• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
  • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
    Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
  • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
  • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
  • Skarb Pompei
  • Zmrożone Serce


    Zapisy:
  • Chwilowo brak

    Zawieszone:
  • Brak
  • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

    SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

    Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

    Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

    W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

    Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

    Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

    ***

    Drodzy użytkownicy z multikontami!
    Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
    .
    Marionetki – otwarte
    Kapelusznicy – otwarte
    Cienie – otwarte
    Upiorna Arystokracja – otwarte
    Lunatycy – otwarte
    Ludzie – otwarte
    Opętańcy – otwarte
    Marionetkarze – otwarte
    Dachowcy – otwarte
    Cyrkowcy – otwarte
    Baśniopisarze – otwarte
    Szklani Ludzie – otwarte
    Strachy – otwarte
    Senne Zjawy – otwarte
    Postaci Specjalne – otwarte

    Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.



    » Informacje & Zapisy » Konkursy » Czwarta Wielka Gala Złotych Olesiów
    Poprzedni temat :: Następny temat
    Autor Wiadomość
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 29 Czerwiec 2015, 17:48   Czwarta Wielka Gala Złotych Olesiów  

    Wielka Gala Złotych Olesiów

    Witamy wszystkich serdecznie na kolejnej odsłonie Wielkiej Gali Złotych Olesiów! Do kogo w tym roku powędrują zaszczytne tytuły? Czy starzy zwycięzcy utrzymają swoje pozycje, a może zostaną zastąpieni przez nowe, barwne postacie? O tym zadecydujecie Wy! Przyszła pora, aby wytypować swoich faworytów spośród mieszkańców Drugiej Strony Lustra (i nie tylko!) w aż szesnastu kategoriach.

    ● Na kogo mogę oddać głos?
    Głosować możecie na każdego aktywnego na forum gracza, posiadającego zaakceptowaną Kartę Postaci. Można głosować na siebie, tylko prosimy nie przesadzać. ;)
    ● Kto może głosować?
    Każdy użytkownik Spectrofobii, który posiada zaakceptowaną Kartę Postaci.
    ● Jak głosować?
    Wystarczy wypełnić umieszczony poniżej formularz, wpisując nick swojego kandydata w danej kategorii (jedna kategoria = jedna postać). Jeżeli po dodaniu posta rozmyślicie się lub będziecie chcieli kogoś dopisać, spokojnie możecie. Posty można edytować do czasu, aż temat zostanie zamknięty – oznacza to, że administracja zaczęła liczyć głosy.
    Kod:
    [b]Najciekawsza postać żeńska:[/b]
    [b]Najciekawsza postać męska:[/b]
    [b]Najciekawsza postać dziecięca:[/b]
    [b]Najciekawsza postać dobra:[/b]
    [b]Najciekawsza postać zła:[/b]
    [b]Najbardziej milutka postać:[/b]
    [b]Najbardziej ekscentryczna postać:[/b]
    [b]Najzabawniejsza postać:[/b]
    [b]Najbardziej zwariowana postać:[/b]
    [b]Najbardziej poważna postać:[/b]
    [b]Najbardziej gapowata postać:[/b]
    [b]Najseksowniejsza postać:[/b]
    [b]Najbardziej wojownicza postać:[/b]
    [b]Najciekawsza Postać Specjalna:[/b]
    [b]Najbardziej przerażająca postać:[/b]
    [b]Najwredniejsza postać:[/b]

    Za około tydzień-dwa administracja policzy głosy i każdy z szesnastu zwycięzców otrzyma statuetkę Złotego Olesia oraz upominek w postaci drobnego, magicznego przedmiotu.
    Sofia
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 3 Lipiec 2015, 13:56     

    Dobra, skoro jakoś nikt nie chce być pierwszy to ja się postaram. xD Ewentualne puste pola najwyżej będę uzupełniać gdy znajdę na to pomysł. |D

