• Nie minęło zbyt wiele czasu od rozpoczęcia działalności AKSO, a po całej Otchłani rozniosła się wieść o tajemniczej mgle, w której znikają statki. Czytaj więcej...
 • Wstrząsy naruszyły spokój Morza Łez!
  Odczuwalne są na całym jego obszarze, a także na Herbacianych Łąkach i w Malinowym Lesie.
 • Karciana Szajka została przejęta. Nowa władza obiecuje wielkie zmiany i całkowitą reorganizację ugrupowania. Pilnie poszukiwani są nowi członkowie. Czytaj więcej...
 • Spectrofobia pilnie potrzebuje rąk do pracy! Możecie nam pomóc zgłaszając się na Mistrzów Gry oraz Moderatorów.
Trwające:
 • Skarb Pompei
 • Zmrożone Serce


  Zapisy:
 • Chwilowo brak

  Zawieszone:
 • Brak
 • Drodzy użytkownicy, oficjalnie przenieśliśmy się na nowy serwer!

  SPECTROFOBIA.FORUMPOLISH.COM

  Zapraszamy do zapoznania się z Uśrednionym Przelicznikiem Waluty. Mamy nadzieję, że przybliży on nieco realia Krainy Luster i Szkarłatnej Otchłani.

  Zimowa Liga Wyzwań Fabularnych nadeszła. Ponownie zapraszamy też na Wieści z Trzech Światów - kanoniczne zdarzenia z okolic Lustra i Glasville. Strzeżcie się mrocznych kopuł Czarnodnia i nieznanego wirusa!

  W Kompendium pojawił się chronologiczny zapis przebiegu I wojny pomiędzy Ludźmi i KL. Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

  Drodzy Gracze, uważajcie z nadawaniem swoim postaciom chorób psychicznych, takich jak schizofrenia czy rozdwojenie jaźni (i wiele innych). Pamiętajcie, że nie są one tylko ładnym dodatkiem ubarwiającym postać, a sporym obciążeniem i MG może wykorzystać je przeciwko Wam na fabule. Radzimy więc dwa razy się zastanowić, zanim zdecydujecie się na takie posunięcie.

  Pilnie poszukujemy Moderatorów i Mistrzów Gry. Jeżeli ktoś rozważa zgłoszenie się, niech czym prędzej napisze w odpowiednim temacie (linki podane w polu Warte uwagi).

  ***

  Drodzy użytkownicy z multikontami!
  Administracja prosi, by wszystkie postaci odwiedzać systematycznie. Jeżeli nie jest się w stanie pisać wszystkimi na fabule, to chociaż raz na parę dni posta w Hyde Park
  .
  Marionetki – otwarte
  Kapelusznicy – otwarte
  Cienie – otwarte
  Upiorna Arystokracja – otwarte
  Lunatycy – otwarte
  Ludzie – otwarte
  Opętańcy – otwarte
  Marionetkarze – otwarte
  Dachowcy – otwarte
  Cyrkowcy – otwarte
  Baśniopisarze – otwarte
  Szklani Ludzie – otwarte
  Strachy – otwarte
  Senne Zjawy – otwarte
  Postaci Specjalne – otwarte

  Ponieważ cierpimy na deficyt Ludzi, każda postać tej rasy otrzyma na start magiczny przedmiot. Jaki to będzie upominek, zależy od jakości Karty Postaci.  » Kartoteka » Wilk
  Poprzedni temat :: Następny temat
  Autor Wiadomość
     Ludożerca

  Godność: W świecie ludzi: Caspian Grizzled. | Dla wtajemniczonych: Wilk aka Mr. Wolf
  Wiek: Wizualnie jakieś 28 lat.
  Rasa: Cyrkowiec.
  Lubi: Ludzi, a najbardziej tych pozbawionych kośćca.
  Nie lubi: Nieposłuszeństwa.
  Wzrost / waga: 180 | 71 kg
  Aktualny ubiór: Biała koszula, niezapięta na dwa ostatnie guziki przy szyi, wąskie, materiałowe spodnie.
  Znaki szczególne: Dolne i górne kły wydłużone.
  Zawód: Pożeranie ludzi zawodowo; właściciel firmy kredytowej; sponsor.
  Pan / Sługa: - / -
  Pod ręką: Drewniana laska, paczka papierosów, zapalniczka.
  Broń: Laska.
  Stan zdrowia: Kuleję na jedną nogę.
  Dołączył: 11 Gru 2014
  Posty: 100
  Wysłany: 12 Grudzień 2014, 02:59   Wilk

  Imię:
   Jego imię przypominałoby mu o tym, dlaczego się urodził, o wielkiej krzywdzie jaka została mu wyrządzona. Sam woli się przedstawiać jako Sahal.

