
    Znaki szczególne: Lisie rude uszy i ogon, długie rude włosy oraz perłowe pierzaste skrzydła z rudymi końcówkami piór
    Pod ręką: Niechniurka - Kropka
    Nagrody: Korale Zamiarne, Blaszka Zmartwienia, Czarodziejska Wstęga, Prezentełko, Kula Pomocna, Bursztynowy Kompas
    Stan zdrowia: Zakwasy po jeździe konnej, rozcięcie na kości policzkowej
    Dołączył: 05 Cze 2016
    Posty: 601
    Wysłany: 15 Październik 2017, 17:46     

    Tuż przed tym, jak do Kancelarii Arcyksięcia dostarczono raport Gawaina Keera, dotarł protokół medyczny, związany z tą samą sprawą:

    1 strona
    2 strona

    Wraz z protokołem dostarczono pociski oraz zwolnienie lekarskie pacjenta.

    *Pieczęć Stowarzyszenia Czarnej Róży*
    _________________

     



    Niespełniony Marzyciel

    Stowarzyszenie Czarnej Róży: Członek
    Godność: Daniel Kessler
    Wiek: wizualnie około 30 lat
    Rasa: Marionetkarz
    Lubi: Mleko, Marionetki, Kapeluszników
    Nie lubi: Tych, którzy nie lubią mleka; podejrzliwy wobec Dachowców
    Wzrost / waga: 196
    Aktualny ubiór: Normalnie : Niepozorny płaszcz, którym postać okrywa swój mundur, plus czapka, przypominająca sarmacką. Wojskowe buty. Fabuła (Eden) : dziwaczna mieszanka munduru pruskiego z mundurem admiralskim. Włosy przefarbował... albo oblał się jakimś kwasem który mu zmienił barwę włosów przy malowaniu marionetki. Nieważne!
    Znaki szczególne: Krzaczaste brwi
    Zawód: Astrolog
    Pod ręką: Luneta, amulet przedstawiający czarną kulę, srebrna łyżka
    Broń: Pałasz i sztylecik
    Stan zdrowia: Zdrowy, obecnie nie choruje. Ran również brak
    Dołączył: 29 Lip 2016
    Posty: 171
    Wysłany: 16 Październik 2017, 18:30     

    Cytat:
    Do Jego Wysokości
    Lorda Protektora Krainy Luster,
    Arcyksięcia Agasharra Rosarium

    Raport z misji w Opuszczonej Kopalni (xxx) mieszczącej się w Krainie Luster


    Agent Stowarzyszenia Czarnej Róży, niżej podpisany, melduje, iż
    powierzone zadanie, polegające na zwiadzie i wyeliminowaniu zagrożenia
    ze strony obcej siły (agenci z Krainy Ludzi)
    w nieznanej pierwotnie silne, potem
    jak się okazało, w sile czterech zawodowych żołnierzy
    których imion ni tożsamości nie poznano
    uzbrojonych w karabiny maszynowe, granaty i inną broń
    zdolną do szybkiej eliminacji wyznaczonych celów
    w miejscu zwanym Opuszczoną Kopalnią mieszczącą się w Krainie Luster
    na terytorium podlegającym Lustrzanej i Arcyksiążęcej władzy,
    które do wykonania zostało przeznaczone dwóm agentom SCR
    Danielowi Kesslerowi, Marionetkarzowi; oraz
    Gawainowi Keerowi, Cieniowi, wraz z Furbo wabiącym się Furor
    uzbrojonymi w odpowiednio do sytuacji adekwatne uzbrojenie
    zostało pomyślnie wykonane

    Po otrzymaniu zadania razem z tow. Gawainem Keerem udano się na miejsce i przeprowadzono zwiad w kopalni (xxx), który przyniósł odkrycie zbrojnego małego oddziału nieprzyjaciela.
    Nieznane są motywy ani działania wstępnie podjęte przez obcą siłę.
    Po zidentyfikowaniu problemu w ramach grupy zwiadowczej podjęto decyzję o eliminacji przeciwnika na miejscu, korzystając z odpowiedniej sytuacji i warunków.
    W ostatecznym rozrachunku doszło do walki, w której doszło do eksplozji wiązki dynamitów, która pewnikiem zabiła cały oddział nieprzyjaciela.
    Grupa zwiadowcza udanie teleportowała się spoza obszar wybuchu.
    Dokładniejszy opis samego zwiadu i walki pozostawia się w rękach agenta Gawaina Keera ze względu na jego lepszą percepcję w ciemnościach,
    a odpowiednie opisanie sytuacji medycznej po misji pozostawia się skierowanemu do agentów medykowi.