    Najciekawsza postać żeńska: Nasza stracho-kocica Anastasia za te wszystkie zmiany, sekrety i komplikowanie życia sobie i wszystkim wokół.
    Najciekawsza postać męska: Za te wszystkie wady i pewną prawdziwość w nich zawartą - Eliot.
    Najciekawsza postać dziecięca: Mamy aktualnie jakieś aktywne dziecko? |D Bo Dee Dee to już pod to raczej nie podciągnie. x'D
    Najciekawsza postać dobra: Ten moment, gdy zastanawiasz się, kto być może nie będzie cię próbował uświadomić, że jego postać wcale nie jest dobra, tylko tak się wydaje. Cóż, lekko przymuszona, ale istniejąca działalność na rzecz uciśnionych nominuje do tego miejsca Sophie.
    Najciekawsza postać zła: Specjalna nominacja za zesłanie na świat plagi zombie i nie powiedzenie mi o tym, przez co nie mogłam przyłożyć ręki do tego, że te zombie się stały dla Olka!
    Najbardziej milutka postać: To oczywiste, że Samael! Hebiś już nie jest postacią milutką, więc muszę się zastanowić i poczytać dokładniej różne sesje. ._.
    Najbardziej ekscentryczna postać: Mało kto nosi się w ubraniach a'la męska dziwka bliski wschód w wyobrażeniu mangaków, przy okazji mając długie włosy, będąc mężczyzną i ekstrawagancko tłukąc sobie ludzików na nielegalnym ringu... Więc myślę, że jeśli wstawię tu Samaela to nikt się nie obrazi. xD
    Najzabawniejsza postać: Wyleciało mi z głowy o kim myślałam. @@
    Najbardziej zwariowana postać: Powiedzmy, że na ten moment stawiam na Liu aczkolwiek, coś mi chodzi po głowie, że to nie do końca o ten typ zwariowania chodzi. Punkt, który jeszcze przemyślę. :v
    Najbardziej poważna postać: Hm, zdaje się, że Svart.
    Najbardziej gapowata postać: Didi już za gapę nie robi... No to Abdio.
    Najseksowniejsza postać: Raccon bo Gilbert i ten avek z plecami to była perfekcja. *q*
    Najbardziej wojownicza postać: Biorąc pod uwagę co się wyprawia na misji to Sonka choć pewnie niedługo Wyścig zmieni u mnie to wrażenie. x'D
    Najciekawsza Postać Specjalna: Mały wybór jest mały. Mirana.
    Najbardziej przerażająca postać: Jeszcze nikt nie sprawił, że na plecach poczułam ciary, lub choć trochę napięcia co to będzie co to będzie, także wracam do podpunktu "muszę poczytać sesje dokładniej".
    Najwredniejsza postać: Była by Melissa... Ale nie nominuję postaci, którą wcięło. :v Punkt do przemyślenia.
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 3 Lipiec 2015, 16:26     

    Co jest, ludzie? Głosujemy!

    Najciekawsza postać żeńska: Seamair.
    Najciekawsza postać męska: Duma.
    Najciekawsza postać dziecięca: Chyba nie ma u nas ostatnio zbyt wielu postaci-dzieci.
    Najciekawsza postać dobra: Sofia.
    Najciekawsza postać zła:
    Najbardziej milutka postać: Lucy. Przynajmniej wydaje się urocza!
    Najbardziej ekscentryczna postać: Elyan, bo czy jest coś bardziej ekscentrycznego, niż rozbrajający uśmiech w stylu Glasgow w połączeniu z tentaclami wyłażącymi z pękającego brzucha?
    Najzabawniejsza postać: Dee Dee.
    Najbardziej zwariowana postać: Charles.
    Najbardziej poważna postać: Abraham.
    Najbardziej gapowata postać:
    Najseksowniejsza postać: Zgodnie z odwieczną tradycją forum, dałbym Olka, ale chyba tym razem zostawię tę kategorię pustą, bo głupio nominować siebie 2 razy. XD A nikt nie jest seksowniejszy od Olka, bo to fizycznie niemożliwe.
    Najbardziej wojownicza postać: Sophie Bugs.
    Najciekawsza Postać Specjalna: Mirana. I tak chyba nie ma innej aktywnej Postaci Specjalnej. xD
    Najbardziej przerażająca postać:
    Najwredniejsza postać: Ymel. Zdecydowanie, zwłaszcza na SB.
     