  Nazwisko:
   Stracił je dawno temu, nie wraca myślami do takich rzeczy.

  Pseudonim:
   Nie bez powodu - Wilk.

  Wiek:
   Wyglądem przypomina 28 latka. W rzeczywistości przeżył już jako Ludożerca 100 lat.

  Rasa:
   Cyrkowiec.

  Ranga:
   Ludożerca.

  Miejsce zamieszkania:
   Jako istota gustująca w ludzkim mięsie, zdecydowanie łatwiej mieszkać mu w Świecie Ludzi.

  Moce:
   Zmiana w wilka - chyba nie muszę tłumaczyć na czym takowa zamiana polega. Nie jest to żadna przerośniętą jednostka, moc używana jest zazwyczaj podczas napadu głodu, wtedy jest o wiele łatwiej i ciekawiej mordować ludzi. Brak możliwości komunikowania się poprzez ludzką mowę. Po powrocie do ludzkiej formy odczuwa ogromne bóle mięśni, zwłaszcza kulawej nogi.
   Iluzja - wszystko jasne, powstaje tylko wtedy, kiedy mężczyzna zdoła zranić (cokolwiek - zadrapać, ugryźć, dźgnąć) zaatakowaną jednostkę. Moc w żaden sposób nie jest szkodliwa fizycznie, ot ma to na celu zdezorientować, osłabić psychicznie, w krytycznych sytuacjach doprowadzić do utraty przytomności atakowanej osoby. 3 posty trwania iluzji - 3 odpoczynku.

  Umiejętności:
   - Biegłe posługiwanie się bronią białą, w jego przypadku jest to jego drewniana laska, wyjątkowo wytrzymała, w końcu wyrobiona w Krainie Luster. Nie ma jednak problemu z obsługiwaniem noży, mieczy, szabli, czy innych wytworów.
   - Sokoli wzrok, z pewnością jest ostatnią osobą, która wybierze się do okulisty.
   - Gra na harmonijce ustnej.

  Charakter:
   Jeżeli wydaje się być Tobą zainteresowany to prawdopodobnie dlatego, że ma ochotę Cię zjeść. Arogancki, gardzący zasadami aspołeczniak. Towarzystwo drugiej osoby musi mieć tylko jedno wyjaśnienie - jest głodny, bądź chodzi o interesy. Szaleństwo - które ponoć objawia się przez jego niekonwencjonalne środki rozwiązywania problemów, przez niektórych uważany za szczyt chamstwa. Wilk to postać zagubiona w świecie realnym, borykająca się z problemami psychicznymi(omamy) wywołanymi najprawdopodobniej zbyt dużą ilością zażywanych tabletek, oczywiście nie uważa tego jako słabość, wręcz przeciwnie. Pomimo tych wszystkich negatywnych cech, mężczyzna jest człowiekiem inteligentnym, pewnym swoich słów i racji. Mający za nic zdanie innych, brak jakichkolwiek zasad moralnych. Nie okazujący współczucia żadnej ludzkiej istocie.
   Posiadający poniekąd urok osobisty, aczkolwiek myślę, że dostrzegają to tylko pojedyncze jednostki, lubiące jego specyficzny tryb życia - nie odwzajemniający jednak tejże sympatii. Mający głównie na celu zapewnienie sobie rozrywki nie ważne w jaki sposób i jakimi kosztami.
   Przecież nie można spodziewać się po nim czegokolwiek innego, to Ludożerca, bestia w ludzkim ciele.