    Ja, niżej podpisany Daniel Kessler, zaświadczam o prawdzie opisanej przeze mnie sytuacji.
    Z wyrazami szacunku i chwaląc Wielkość Wspaniałego Oleandra,
    D.K.
     



    Subtelny Kłamca

    Stowarzyszenie Czarnej Róży: Członek
    Godność: Vyron Gravven Laraziron
    Wiek: Wygląda na 25 lat
    Rasa: Upiorny Arystokrata
    Lubi: Wystawne bale, turnieje, polowania, dworskie intrygi, bezwarunkowe posłuszeństwo, być w centrum uwagi
    Nie lubi: Nieposłuszeństwa, braku szacunku, istot niższego stanu
    Wzrost / waga: 182 / 72
    Aktualny ubiór: Na co dzień: https://i.pinimg.com/564x/0b/61/72/0b617208c5988c161ee8ef26f52f91f4.jpg W trakcie wykonywania zadań: http://i65.tinypic.com/a4lm9x.jpg
    Pod ręką: Pałasz, sztylet (w bucie), sakiewka pełna kryształowego piasku, sakiewka z pieniędzmi, bransolety z krzyształami na nadgarstkach i kostkach oraz medalion z dużym krzyształem
    Broń: Pałasz i sztylet (w bucie)
    Bestia: Kapeluterek
    Stan zdrowia: Zdrowy
    Dołączył: 14 Lis 2017
    Posty: 40
    Wysłany: 12 Luty 2018, 00:58     

    Cytat:

    Do Jego Wysokości
    Lorda Protektora Krainy Luster,
    Arcyksięcia Agasharra Rosarium


    Raport z zatrzymania członka - zwiadowcy MORII na terenie Baru „Lustrzane Odbicie”



    Wynik:

    Zadanie zakończone powodzeniem.
    Zadanie wykonane bez strat własnych.
    Obiekt ujęty i dostarczony do miejsca przeznaczenia z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności.


    Przebieg:
    We wskazanej lokalizacji ujawniono ślady obecności dwóch istot, jak wynika ze wstępnego wywiadu, kobiety i mężczyzny. Mężczyzna wszedł do tunelu, którego wejście znajdowało się w pokoju. Z ostatnich słów zatrzymanej wynika, że poszedł on szukać czegoś co nazywa się „One Piece”. Uwaga ta była prawdopodobnie jedynie kpiną ze strony zatrzymanej, jednak zaleca się dokładną weryfikację i badanie przy okazji przesłuchania. Jak stwierdziła zatrzymana, mężczyźnie, który był jej towarzyszem prawdopodobnie coś się stało, jednak informacja nie została zweryfikowana ze względu na konieczność zabezpieczenia zatrzymanej jako współpracownika MORII. W związku z brakiem większej ilości ludzi, których można by posłać do sprawdzenia korytarza, wejście do tunelu zabezpieczono wielowarstwową, kryształową ścianą. W tym miejscu należy zaznaczyć, że zatrzymana jest prawdopodobnie Opętańcem typu Nona Mgła, zatem jej ucieczka z nieszczelnego pomieszczenia, jakim był Bar ,,Lustrzane Odbicie'' była bardzo prawdopodobna, a pozostawienie jej samej bez straży - nie wskazane.
    Nie są znane moce, którymi dysponuje zatrzymana.
    Kobietę przeszukano, rozbrojono, zasłonięto oczy i przetransportowano do więzienia. Strażnik lochów pokwitował odbiór przedmiotów znalezionych przy zatrzymanej i przejęcie więźnia.

    Przy zatrzymanej zabezpieczono:
    - miecz szt. 1
    - krzyż MORII szt. 1 (na wszelki wypadek został zapieczętowany w krysztale)
    - rzeczy osobiste w tym ubrania


    Cela została uszczelniona przez stworzenie kryształowej bańki wewnątrz pokoju, z dwoma niewielkimi otworami wentylacyjnymi od strony wizjera. Do rozbicia ściany pozostawiono specjalne narzędzie w postaci kryształowego młotka.

    Uwagi dodatkowe:
    Na dodatkową uwagę zasługuje postawa przydzielonego mi pomocnika – Pana Puśka. Wykazał się on doskonałym opanowaniem, operatywnością, umiejętnością obserwacji i pracy zespołowej.

    Z poważaniem i szlacheckim pozdrowieniem,
    Lord Viridian
    _________________




    #3FFF00


    W trakcie wykonywania obowiązków SCR

    Zbroja codzienna
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  
    Szybka odpowiedź

    Użytkownik: 
               

    Wygaśnie za Dni
     
     



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 10