    Topielica

    Karciana Szajka: Pik
    Godność: Anastasia Hebi Charlton
    Wiek: martwi czasu nie liczą
    Rasa: Martwy kot. Strach
    Lubi: zazdrość, bestie, różne dziwadła, określać wszystko uroczym
    Nie lubi: wody, ptaków, świata ludzi
    Wzrost / waga: 169 cm/47 kg
    Aktualny ubiór: fabuła: https://i.imgur.com/bkCCiaT.jpg rozpuszczone włosy, srebrny łańcuszek z wisiorkiem w kształcie pika
    Znaki szczególne: kocie uszy, ogon, po trzy siekacze w każdej ćwiartce uzębienia, dłuższe kły, blizna na szyi.
    Zawód: miłosny
    Pan / Sługa: - / Mirana
    Pod ręką: fabuła: Bezdenna sakwa, a w niej wszystko, czego dusza zapragnie + z magicznych: Bursztynowy kompas, Czarodziejska wstęga, Animicus. Furbo, sztylet.
    Broń: sztylet http://i.imgur.com/iJELfXH.jpg
    Bestia: Furbo (Brzask), Schedel (Ceset)
    Nagrody: Umbraculum, Latająca Miotła, Animicus, Bursztynowy Kompas, Czarodziejska Wstęga, Kamień Duszy, Lustrzany Pierścień, Generis Collare, Bezdenna Sakwa, Zegarmistrzowski przysmak (5 szt.), Kosmata Brosza, Blaszka Zmartwienia, Rubinowe Serce, Tęczowa Różdżka, Korale Zamiarne, Cukrowe Berło, Bolerko-niewidko, Krwawa Broszka
    Stan zdrowia: przeziębiona, ha!
    Kryształ: 2,7g (nieoszlifowany)
    SPECJALNE: Mistrz Gry (okres próbny) | Odkrywca Drugiej Strony Lustra
    Dołączyła: 09 Mar 2014
    Posty: 535
    Wysłany: 3 Lipiec 2015, 17:52     

    Najciekawsza postać żeńska: Anastasia
    Najciekawsza postać męska: Samael
    Najciekawsza postać dziecięca: hahah dzieci Vegi uciekły xD
    Najciekawsza postać dobra: Sofia
    Najciekawsza postać zła: Abraham nie mogę doczekać się sesji :3
    Najbardziej milutka postać:
    Najbardziej ekscentryczna postać: Ymel
    Najzabawniejsza postać: Dee Dee
    Najbardziej zwariowana postać: Vega
    Najbardziej poważna postać: Svart
    Najbardziej gapowata postać: Eliot
    Najseksowniejsza postać: Oleander, co by tradycji było za dość
    Najbardziej wojownicza postać: Sophie Bugs
    Najciekawsza Postać Specjalna: Mirana
    Najbardziej przerażająca postać:
    Najwredniejsza postać: Iskra
    _________________
    Dee Dee
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 3 Lipiec 2015, 18:54     

    Pozwolę sobie wstawić to co będę mieć, a ewentualnie sobie dopiszę potem!

    Najciekawsza postać żeńska: Anastaśka
    Najciekawsza postać męska:A ja tu wyskoczę z Falconem. Bo wiem bo z nim piszę.
    Najciekawsza postać dziecięca:... jakby się mentalnie liczyło... xD
    Najciekawsza postać dobra: Sofia
    Najciekawsza postać zła: Pan Snajper w wykonaniu Noriego xD *a tak ryly to przemyśli*
    Najbardziej milutka postać: ... ._.
    Najbardziej ekscentryczna postać: Samael to jednak ma w sobie to coś xD
    Najzabawniejsza postać: Ja. Znaczy się Dee Dee xD
    Najbardziej zwariowana postać: Ymel xD Nie rzuca może ona gaśnicami czy coś, ale ona naprawdę jest zwariowana xD
    Najbardziej poważna postać: Svart
    Najbardziej gapowata postać: Eliot, mój wujek kochany najukochańczy <3
    Najseksowniejsza postać: Kurcze, mamy na forum tyle seksiaków ale ok, no Olek xD
    Najbardziej wojownicza postać: Sorry Soph, ale w tym roku zdaje się że Sonia na Trzęsawisku walczy bardziej xD
    Najciekawsza Postać Specjalna: Mirana, no w sumie nie ma innej xD
    Najbardziej przerażająca postać: :C Jeszcze mnie nikt nie wystraszył, oprócz zombie xD
    Najwredniejsza postać: Iskra xD
    Falcon
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 3 Lipiec 2015, 19:25     