  Wygląd zewnętrzny:
   Prawie trzydziestoletni mężczyzna mierzący sto osiemdziesiąt centymetrów, dobrze zbudowany, ale nie napakowany. W żadnym razie nie narzekający na brak powodzenia wśród płci pięknej, chociaż dla niego kobiety wyglądają o wiele atrakcyjniej bez skóry. Zaczynając od góry - kasztanowe, dłuższe włosy, kończące się za uszami, a te nie są odstające, małe, ale proporcjonalne. Zazwyczaj włosy ma zaczesane do tyłu, bądź pozostawione w artystycznym nieładzie. Spoglądając na jego twarz z przodu, można zauważyć widocznie zarysowaną szczękę, nieco nadarty nos, aczkolwiek w żaden sposób nie zabierający uwagi oczom, które kolorem przypominają granat, czasami zlewając się ze źrenicami. Są przenikliwe, to głównie na nie istoty zwracają największą uwagę, chwilami nawet nie mogąc się od nich oderwać. Usta pełne, blade, niemalże zlewające się z jego mleczną skórą. Kiedy już pozwoli sobie na zniewalający uśmiech, dostrzec można rząd równych, białych zębów i wydłużonych kłów, zarówno na górze, jak i na dole. Trochę wydłużony podbródek. Czasami pozwoli sobie na dwudniowy zarost, zazwyczaj wtedy, kiedy zwyczajnie zapomni o goleniu. Zbliżamy się do długiej szyi, ozdobionej widocznie zarysowanym jabłkiem Adama. Budowa ciała ograniczająca się raczej do rozbudowanych rąk i silnych nóg( a raczej nogi ), dobrze wyglądającej klatki piersiowej i brzucha. Dłonie ma duże, palce chude, skóra na nich jest zadbana i gładka. Kulejąca noga już nieco psuje wizję idealnego mężczyzny. Szeroka rana na prawym udzie, zaczynająca się gdzieś na środku, a kończąca niewiele przed kolanem.

  Krótka historia:
     Upiorny Arystokrata

  Godność: Jego Wysokość Arcyksiążę Rosarium, Lord Protektor Krainy Luster
  Wiek: Niektórzy czynami starają się dowieść, że zbyt długo już Rosarium żyje na tym świecie, choć on sam jest odmiennego zdania.
  Rasa: Upiorny Arystokrata
  Lubi: Równy krok marszowy arcyksiążęcych legionów, które białą i czerwoną różę niosą do najdalszych zakątków krainy luster; zapach kwiatów w ogrodach Różanego Pałacu i spokojny szum fontann.
  Nie lubi: Nieposłuszeństwa i fałszywych idei, niszczących piękno niewinnych oczu, niegdyś szczęścia tylko pragnących.
  Wzrost / waga: 178 / 70
  Aktualny ubiór: .
  Znaki szczególne: Tykowość
  Pod ręką: Złoty zegarek kieszonkowy
  Bestia: Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae)
  Nagrody: Lustrzany Pierścień, Zegarmistrzowski Przysmak, Nić Opętania, Lodowy Klejnot, Kamień Duszy, Umbraculum
  SPECJALNE: Administrator, Mistrz Gry | Mister Spectrofobii 2011, Najlepszy Pisarz 2012
  Dołączył: 28 Gru 2010
  Posty: 1341
  Wysłany: 17 Grudzień 2014, 00:43   

  Moce

  1. Zmiana w wilka.
  Podstawowe pytanie, czy postać zachowuje dostęp do używania mocy. Bo jeśli nie, to dąłbym przemianę bez limitów jako że pozbywa postaci zdolności mowy. A jeśli tak, to wtedy 3 posty przemiany i 2 posty przerwy w używaniu, czyli podobnie jak to z kotami jest.

  2. Iluzja.
  Moc o nazwie sugerującej iluzję, ale opis "ma to na celu zdezorientować, osłabić psychicznie, w krytycznych sytuacjach doprowadzić do utraty przytomności atakowanej osoby." brzmi trochę jakby to miały być ataki na psychikę, a nie zmysły, czego skutkiem jest dopiero wpływanie na psychikę.
  - zmieniłbym czas przerwy do dwóch postów jako że jest ograniczenie co do użycia mocy.

  Uwagi

  Co prawda nie chcę wchodzić w koncept, ale czy w wypadku MORII nie byłoby odpowiedniejszym złapać kogoś z Krainy Luster, zamiast zwykłego człowieka? Jak zrozumiałem, twoja postać przed przemianą była zwykłym człowiekiem?

  Rozpisz wątek ucieczki z laboratorium, bo jak na razie jest najsłabszym elementem historii.

  Ponadto z historii wynika, że rodzina twojej postaci mieszkała w Świecie Ludzi, gdzie zresztą MORIA działa, stąd nie wiem dlaczego miałby się przeprowadzać do miejsca, w którym był. Chyba że uprzednio wyruszył do KL, jednak o tym nie ma słowa. (Stąd właśnie konieczność rozpisania wątku ucieczki. Wymyślenia jakiegoś miłego zbiegu okoliczności np.)