    Najciekawsza postać żeńska: Ingrid. Zawsze i wszędzie.
    Najciekawsza postać męska: -
    Najciekawsza postać dziecięca: Vinnie
    Najciekawsza postać dobra: -
    Najciekawsza postać zła: -
    Najbardziej milutka postać: -
    Najbardziej ekscentryczna postać: Vega!
    Najzabawniejsza postać: -
    Najbardziej zwariowana postać: -
    Najbardziej poważna postać: -
    Najbardziej gapowata postać: -
    Najseksowniejsza postać: -
    Najbardziej wojownicza postać: -
    Najciekawsza Postać Specjalna: Mirana
    Najbardziej przerażająca postać: +, czyli Falcon. Wystarczy na niego spojrzeć.
    Najwredniejsza postać: Ingrid, ponownie.

    mało, bo mało, ale zawsze coś




    Wybryk natury

    Godność: Eva M. Markovski
    Wiek: 21 fizycznie, psychicznie z 55 i ciut
    Rasa: Człowiek z lustrzanym dziedzictwem? Zludziały Marionetkarz? Od pewnego czasu po prostu taktycznie omiń to pytanie.
    Nie lubi: wina(y)
    Wzrost / waga: 1,65m / 52,3kg
    Aktualny ubiór: ~grafitowy dwurzędowy płaszcz zimowy ~czarna, elastyczna bluzka z długim rękawem i szeroka spódnica za kolano z jasnego jeansu ~skórzany plecak-sakwa i granatowe okulary nerdy na nosie
    Znaki szczególne: ognistorude włosy, nienaturalnie jasnozielone oczy, piegowata skóra; tatuaż na prawej połowie pleców, blizny na lewym nadgarstku i brzuchu
    Pod ręką: ~plecak + pistolet + Animicus wśród bransoletek, Czarodziejska Wstęga, obecny Anceu
    Broń: naładowany Walther P99 Moriego
    Bestia: Mr. Limpet czyli Strach na Wróble, Anceu, który przedstawia się jako Victor, Renifer o imieniu Tytus
    Nagrody: Czarodziejska Wstęga, Animicus, Bursztynowy kompas
    Kryształ: 2,5g (nieoszlifowane)
    Dołączył: 25 Lip 2012
    Posty: 406
    Wysłany: 4 Lipiec 2015, 00:35     

    Skoro mamy nominować aktywne, a więc obecne i piszące na forum postaci... Ready, set, go!

    Najciekawsza postać żeńska: faktycznie w tym roku odznaczyła się Anastasia
    Najciekawsza postać męska: a ja sobie rzucę Dumą, a co. Nikt inny nie wywołuje na mojej buźce takiego wyszczerzu swoimi reakcjami i dialogami. I udawanym zblazowaniem.
    Najciekawsza postać dziecięca: ---
    Najciekawsza postać dobra: nie znalazłam ciekawej postaci dobrej @@
    Najciekawsza postać zła: Nie mamy aktualnie zuaczynienia na fabule, buuuu. Ale tak na przestrzeni to Mori.
    Najbardziej milutka postać: Lucy!
    Najbardziej ekscentryczna postać: dałabym klamerkę na następne, ale chyba nie potrafię. Charles
    Najzabawniejsza postać: więc ponawiam, Charles. Oba za ładowarkę, tłumaczenie wojny w Iraku i sytuację w cukierni.
    Najbardziej zwariowana postać: I edit, bo przypomnieliście mi gaśnicę. Dee Dee
    Najbardziej poważna postać: chyba nasz Svarciu
    Najbardziej gapowata postać: Eliot. Za Kamień Nieszczęścia też. Chyba głównie. I za chorobę morską.
    Najseksowniejsza postać: Nominowałabym Cię Olku, gdybyś seksił na fabule, a tak to null, sorry (: Jak nie ma mnie na fabule, bo nie mam czasu, a i tak jest milion innych rzeczy do zrobienia na forum, to źle, ale jam dam ogłoszenie, to nagle cisza. :I ~Olek
    Najbardziej wojownicza postać: Sophie B. wojuje, łaje i pogania bestiami! A że fabuły ciągną się jak krew z nosa to nie dziwne, że daje radę załapać się na dwa lub trzy Złote Olesie xD
    Najciekawsza Postać Specjalna: dużego wyboru nie ma xD Ale Mirana fajna jest! Tylko, żeby jej więcej fabularnie było..
    Najbardziej przerażająca postać: ---
    Najwredniejsza postać: jak mi powyższe dziewoje wytłumaczą, Dlaczego ja?, to się sama nominuję nawet.. :D
    _________________



    Iskra ma aktualnie włosy ścięte na boba, ich przód prawie sięga ramion.
    Na nosie okulary-nerdy od Furli.


     



    Zmarły

    Karciana Szajka: Walet
    Godność: Aaron (Aron) Wels alias Amon
    Wiek: 27
    Rasa: Lunatyk
    Lubi: nadmorskie zamki, latarnie, przyglądać się torturom, nazywać siebie Władcą Czasu
    Nie lubi: lekceważenia czasu
    Wzrost / waga: 190cm / 86kg
    Aktualny ubiór: Czarny frak z gustowną, grafitową koszulą w jasne prążki i zgrabny, acz wyrazisty w swojej formie, ciemny cylinder.
    Znaki szczególne: białe włosy, czarne oczy, obcowanie z kapeluszami i zegarami
    Zawód: Latarnik
    Pan / Sługa: - / Doll
    Pod ręką: 1/2 blaszki zmartwienia
    Dołączył: 21 Lip 2014
    Posty: 480
    Ostrzeżeń:
     1/3/3
    Wysłany: 5 Lipiec 2015, 14:44     

    Najciekawsza postać żeńska: Iskra
    Najciekawsza postać męska: Duma
    Najciekawsza postać dziecięca: -
    Najciekawsza postać dobra: Jeśli ta różowa otoczka nie jest tylko otoczką, to nominuję Sofię
    Najciekawsza postać zła: Nie bardzo poruszają mnie inne złe charaktery (a Sophie w ogólnym rozrachunku na takową mi nie wygląda), wiec chyba jednak zagłosuję na siebie - Aaron
    Najbardziej milutka postać: Lucy
    Najbardziej ekscentryczna postać: Palmira
    Najzabawniejsza postać: Dee Dee!
    Najbardziej zwariowana postać: Sonia, za to pchanie się na kule pod rygorem zgonu natychmiastowego ;3
    Najbardziej poważna postać: Svart
    Najbardziej gapowata postać: Eliot
    Najseksowniejsza postać: Anastasia, m.in. za te puszyste ogonki <3
    Najbardziej wojownicza postać: Sophie B.
    Najciekawsza Postać Specjalna: Mirana
    Najbardziej przerażająca postać: Falcon, za nawiedzanie mi Mirany ;c
    Najwredniejsza postać: Seamair

    się może jeszcze coś uzupełni z czasem ^^
    _________________


    x x x x
      
     



    Poskramiacz

    Stowarzyszenie Czarnej Róży: Różana Czarownica
    Godność: Erin Collins ale mów mi Seamair.
    Wiek: Już 17 lat gości mnie ten Świat.
    Rasa: Cyrkowcem się stałam lecz wcale nie chciałam...
    Lubi: Bestie, taniec, muzykę, widok tęczy, unikalne kreacje a przedewszystkim swobodę.
    Nie lubi: Lekarzy, aparatury medycznej, zakłamania, niewoli.
    Wzrost / waga: 166 cm /44kg
    Aktualny ubiór: https://i.pinimg.com/564x/8a/90/9d/8a909d9cda718c1058ce61a20311d833.jpg
    Znaki szczególne: Urocze acz ostre rogi na czubku głowy, drapieżne spojrznie o barwie szkarlatu, ozdoby w kształcie czterolisnej koniczyny.
    Zawód: Samozwańcza opiekunka wszelkich bestii (szczególnie tych zamieszkujących Malinowy Las).
    Pan / Sługa: -/ Sługę lub służkę chętnie zatrudnię!
    Pod ręką: Zestaw noży do rzucania, rubinowe serce, sakiewka ze złotem.
    Broń: Srebrny rapier oraz zestaw noży do rzucania.
    Bestia: Teti (Avi) Vitavi~ Vivi (Fliks)
    Nagrody: Rubinowe Serce, Zegarmistrzowski Przysmak (3 szt.), Animicus, Mortis Anulum, Bolerko-niewidko, Bezdenna Sakwa, Fliksy, Cukrowe berło
    Stan zdrowia: Czuję się dobrze, dzięki że pytasz.
    Dołączyła: 04 Sty 2015
    Posty: 305
    Wysłany: 5 Lipiec 2015, 15:33     