  Jeszcze muszę spytać administrację o pewne kwestie techniczne

  Karta przeczytana i sprawdzona w ramach okresu próbnego.
  _________________

  *****
     Ludożerca

  Godność: W świecie ludzi: Caspian Grizzled. | Dla wtajemniczonych: Wilk aka Mr. Wolf
  Wiek: Wizualnie jakieś 28 lat.
  Rasa: Cyrkowiec.
  Lubi: Ludzi, a najbardziej tych pozbawionych kośćca.
  Nie lubi: Nieposłuszeństwa.
  Wzrost / waga: 180 | 71 kg
  Aktualny ubiór: Biała koszula, niezapięta na dwa ostatnie guziki przy szyi, wąskie, materiałowe spodnie.
  Znaki szczególne: Dolne i górne kły wydłużone.
  Zawód: Pożeranie ludzi zawodowo; właściciel firmy kredytowej; sponsor.
  Pan / Sługa: - / -
  Pod ręką: Drewniana laska, paczka papierosów, zapalniczka.
  Broń: Laska.
  Stan zdrowia: Kuleję na jedną nogę.
  Dołączył: 11 Gru 2014
  Posty: 100
  Wysłany: 17 Grudzień 2014, 01:27   

  Cytat:
  Co prawda nie chcę wchodzić w koncept, ale czy w wypadku MORII nie byłoby odpowiedniejszym złapać kogoś z Krainy Luster, zamiast zwykłego człowieka? Jak zrozumiałem, twoja postać przed przemianą była zwykłym człowiekiem?

   Był dzieckiem jednego z naukowców(MORII) prowadzących eksperymenty na nim. Nie został złapany, a zaprowadzony (dosłownie, za rączkę) do ich.

  Cytat:
  Ponadto z historii wynika, że rodzina twojej postaci mieszkła w Świecie Ludzi, gdzie zresztą MORIA działa, stąd nie wiem dlaczego miałby się przeprowadzać do miejsca, w którym był. Chyba że uprzednio wyruszył do KL, jednak o tym nie ma słowa. (Stąd właśnie konieczność rozpisania wątku ucieczki. Wymyślenia jakiegoś miłego zbiegu okoliczności np.)

   Proszę bardzo, zostało już wyjaśnione dlaczego znalazł się w Krainie Luster.
     Upiorny Arystokrata

  Godność: Jego Wysokość Arcyksiążę Rosarium, Lord Protektor Krainy Luster
  Wiek: Niektórzy czynami starają się dowieść, że zbyt długo już Rosarium żyje na tym świecie, choć on sam jest odmiennego zdania.
  Rasa: Upiorny Arystokrata
  Lubi: Równy krok marszowy arcyksiążęcych legionów, które białą i czerwoną różę niosą do najdalszych zakątków krainy luster; zapach kwiatów w ogrodach Różanego Pałacu i spokojny szum fontann.
  Nie lubi: Nieposłuszeństwa i fałszywych idei, niszczących piękno niewinnych oczu, niegdyś szczęścia tylko pragnących.
  Wzrost / waga: 178 / 70
  Aktualny ubiór: .
  Znaki szczególne: Tykowość
  Pod ręką: Złoty zegarek kieszonkowy
  Bestia: Alphard (Rubeol), Forets (Tenebrae)
  Nagrody: Lustrzany Pierścień, Zegarmistrzowski Przysmak, Nić Opętania, Lodowy Klejnot, Kamień Duszy, Umbraculum
  SPECJALNE: Administrator, Mistrz Gry | Mister Spectrofobii 2011, Najlepszy Pisarz 2012
  Dołączył: 28 Gru 2010
  Posty: 1341
  Wysłany: 17 Grudzień 2014, 10:56   

  Po rozważeniu wszelkich za i przeciw

  Akceptuję kartę postaci
  Życzę miłej gry

  Ukryta Wiadomość:
  Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość.

  --- If you are a *registered user* you need to post in this topic to see the message ---
  _________________

  *****
  Wyświetl posty z ostatnich:   
  Po drugiej stronie krzywego zwierciadła... Strona Główna
  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
  Nie możesz pisać nowych tematów
  Możesz odpowiadać w tematach
  Nie możesz zmieniać swoich postów
  Nie możesz usuwać swoich postów
  Nie możesz głosować w ankietach
  Nie możesz załączać plików na tym forum
  Możesz ściągać załączniki na tym forum
  Dodaj temat do Ulubionych
  Wersja do druku

  Skocz do:    Copyrights © by Spectrofobia Team
  Wygląd projektu Oleandra. Bardzo dziękujemy Noritoshiemu za pomoc przy kodowaniu.

  Forum chronione jest prawami autorskimi!
  Zakaz kopiowania i rozpowszechniania całości bądź części forum bez zgody jego twórców. Dotyczy także kodów graficznych!

  Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
  Template AdInfinitum
  Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10