    Najciekawsza postać żeńska: Queen
    Najciekawsza postać męska: Aaron
    Najciekawsza postać dziecięca: Mal
    Najciekawsza postać dobra: Iskra
    Najciekawsza postać zła: Ja x3 ale że już na siebie głosowałam niech będzie Aaron od biedy XD.
    Najbardziej milutka postać: Sofia
    Najbardziej ekscentryczna postać: Palmira
    Najzabawniejsza postać: Dee Dee
    Najbardziej zwariowana postać: Charles
    Najbardziej poważna postać: Tyk
    Najbardziej gapowata postać: Eliot
    Najseksowniejsza postać: Samael
    Najbardziej wojownicza postać: Sophie B
    Najciekawsza Postać Specjalna: Mirana
    Najbardziej przerażająca postać: Falcon
    Najwredniejsza postać: Ja <3
     



    Północnica

    Organizacja MORIA: Główny Zarządca
    Godność: Cecille Clementine Tichý alias Teresa Palmer.
    Wiek: Nieznany. Wygląd sugeruje, że jest po 20-stce.
    Rasa: Uchodzi za człowieka.
    Lubi: Perfekcję. Ceni ponadprzeciętną inteligencję i profesjonalizm. Fascynują ją diamenty. Ma też słabość do zapachu ambry i frezji.
    Nie lubi: Prawdy.
    Wzrost / waga: 173 cm. / 50 kg.
    Aktualny ubiór: Kaszmirowy płaszcz, krótka sukienka z miękkiej dzianiny i matowe rajstopy. Na stopach lakierowane szpilki. Wszystko w odcieniach czerni. W uszach diamentowe kolczyki, a na nadgarstku platynowy zegarek.
    Znaki szczególne: Piegowate ramiona i dekolt.
    Zawód: Oficjalnie Dyrektor ds. Badań i Rozwoju Grupy Forvax Public Health.
    Pod ręką: Torebka, a w niej portfel, dokumenty (fałszywe), jakieś pięć telefonów komórkowych, okulary od Prady, paralizator i Zoloft.
    Broń: Umysł.
    Nagrody: Maska Tysiąca Twarzy
    SPECJALNE: Mistrz Gry (uprawnienia tymczasowe)
    Dołączyła: 07 Lip 2011
    Posty: 300
    Wysłany: 7 Lipiec 2015, 22:52     

    Najciekawsza postać żeńska: Panna rebeliantka, a przy okazji mój arcywróg! (Sophie).
    Najciekawsza postać męska: Abraham.
    Najciekawsza postać dziecięca: Mal.
    Najciekawsza postać dobra: Sofia.
    Najciekawsza postać zła: -
    Najbardziej milutka postać: Skoro "naprawdę miły z niej człowiek" to stawiam na Bjorn.
    Najbardziej ekscentryczna postać: Elyan.
    Najzabawniejsza postać: Dee Dee.
    Najbardziej zwariowana postać: -
    Najbardziej poważna postać: Tyk.
    Najbardziej gapowata postać: -
    Najseksowniejsza postać: Z każdym rokiem seksowniejszy Oleandro.
    Najbardziej wojownicza postać: Ofc Sophie. ♥
    Najciekawsza Postać Specjalna: Do niedawna Rocio, a teraz jedyna aktywna i trzeba przyznać, że też interesująca postać Mirany.
    Najbardziej przerażająca postać: -
    Najwredniejsza postać: -
    _________________





    Diamentowa Tancerka

    Godność: Poranek de Warens.
    Wiek: 18 lat.
    Rasa: Szklani Ludzie.
    Lubi: Białe róże, spokój, herbatkę i pingwinki.
    Nie lubi: Wmawia sobie że nie znosi ludzi. Nie wiadomo czy to prawda.
    Wzrost / waga: 171 cm || 51 kg
    Aktualny ubiór: Duży (sięgający połowy ud), bordowy sweter na guziki, czarny tank top bez nadruku, czarne rurki, do tego glany (piętnastki). Włosy spięte w kucyka.
    Znaki szczególne: Niebieska natura.
    Pan / Sługa: Maskotka panicza Oleandra.
    Pod ręką: Biała wstążka, leki na uspokojenie, jakieś pieniądze.
    Bestia: Rajski Ptak - Blau ( )
    Dołączył: 09 Sie 2011
    Posty: 139
    Wysłany: 9 Lipiec 2015, 12:39     

      Najciekawsza postać żeńska:
      Najciekawsza postać męska: Tyk.
      Najciekawsza postać dziecięca: Mal.
      Najciekawsza postać dobra: Sofia.
      Najciekawsza postać zła:
      Najbardziej milutka postać: Lucy.
      Najbardziej ekscentryczna postać: Elyan.
      Najzabawniejsza postać:
      Najbardziej zwariowana postać:
      Najbardziej poważna postać:
      Najbardziej gapowata postać:
      Najseksowniejsza postać: Olek.
      Najbardziej wojownicza postać: Sophie Bugs.
      Najciekawsza Postać Specjalna: Mirana.
      Najbardziej przerażająca postać:
      Najwredniejsza postać:
    _________________
      ✿ ✿ ✿
      Lost my time lost my place in sky blue.
    Svart
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 10 Lipiec 2015, 14:48     

    Najciekawsza postać żeńska: Didime - Didi jest obecnie wyczłowieczona i nieprzewidywalna​, to zarazem jej mocne strony, ale i słabości, gdyż widać, że wciąż jest w niej wrażliwość. Zawsze uważam, że tło jest kluczowe w postaci, a u Didi jest to bogate tło, mimo że tragiczne.
    Najciekawsza postać męska: Eliot - zdobył mnie realizmem i znaczną odmiennością od większości postaci, które są na forum. Jest to w pewnym sensie rozbitek życiowy, który zagubił się i wciąż szuka wyjścia z sytuacji, które są już dawno za nim.
    Najciekawsza postać dobra: Sofia - panna rebeliantka, walcząca w imieniu uciśnionych. Tutaj znów, bardziej niż samo świetne prowadzenie postaci, interesują mnie bardziej jej motywy. Nie jest to uciemiężona dusza, która w końcu postanowiła walczyć o lepsze życie. Tu rządził przypadek.
    Najciekawsza postać zła: Największym złem jakie udało mi się spotkać na tym forum jest Jednorożec, na którym obecnie podąża mój Svart. Dlatego też pragnę go wyróżnić.
    Najbardziej milutka postać: Pan Kicałek należący obecnie do Eliota
    Najbardziej zwariowana postać: Charles - ponieważ opowieść o Iraku zdobyła moje serce.
    Najbardziej gapowata postać: Ponownie Eliot głównie za epizod z chorobą morską.
    Najbardziej wojownicza postać: Tu nominuję Svarta i pragnę zwrócić uwagę, że traktuję go bardziej jak broń niż osobę.
    Najwredniejsza postać: Seamair - która bardzo brzydko potraktowała swojego ukochanego braciszka, wytykając mu jego ułomność. Bardzo, bardzo nieładnie, Seamair. Wstydź się.
    Ingrid
    [Usunięty]




    Wzrost / waga: /
    Wysłany: 11 Lipiec 2015, 10:37     

    Najciekawsza postać żeńska: Anastasia, gdyż podoba mi się nasza relacja i pomysł z przeistoczeniem się Stracha na wrednego padwana In :)
    Najciekawsza postać męska: Falcon - uwielbiam go. Tyle, to oczywiste.
    Najciekawsza postać dziecięca: Ha-ha. VINNIE. Moje dziecko. Moje kochane dziecko, a co.
    Najciekawsza postać dobra: A ktoś taki jest? :D
    Najciekawsza postać zła: Tyk, tyk, tyk, tyk.
    Najbardziej milutka postać: Ingrid :3
    Najbardziej ekscentryczna postać: Ole- Ole- Oleander.
    Najzabawniejsza postać: Noritoshi - zawsze na jego widok się uśmiecham :D
    Najbardziej zwariowana postać: Olek. Nie wiem czemu, ale pasuje mi na szaleńca i jak przeglądałam go, to wydaje się, że brakuje mu piątej klepki.
    Najbardziej poważna postać: TYK - rozerwij się chłopie. Porwij Ingrid na tańce, to zobaczysz.
    Najbardziej gapowata postać: Agapit xD
    Najseksowniejsza postać: Falcon! Ta dzika natura! Ten kipiący seksapil! Awww, muszę go mieć! Taki męęęski.
    Najbardziej wojownicza postać: Ni mo.
    Najciekawsza Postać Specjalna: Ni znam.
    Najbardziej przerażająca postać: JA.
    Najwredniejsza postać: Wcale-nie-nominuję-siebie. Jestem-kochana-prawda?
     



    Porcelanowy Panicz

    Karciana Szajka: Król
    Godność: Lord Oleander de Roitelette
    Wiek: Od dawna jest dorosły, choć wciąż wygląda na 16 lat.
    Lubi: Siebie, władzę, swoje bestie, wszystko co krwawe i potworne
    Nie lubi: Mleka, a fe!
    Wzrost / waga: 160 cm czystego zła! (+ 4 cm dzięki butom) / Lekka niedowaga
    Aktualny ubiór: Beżowa koszula, brązowy krawat z przyczepioną kościaną broszą, czarne spodnie, wysokie skórzane buty zapinane na klamry i ozdobione z przodu króliczymi czaszkami, długi, czarny płaszcz. Do tego klasyczny, czarny kapelusz z doczepionym niewielkim ptasim szkieletem oraz kartą Króla Pik.
    Znaki szczególne: Androgyniczna uroda, dwubarwność tęczówki i ledwie widoczne źrenice
    Bestia: Yūrei – Morita, Eques – Pan Jednorożek, Noaliks – Christo, Avi – Dolly
    Nagrody: Bursztynowy Kompas, Kamień Duszy, Kłamstwożerca
    SPECJALNE: Administrator-Zombie, Grafik | Maskotka Forum
    Dołączył: 25 Lis 2010
    Posty: 2309
    Wysłany: 13 Lipiec 2015, 19:34     

    Mamy zaszczyt ogłosić wyniki tegorocznej Wielkiej Gali Złotych Olesiów! Każdy zwycięzca otrzymuje oryginalną statuetkę Złotego Olesia, którą może się pochwalić np. w podpisie lub opisach dodatkowych.

    A oto i lista zwycięzców:
      Najciekawsza postać żeńska: Anastasia
      Najciekawsza postać męska: Duma
      Najciekawsza postać dziecięca: Mal
      Najciekawsza postać dobra: Sofia
      Najciekawsza postać zła: Aaron
      Najbardziej milutka postać: Lucy
      Najbardziej ekscentryczna postać: Elyan
      Najzabawniejsza postać: Dee Dee
      Najbardziej zwariowana postać: Charles
      Najbardziej poważna postać: Svart
      Najbardziej gapowata postać: Eliot
      Najseksowniejsza postać: Oleander
      Najbardziej wojownicza postać: Sophie Bugs
      Najciekawsza Postać Specjalna: Mirana
      Najbardziej przerażająca postać: Falcon
      Najwredniejsza postać: Seamair

    Drodzy zwycięzcy, nagrody możecie wybrać sobie sami z listy poniżej. Kiedy już się zdecydujecie, napiszcie na PW bądź Gadu-Gadu do Oleandra.

    Lista dostępnych nagród:
    BESTIE: Grimm, Świetlista Sierpówka, Rawnar, Avi
    PRZEDMIOTY: Bursztynowy Kompas, Blaszka Zmartwienia, Rubinowe Serce, Tęczowa Różdżka, Czarodziejska Wstęga, Korale Zamiarne, Cukrowe Berło, Kosmata Brosza, Kamień Duszy, Animicus, Umbraculum, Generis Collare, Bezdenna Sakwa, Krwawa Broszka

    Pamiętajcie, że liczba niektórych przedmiotów magicznych jest ograniczona, więc – kto pierwszy, ten lepszy!
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Nie możesz załączać plików na tym forum
    Możesz ściągać załączniki na tym forum
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  
    Szybka odpowiedź

    Użytkownik: 
               

    Wygaśnie za Dni
     
     



    Copyrights © by Spectrofobia Team
    Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

    Forum chronione jest prawami autorskimi!
    Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Template AdInfinitum
    Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 9